Sorry, jeśli było...

o filmie, co nietrudno odgadnąć

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Shepard

Sorry, jeśli było...

Post autor: Shepard »

Ale przy pomocy szukiwarki-wy, nie znalazłem.

Pamiętacie taki obraz by ZSRR (lata 70.) pt. "W drodze na Kasjopeję" i "Spotkanie na Kasjopei".
???
(Pod takimi tytułami było to w Polsze. Oryginalne są nieco inne...)

Jako fanatyczny poszukiwacz artefaktów minionej epoki - chętnie bym gdzieś to odkopał. Jakoś nie udało się na razie.
TV - mimo, że powtarzała rozmaite mniej lub bardziej poprawne dziełka - tego jakimsik sposobem nie reaktywowała...

Może komuś z Towarzystwa coś się rzuciło na uwagę?
:D

S.

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Nie dziękuj, w polu odrobisz :)

Przyjmują przelewy i karty kredytowe - wypróbowane miejsce. Na knigi.pl nie widziałem...
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Shepard

Post autor: Shepard »

No w pyszczek kopani!
Tak coś czułem, że Wschodni mają to u siebie...

Tylko - to jest jakby jeden film... czy dwa w jednym? (Nie wiem jak to szło w oryginale... kurcze lata pracy Pani od Rosyjskiego - poszły w krzaki... :-)

Dzięki!

S.

P.S. To gdzie jest to POLE do odrobienia?
:D

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Drugi jest na tej samej stronce (i wspomniany przy "Moskwa-Kasjopieja"): "Otroki wo wsieliennoj" :)
Tylko miej baczenie, że to DVD kodowane na region 5 - więc musisz albo mieć odpowiedni odtwarzacz/ściągnąć kodeki do odtwarzacza w komputerze, albo wybrać kasetę wideo (też są w ofercie).
A pole jakieś się znajdzie, będę potrzebował pomocy, to się zgłoszę :)
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Shepard

Post autor: Shepard »

"... A pole jakieś się znajdzie, będę potrzebował pomocy, to się zgłoszę :) ..."

Najlepiej - pole do popisu...
(kurrteczka, "popis" to chyba niedobre dziś słowo, nie? :-)

Zauważyłem region i drugi film. Jak to się tłumaczy? Te OTROKI?
:-)
W Polsce to było właśnie "Spoktkanie na Kasjopei"...

S.

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

"Chłopcy w kosmosie", jeśli pamięć służy. Zresztą u Sienkiewicza na ten przykład od "otroków" aż gęsto.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

ODPOWIEDZ