Szukam filmu

o filmie, co nietrudno odgadnąć

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nae Mair
Sepulka
Posty: 29
Rejestracja: sob, 15 mar 2008 20:41

Szukam filmu

Post autor: Nae Mair »

Poddaję się. Po przejrzeniu forum stwierdzam, że nie mam pojęcia, czy taki temat jest, czy go nie ma. Jeśli powinien być gdzieś indziej, to z góry przepraszam i obiecuję poprawę. :)

Do rzeczy:

Szukam filmu "Parę osób, mały czas" (z Jandą, z 2005r.). Szukam go nader gorliwie. Jeśli ktoś dysponuje, chętnie odkupię - jeśli ktoś wie gdzie nabyć, chętnie się dowiem. Że tak powiem: to dla mnie poniekąd film za wszelką cenę. ;)

Wiem póki co tyle, że w Gdańsku na dworcach na stoiskach z DVD tego nie ma. W sklepach internetowych też nie udało mi się znaleźć. W Empiku ani Kolporterze też nie było.

Proszę nie bić za zły temat w złym miejscu.
"Oko moje! Płacz strumieniami łez
i opłakuj królów, którzy odeszli."

[Imru al-Kajs]

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Kapitulant :)
Tu proszę kliknąć - a okaże się, że rzecz będzie w sprzedaży za czas jakiś (18 kwietnia, gwoli ścisłości). Innymi słowy, cierpliwości.

EDIT był.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Nae Mair
Sepulka
Posty: 29
Rejestracja: sob, 15 mar 2008 20:41

Post autor: Nae Mair »

Kłaniam się nisko i pięknie dziękuję. :)
"Oko moje! Płacz strumieniami łez
i opłakuj królów, którzy odeszli."

[Imru al-Kajs]

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Już dziś widziałem w Empiku (Gdynia), więc może i Gdańsk się załapie :)
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

shimazu

Post autor: shimazu »

Pozwoliłem sobie odświeżyć stary temat, bo też szukam filmu;) Orientuje się ktoś może, gdzie można kupić/obejrzeć "Liban"? Film miał polską premierę 05.03(?), ale nie mogę znaleźć kina, w którym by go grali...

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Dzisiaj godzina 19.40 Kino Charlie, Łódź.
Kino Pod Baranami, Kraków, dwa spektakle dziennie do czwartku - 17.20 i 20.40.
Muza w Poznaniu dziś (17:45) i jutro (15:15).

Google Liban + repertuar jeśli łaska? : >
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

Niestety nawet Google nie znajdzie tego, czego nie ma. W Gdańsku nie grają (tylko Kraków/Łódź/Poznań/Warszawa), a na DVD jeszcze nie wyszło. W oczekiwaniu na DVD można spróbować tutaj.

wpis moderatora:
ZGC: Link został wycięty. Proszę o nie propagowanie na forum piractwa i innych czynności niezgodnych z prawem.
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Cordeliane pisze:W oczekiwaniu na DVD można spróbować tutaj...
A fuj!

e: Jakby w Polsce nie grali to bym nie fujał : P
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

Fujanie IMO zależy od intencji. Jeśli shimazu na filmie zależy, i ma szczery zamiar kupić DVD jak tylko wyjdzie, to w tej sytuacji nikomu niczego nie ubędzie ;)
Zdarzyło Ci się, Ilcie, specjalnie jechać do innego miasta (powyżej 300 km), żeby obejrzeć jeden film w kinie?...
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Cordeliane pisze: Zdarzyło Ci się, Ilcie, specjalnie jechać do innego miasta (powyżej 300 km), żeby obejrzeć jeden film w kinie?...
Raz na ruski rok, ale tak. Z tą różnicą, że wtedy patrzę też jak maksymalnie mogę wykorzystać ten dzień, czy grają też może coś jeszcze w kinie, w teatrze, filharmonii, operze, czy jest jakiś koncert lub inna atrakcja ;>
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

shimazu

Post autor: shimazu »

Dzięki za odpowiedź;) Chyba jednak sobie na DVD poczekam. Aż tak mi nie zależy, by jechać specjalnie do Poznania. Ech, jak raz na rok mam chęć obejrzeć coś ambitniejszego od Avatara lub innego Iron Mana, to film dystrybuują w paru kopiach na Polskę. Cóż, jak pisałem, poczekam;)

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

ZGC pisze:Link został wycięty. Proszę o nie propagowanie na forum piractwa i innych czynności niezgodnych z prawem.
O, przepraszam, nigdy nie propagowałam niczego niezgodnego z prawem.
Ale rozumiem że z punktu widzenia moderatora forum sprawa jest śliska, więc przyjmuję naganę i już nie będę.
<przekora>
Chociaż w takim razie chciałam zwrócić uwagę, że na przykład część linków do YouTube, zamieszczanych w innych wątkach, również nie prowadzi do materiałów zamieszczanych przez osoby posiadające prawa autorskie, a nikt ich nie tnie...
</przekora>
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
eses
Psztymulec
Posty: 984
Rejestracja: sob, 01 paź 2005 19:59

Post autor: eses »

Może ktoś z nienastoletnich Forumowiczów mi pomoże - poszukuję tytułu amerykańskiego filmu, który pod koniec lat 80tych wyemitowała polska telewizja.

Głównej bohaterce, młodej dziewczynie, zmarły ojciec zostawił w spadku agencję detektywistyczną. Aby sprawdzić, czy podoła zadaniu, powierzył jej jedną ze swoich nierozwiązanych spraw. Asystentem świeżo upieczonej pani detektyw mianował swojego kolegę, przystojniaka nazwiskiem bodaj Flannigan, a aby pomóc córce pozostawił jej... olbrzymi materiał filmowy zarejestrowany na kasetach wideo (!) zawierający wskazówki i przemowy na każdą okazję. System miał dobierać odpowiedzi ojca na podstawie analizy głosu dziewczyny.

Z ciekawostek - jeśli system nie wiedział, jak odpowiedzieć, na ekranie pokazywał się ojciec ćwiczący na siłowni, mówiący "informacja niedostateczna", "testowa" sprawa zamieniła się w prawdziwą, a śledztwo dotyczyło koni wyścigowych.

Jeśli ktoś na podstawie tych informacji poda tytuł filmu, zyska moją wielką wdzięczność :)
BB + PnL = 66,6%...
I więcej w formie książki nie będzie ;)

ODPOWIEDZ