Dexter

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

Cathryn Rashida

Post autor: Cathryn Rashida »

A mi się bardziej podoba drugi, pierwszy raz go zresztą widziałam :D
Trzeci sezon zaczyna się ciekawie, Dexter tak, jak od jakiegoś czasu, ciągle wpada w kłopoty, a jak myśli, ze ich nie ma, to nagle się znajdują nowe :D (taki niby spojler :P)

Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

Ja obejrzałem oba sezony... i choć oba były wciągające oraz ciekawe,to chyba jednak bardziej podobał mi się pierwszy. Ale że leci już trzeci to nie wiedziałem ;]

Fajnie!

Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

tin
Sepulka
Posty: 49
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 05:41

Post autor: tin »

Cathryn Rashida pisze:Trzeci sezon zaczyna się ciekawie, Dexter tak, jak od jakiegoś czasu, ciągle wpada w kłopoty, a jak myśli, ze ich nie ma, to nagle się znajdują nowe :D (taki niby spojler :P)
On chyba tylko w pierwszym sezonie ich nie miał :D
Ogólnie trzeci sezon, póki co, jest w porządku. Mam jeszcze zaległy czwarty odcinek.
Nath pisze:Ja obejrzałem oba sezony... i choć oba były wciągające oraz ciekawe,to chyba jednak bardziej podobał mi się pierwszy. Ale że leci już trzeci to nie wiedziałem ;]
Drugi był zdecydowanie bardziej emocjonalny (na ostatnich kilku odcinkach myślałem, że nie wyrobię ;) współczuje ludziom, którzy ogladali równo z tv - z tygodniowymi odstępami). Ale pierwszy też podobał mi się bardziej - pod względem atmosfery. Przynajmniej do momentu, gdy twórcy odkryli przed widzem, kim jest "chłodniarz". Imo trochę za wcześnie, powinni się wstrzymać do finalnego odcinka sezonu, jak na moje oko ;)

Cathryn Rashida

Post autor: Cathryn Rashida »


PostWysłany: Sob, 01 Lis 2008 18:20 Temat postu:
Cathryn Rashida :
Trzeci sezon zaczyna się ciekawie, Dexter tak, jak od jakiegoś czasu, ciągle wpada w kłopoty, a jak myśli, ze ich nie ma, to nagle się znajdują nowe :D (taki niby spojler :P)

On chyba tylko w pierwszym sezonie ich nie miał :D
No na to wychodzi.
Ja odkąd pojawił się brat Dexia, od razu wiedziałam, co z niego za ziółko ^^ ale z tym, że jest jego bratem, nie miałam pojęcia. Dobrze to wg mnie rozegrali.
Nie mogę się kolejnego odcinka doczekać... ^^

Awatar użytkownika
SzaryKocur
Fargi
Posty: 424
Rejestracja: czw, 23 lis 2006 01:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SzaryKocur »

Nie lubię seriali i okazuje się, że słusznie.
1 sezon - nawet niezły, poznajemy świat, postaci, jest wątek kryminalny, główny bohater zdaje się naprawdę inny.
2 sezon - wątek kryminalny słabszy, ale w tle ciągle tajemnica pochodzenia Dextera. Mój ulubieniec sgt. Doakes wychodzi z dalszego planu, pojawia się kobieta z sextra akcentem... Ale zakończenie DO KITU. Bo oczywiście wszystko musi wrócić do normy, a problem nie do rozwiązania (liczyłem na jakieś większe dylematy moralne) musi rozwiązać się sam.
3 sezon oglądam z rozpędu i dla muzyki ale widzę, że już zmienia się to w zwykłą telenowelę. Dex jest już właściwie normalny, pojawiają się jakieś nijakie postacie chyba tylko po to by miał kto z kim romansować, bleee.
Zakapturzone awatary rulez!
Wszystko co napisałem, to tylko moje prywatne zdanie.

Awatar użytkownika
Cintryjka
Nazgul Ortografii
Posty: 1149
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 22:34

Post autor: Cintryjka »

Podzielam ocenę sezonu 3, za to czwarty - ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, bo nie spodziewałam się za wiele - jest najlepszy ze wszystkich.
Każdy Czytelnik ma takiego diabła, na jakiego sobie zasłużył - A.P. Reverte

Awatar użytkownika
bcr
Dwelf
Posty: 578
Rejestracja: śr, 03 maja 2006 20:02

Post autor: bcr »

A mnie się sezon trzeci podobał. A co do czwartego, to... z niecierpliwością czekam na finałowy odcinek. Bo przedostatni zakończył się... ładnie :).
Odkąd pojawiły się fora internetowe, ściany publicznych toalet są znacznie czystsze.

tin
Sepulka
Posty: 49
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 05:41

Post autor: tin »

Zgadzam się z powyższymi - trzeci sezon był słaby i rozczarowujący, ale czwarty jest naprawdę dobry. Właściwie ostatnie trzy-cztery odcinki, to najlepszy Dexter od początku pierwszego sezonu, imho ;)

Jutro finał! Może już rano będzie można obejrzeć...

Awatar użytkownika
bcr
Dwelf
Posty: 578
Rejestracja: śr, 03 maja 2006 20:02

Post autor: bcr »

No dobra. Moim skromnym zdaniem w finale finału przegięli. Znaczy - z niecierpliwością będę czekał na następny sezon...
Odkąd pojawiły się fora internetowe, ściany publicznych toalet są znacznie czystsze.

tin
Sepulka
Posty: 49
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 05:41

Post autor: tin »

Twórcy nie kłamali; zakończenie rzeczywiście powala.

Szczerze mówiąc, brałem pod uwagę takie rozwiązanie... Skoro tak mocnymi słowami reklamowali finał, niemal samo się nasuwało, że...

[md5] ktoś zginie, i to ktoś z głównej obsady. Dlatego zastanawiałem się nad różnymi wariantami. Nawet nad Debrą, ale pozbycie się jej z serialu było by strzałem twórców do własnej bramki. O Ricie także myślałem, lecz stwierdziłem od razu, że zostawienie Dex'a samego z trójką dzieci będzie zbyt niehumanitarne i wykluczyłem szybko :P [/md5]

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Co ja mówiłam o zamaskowywaniu spoilerów?! To jest pytanie retoryczne. Zacznę postulować o bany dla osób, którym muszę spoilery poprawiać, psując tym sobie przyjemność przekonania się samemu...
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

tin
Sepulka
Posty: 49
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 05:41

Post autor: tin »

Jeśli wprowadzono to od nie dawna, to wiele tłumaczy, bo nie wpadam zbyt często. Co oczywiście mnie nie zwalnia, więc sory, na przyszłość się poprawię :]

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Nie, nie od niedawna.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Tin, wiesz oczywiście, że nieznajomość prawa nie tłumaczy ;)
Tak sobie grasuję po forum, a co! I patrzę do czego by się tu przyczepić, a co! To wolny kraj.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

Wczoraj skończyłem oglądać czwarty sezon...
I kurde.
Czy tylko ja czuję się tak zdołowany?

Natomiast jeśli chodzi o poziom sezonu... naprawdę dobry.

Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

ODPOWIEDZ