Lie to me

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Dla mnie Roth najlepszy był jako fechmistrz Cunningham w "Rob Royu". Ale popieram Małgorzatę, w tym serialu też jest dobry.
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Małgorzata pisze:Pewnie będziemy musieli się zgodzić, Rhegedzie, że się ze sobą nie zgadzamy. :)))
My tam się zawsze w czymś zgodzimy ;)
A tak z czystej ciekawości: dlaczego uważasz, że rola Lightmana to dno?
Opinia po jednym odcinku, więc kompletnie niemiarodajna, nieobiektywna, nie, nie i nie. Ok, więc po tym wstępie stwierdzam, że po prostu słabo to wychodzi. Koleś jest specem od gestów, natomiast sam jest gestów pozbawiony. Roth jedzie na jednej minie - zmęczonego życiem człowieka, co do niego kompletnie nie pasuje. Jest bardzo nijaki, jak ten szewc co bez butów chodzi. Może taka koncepcja postaci, nie wiem, nie chce mi się rozgryzać. Ale ten aktor potrafi znacznie więcej. Wydaje mi się, że on czuje słabizny scenariusza i nie chce nawet mu się starać.
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Już za jedynie dwa tygodnie będzie można mu to wygarnąć w twarz lub zacząć piszczeć i sępić autograf.
Czy jak kto tam lubi się zachowywać przy gwiazdach.
Tim Roth na Off Plus Camera
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

A ja dorzucę trochę dziegciu od siebie. Jestem w połowie (tej większej) drugiej serii i zacząłem się trochę nudzić.

Scenarzystom skończyły się chyba pomysły na sprawy i ich rozwiązywanie. Żadnych nowych gestów, emocji, itd. I dawno już nie było odcinka, gdzie Grupa Lightmana mogłaby sprawę rozwiązywać spokojnie, nie ścigając się desperacko z czasem i bez zagrożenia życia bohaterów serialu. Czy scenarzyści nie rozumieją, że za pierwszym, drugim razem to buduje emocje, ale potem już zwyczajnie irytuje?
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Marchew
Kurdel
Posty: 782
Rejestracja: pn, 17 lip 2006 09:40
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Marchew »


Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Czołówka polskiej wersji serialu.
[md5]Oczywiście żartowałem.[/md5]
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

A ja tu już myślałem, że producenci zmienili decyzję na wspaniałomyślne wznowienie serialu. :(

Ale tamto też udane :)
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Kruger »

Dzisiaj Magia kłamstw w telewizyjnej dwójce. Zastępuje House'a. Niby widziałem, ale fajnie będzie znów.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

ODPOWIEDZ