O, choinka!

czyli odpowiednie miejsce dla bibliotekarzy, bibliofilów, moli książkowych i wszystkich tych nieżyciowych czytaczy

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
terebka
Dwelf
Posty: 562
Rejestracja: ndz, 13 lip 2008 23:56

Post autor: terebka »

terebka w wątku Michała Stonawskiego pisze:z innej beczki, ktoś z szacownego fahrenheitowego użyszkodnictwa skusił się, ściągnął ebok i, ach nie śmiem pytać, przeczytał?
No, proszę. Jednak :)

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Owszem, ściągnął, po pierwszym, karpianym opowiadaniu pizdnął w otchłanie dysku twardego, bo nie miał ochoty na dalsze samoudręczanie.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Przeczytałam pierwsze opowiadania, były krótkie i czytało się przyjemnie. Zniechęciło mnie opowiadanie o mówiącym ośle (brzmi znajomo? ;P) - wynudziłam się strasznie. Resztę tekstów oczywiście przejrzę i przeczytam, jeśli wciągające będą.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

hundzia pisze: Owszem, ściągnął, po pierwszym, karpianym opowiadaniu pizdnął w otchłanie dysku twardego, bo nie miał ochoty na dalsze samoudręczanie.
Ja przeczytałem jeszcze cztery i uznałem, że na świecie jest jednak dużo innych rzeczy do czytania. Nawet niekoniecznie książek. :)
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
terebka
Dwelf
Posty: 562
Rejestracja: ndz, 13 lip 2008 23:56

Post autor: terebka »

Cóż, szkoda, hundzia i neularger. Trochę to dla mnie niezrozumiałe, co prawda, aby o "pizdaniu' moimi tekstami miały decydować teksty innych osób, ale to Wasze niezbywalne czytelnicze prawo.


ed.
To samo zresztą dotyczy nieprzeczytanych opowiadań innych Autorów.

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Pierwsze opowiadanie powinno być niejaką wizytówką całości. Otóż, mnie ono nie porwało, ani nawet nie rozśmieszyło. Zmuszałam się, by nie ziewać.
Może się kiedyś przemogę i przeczytam resztę, jeśli skonczą mi się ciekawsze pozycje do lektury.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Rozumiem terebko, ale hundzia ma rację. Osobiście kompletnie nie wiem co kierowało redaktorem w trakcie umieszczenia tego opowiadania na początku. Cały pomysł sprowadza się do myśli, że niektóre rzeczowniki zaczynają się na tę samą literę co karp... W zasadzie mogłaby być to też kapusta albo kałasznikow.
Nie wiem, czy miałem takie szczęście, ale pozostałem trzy opowiadania też były takie sobie.
Twoje, terebko, było czwarte. Ta miniaturka o dziewczynce. Klimatyczne, owszem, bardzo, ale obawiam się, że przekaz autorski do mnie nie dotarł. Znaczy, nie wiem co chciałeś nim powiedzieć.
Tyle.

edit. poprawa zrozumiałości.
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

hundzia pisze:Owszem, ściągnął, po pierwszym, karpianym opowiadaniu pizdnął w otchłanie dysku twardego, bo nie miał ochoty na dalsze samoudręczanie.
Też tak zrobiłam i szlag trafił zasilacz. Może usuń?
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

ODPOWIEDZ