Grzędowicz

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Re: Grzędowicz

Post autor: Cordeliane »

Niestety, wyciągasz pochopne wnioski. W ogóle to moja pomyłka, nie FB, tylko G+, zobacz.
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Grzędowicz

Post autor: Młodzik »

Tak wiem, że moje wnioski są naciągane, ale nie mogę się zmusić do mniej optymistycznego myślenia :). Na FB też był ten nius.

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Re: Grzędowicz

Post autor: Cordeliane »

Ale na G+ były dodatkowe informacje w odpowiedzi na komentarze użytkowników :)
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Grzędowicz

Post autor: Młodzik »

A już się cieszyłem. Toś mnie, Cordeliane, zasmuciła.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20022
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Re: Grzędowicz

Post autor: Alfi »

Ma być 4. A co do premiery ostatniego - myśmy już w firmie tyle razy gotowali się na odebranie rękopisu, ze sami już nie wiemy. na bank jest napisana ponad połowa, ale taki stan utrzymuje sie przynajmniej od początku roku - nie wiemy niestety nic więcej
Przy trzecim tomie raz po raz podnosił się krzyk, że książka jest trudno dostępna, w tym empiku nie ma, w tamtym nie ma, w tym trzecim zabrakło... Jednym słowem, PLO stał się czymś w rodzaju pralki "Frania" sprzed 30-40 lat. A powyższy cytat dowodziłby, że w marketingu, jak w rolnictwie, występuje płodozmian:-).
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Re: Grzędowicz

Post autor: No-qanek »

Jeśli czwarty tom wydadzą i rzeczywiście będzie to ostatni to być może wrócę do serii :)
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Re: Grzędowicz

Post autor: Cordeliane »

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Grzędowicz

Post autor: Młodzik »

Przynajmniej jest gwarancja, że to już ostatni tom :).

Awatar użytkownika
Marchew
Kurdel
Posty: 782
Rejestracja: pn, 17 lip 2006 09:40
Płeć: Mężczyzna

Re: Grzędowicz

Post autor: Marchew »

W ogóle bardzo przyjemny wywiad, obejrzałem wczoraj wieczorową porą.
Try not! Do or do not. There is no try.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Grzędowicz

Post autor: Młodzik »


Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Grzędowicz

Post autor: nosiwoda »

Milion znaków=podział na dwa tomy.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Grzędowicz

Post autor: Młodzik »

Nie denerwuj mnie nawet. Wyszło mi, że milion znaków to przy standardowym 1800/strona 550 stron. Nie zrobią tego. Nie mogą. Nie pozwalam :(.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Grzędowicz

Post autor: nosiwoda »

A założysz się? :P "Jarosław Grzędowicz przystąpił do splatania wątków w wielki finał" - to znaczy, że już ma milion i to nie jest jego ostatnie słowo! To będzie TOM na miarę naszych możliwości!
Ostatnio zmieniony sob, 30 cze 2012 00:02 przez nosiwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Grzędowicz

Post autor: Młodzik »

O dziesięć groszy jak najbardziej.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20022
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Re: Grzędowicz

Post autor: Alfi »

Młodzik pisze:Nie denerwuj mnie nawet. Wyszło mi, że milion znaków to przy standardowym 1800/strona 550 stron. Nie zrobią tego. Nie mogą. Nie pozwalam :(.
Czyżbyś zapomniał, że akapity zazwyczaj kończą się niepełnym wierszem? To zwiększa objętość o circa ebałt 10%. Kolejne 5% to rozpoczynanie nowego rozdziału na nowej stronie.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ