F 59 - z zakużonych konkursów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomasz Orlicz
Mamun
Posty: 166
Rejestracja: pn, 03 lip 2006 16:33

Post autor: Tomasz Orlicz »

wakacyjna codzienność wielu kilkunastoletnich dziewcząt
http://wiadomosci.onet.pl/1429353,2677,kioskart.html

po części odnosi się owoż mego nieszczęsnego opowiadanka, choć przyznaję, że jednie powierzchownie - na gruncie "ugruntowanego" morale dorastającego pokolenia nastek
Już czuję zapach świeżo wydrukowanego papieru. Niczym przedsmak lektury...

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

Proszę mi jak krowie na miedzy wytłumaczyć, na czym polega związek między gwałtem a prostytucją nieletnich tudzież między gwałtem a wątpliwym morale dzisiejszej młodzieży. Bardzo proszę, bo widać durna i ślepa jestem niemożebnie.
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Tomasz Orlicz
Mamun
Posty: 166
Rejestracja: pn, 03 lip 2006 16:33

Post autor: Tomasz Orlicz »

Pragnę jedynie wskazać zaistnienie zjawiska na gruncie M O R A L N O Ś C I młodego pokolenia (lub raczej jej drastycznego rozwodnienia). Związek występuje, co prawda jedynie w zakresie zachowań seksualnych, lecz problem odnosi się generalnie do wspomnianego przeze mnie aktu inicjacji. Co było nie do pomyślenia lat temu kilkanaście, niestety ostatnimi czasy staje się normą postępowania w niektórych kręgach kulturowych.

Edit: nie rozumiem dlaczego dostrzegany jest jedynie ten fatalny gwałt? A co z całą resztą?
Już czuję zapach świeżo wydrukowanego papieru. Niczym przedsmak lektury...

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

Dziękuję za wyjaśnienie.
Pozwolę sobie jeszcze tylko przytoczyć słowa jednego takiego Co Rusz Obecnego — za stan świadomości oraz moralności młodego pokolenia odpowiada to starsze pokolenie, które je wychowało lub puściło samopas. Nic nie bierze się z powietrza. Ale to nie miejsce na taką dyskusję, więc na tym zakończę.
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Tomasz Orlicz pisze: Edit: nie rozumiem dlaczego dostrzegany jest jedynie ten fatalny gwałt? A co z całą resztą?
Ale jaką resztą?
Jak rozumiem Tomku, nie zgadzasz sie z opinią WK o Twoim tekście. Jeśli ekstrapoluję, wybacz, ale tak mi wychodzi.
Dlaczego jednak nie napiszesz wprost? Tak upierałeś się przy występowaniu z podniesioną przyłbicą, nie wycofuj się teraz.
Czemu mają slużyć te linki? Jaką resztę Twoim zdaniem pomijamy?
Uważasz, że niesłusznie uwaliliśmy Twój tekst?
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Tomasz Orlicz
Mamun
Posty: 166
Rejestracja: pn, 03 lip 2006 16:33

Post autor: Tomasz Orlicz »

Harna pisze:Dziękuję za wyjaśnienie.
.
Proszę bardzo.

Edit to Ika: jak najbardziej, RedNaczko. Tekst mój jest kompletnie nietrafioną ekstrapolacją i nie miał prawa zaistnieć w materii konkursu. Moje uwagi dotyczyły zupełnie innej sfery literaturzenia.
Już czuję zapach świeżo wydrukowanego papieru. Niczym przedsmak lektury...

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

Przeczytałam tekst 333. Aż szkoda, że autor bardziej nie popracował nad fabułą, bo czyta się miodnie. Język bardzo dobry, tylko pogratulować sprawności. Ale sam tekst ma zbyt wiele luk, by można było czytać bez zgrzytów.
To teraz niech autor siądzie nad jakąś fabułą, dopracuje kolejno od A do Z i napisze coś fajnego!
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

ODPOWIEDZ