Jak spolszczyć kreaturę.

czyli jak i gdzie przełożyć oraz co i komu tłumaczyć.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Jak spolszczyć kreaturę.

Post autor: ElGeneral »

Cordeliane pisze:)...Nie mam związków z Kościołem Świętych Dnia Ostatniego :P
Ranyjulekłolaboga!
Kiedyś na Rynku we Wrocku zaczepili mnie dwaj mormońscy misjonarze (stroje organizacyjne: czarne kapelusze z płaskim denkiem, białe koszule pod długimi, czarnymi płaszczami, nieśmialo kiełkujące dopiero ciemne bródki). Niebacznie napomknąłem im, że coś niecoś wiem o Kościele Świętych ("Podróże Jaimiego McPheetersa" R. L. Taylora - genialna książka przygodowa dla młodzieży). Potem przez kwadrans usiłowałem im się wyrwać - byli pewni, że natknęli się na orny ugór, na którym wzrośnie ziarno ich wiary. Oni są nieco tylko skromniejsi od świadków Jehowy, bo ci są absolutnie przekonani o tym, że znają Prawdę.
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Re: Jak spolszczyć kreaturę.

Post autor: Cordeliane »

ElGeneral pisze:Kiedyś na Rynku we Wrocku zaczepili mnie dwaj mormońscy misjonarze (stroje organizacyjne: czarne kapelusze z płaskim denkiem, białe koszule pod długimi, czarnymi płaszczami, nieśmialo kiełkujące dopiero ciemne bródki)
Z tego opisu to tylko pejsów brakuje i byliby misjonarze innej religii, gdyby ta inna religia prowadziła misje. Ja tam mormonów zawsze widzę bez kapeluszy, w czarnych garniturkach i białych koszulach (jak jest zimno, to w kurtkach), i mają identyfikatory :)
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Jak spolszczyć kreaturę.

Post autor: ElGeneral »

Ci też mieli indefity... indyfite...ifi... no, to, co tam mieli na klapach. I mówili z grubsza po polsku. Oni naprawdę bardzo się solidnie przygotowują do tych misji wśród pogan ;-)...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
sprutygolf
Sepulka
Posty: 87
Rejestracja: ndz, 17 lut 2013 14:05
Płeć: Mężczyzna

Re: Jak spolszczyć kreaturę.

Post autor: sprutygolf »

No cóż... tak się składa, że znam odpowiedź na podstawowe pytanie o istnienie (lub nieistnienie) Boga. Jest to tylko moja subiektywna opinia. Ale z powodów oczywistych nie podzielę się swoją "wiedzą" na forum:)
Jeśli ktoś KONIECZNIE musi (inaczej się udusi) pogadać o tym, oto mój adres mailowy: sprutygolf@interia.pl

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Jak spolszczyć kreaturę.

Post autor: Juhani »

sprutygolf pisze:No cóż... tak się składa, że znam odpowiedź na podstawowe pytanie o istnienie (lub nieistnienie) Boga. Jest to tylko moja subiektywna opinia. Ale z powodów oczywistych nie podzielę się swoją "wiedzą" na forum:)
Jeśli ktoś KONIECZNIE musi (inaczej się udusi) pogadać o tym, oto mój adres mailowy: sprutygolf@interia.pl
Nie ma tak, kochany. Jest forum, albo go nie ma. Na prywatne pogaduchy to do kawiarni.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Re: Jak spolszczyć kreaturę.

Post autor: Alfi »

To powiedziawszy, Juhani tęsknie spogląda na kupkę kawałków piaskowca magurskiego, których zamierza użyć do kamienowania.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Re: Jak spolszczyć kreaturę.

Post autor: Zanthia »

To ja się dorzucam, smolnych szczap troszkę na stosik. Kill offtopa with fire.
It's me - the man your man could smell like.

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Jak spolszczyć kreaturę.

Post autor: Juhani »

Tyle topiców jest na ten temat odpowiednich, ja chętnie poznam opinię na forum. Może a nuż przy okazji znajdziemy sposób "Jak Uratować Świat Przed Czymkolwiek"? Nigdy nie wiadomo.
>Pisząc to, Juhani schyla się po kawałek piaskowca, zezując w stronę Alfiego<

ODPOWIEDZ