ZWT I, czyli Zreformowane Warsztaty Tematyczne START!

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Co Ty, Wirus?! Niech Cho napisze, po czym my bezczelnie ukradniemy tekst do Fta, a jemu zmienimy status... :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

och... ale ChoMooN jeszcze nie ma tego statusu... ^^" No dobrze, może ja już nic nie będę mówić. Bo mój tekst z automatu poleci pod krechę za zbytnie wtrącanie się tam, gdzie nie należy... ;))
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Małgorzata pisze:Co Ty, Wirus?! Niech Cho napisze, po czym my bezczelnie ukradniemy tekst do Fta, a jemu zmienimy status... :P
A co, do Fahrenheita trybut i tak musi uiścić :)
Ellaine - już ma :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

och, biedny ChoMooN... został naznaczony... ech.
Nic tylko Ci pogratulować, ChoMooNie :))
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

Awatar użytkownika
ChoMooN
ZakuŻony Terminator
Posty: 240
Rejestracja: pt, 03 lis 2006 23:08

Post autor: ChoMooN »

no to nie popiszę sobie na warsztaty... ale to prawda, mam co pisać :) i dzięki za nowy status :) czuję się tak... bardziej pod presją...

i jakie znów trybuty do Fahrenheita pójdą? Bo pierwsze, co się dowiaduję... :)
Wszędzie dobrze, ale gdzie dwóch się bije, tam raki zimują.

Mój blog w znajdziesz dokładnie pod "WWW". Tu niżej między tymi innymi buttonami.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Wiesz, w którymś momencie będziesz musiał złożyć daninę literacką :)

Edit.
Dziwne, czyżby uciekł?
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
ChoMooN
ZakuŻony Terminator
Posty: 240
Rejestracja: pt, 03 lis 2006 23:08

Post autor: ChoMooN »

nie, wciąż tutaj :) nie czułem potrzeby dalej tu wątku śmiecić... ale skoro wywołano mnie...

ogólnie się nie krzywduje mi składać daninę... będę miał okazję odwdzięczyć się Fahrenheitowi czymś więcej niż podziękowaniami :) po prostu zaskoczony jestem - mile :) i rozumiem, że dostanę w tym celu jeszcze jakieś wytyczne pewnie na priva/maila...
Wszędzie dobrze, ale gdzie dwóch się bije, tam raki zimują.

Mój blog w znajdziesz dokładnie pod "WWW". Tu niżej między tymi innymi buttonami.

Zabroniona

Post autor: Zabroniona »

No masz, chwilę mnie nie było, już po kłótni :D To ja pozwolę sobie odpowiedzieć Orsonowi, ponieważ lubię mieć zdanie ostatnie :D A potem skasujcie, czy w kosmos wyślijcie jako że macie to w zwyczaju :D
Orsonie, dlaczego musisz się czepiać, za wszelką cenę wkurzać. Noniemogęno :D Ten Twój PS to był potrzebny? Oczywiście, że UWIELBIAM „Przeminęło” i nic Ci za przeproszeniem do tego jeśli się pomyliłam – no trudno, oglądałam to wiele razy jak mała byłam. Czyli daawno temu. Normalne, że pamięć szwankuje, młoda nie jestem. Pozostał ogromny sentyment, także nie masz prawa pisać, że moje uwielbienie jest wygórowane. Bo co? Bo ty sam wiesz lepiej co kto lubi, prawda? Proszę, zejdź trochę z człowieka, bo możesz kogoś urazić, a nie jesteśmy tutaj po to.
Nie potraktowałam Twego zdania o lwie jako próby zastraszenia, ubawiło mnie to, bo Ja jestem lwicą, więc odpowiedziałam tym samym. Jeśli tego nie zrozumiałeś, cóż Twoja sprawa, ale nie musisz pisać, że komentujesz to milczeniem, jakbym niewiadomo jaką gafę popełniła. Widzę, że chcesz na siłę robić z człowieka „debila”, a często nie masz do czego się doczepić. Zastanów się następnym razem jak zechcesz komentować kogoś wypowiedź. I proszę Cię, wyluzuj chłopie :D :D
Przepraszam Wuadzę, już mnie nie ma i nie śmiecę. Chyba, że ktoś mnie znów wywoła pogrubieniem to chętnie coś dopowiem, albo i nie :D:D

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

<westchnienie>
Tak z historyczno-literackiego obowiązku tylko zauważę, że wzmiankowane "Przeminęło z wiatrem" jest powieścią. Zekranizowaną, rzecz jasna, ale powieścią...

Ech, te święte oburzenia...
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Oglądałaś wielokrotnie, a ile razy czytałaś? Chciałbym tylko zauważyć, że nigdy na Ciebie nie wchodziłem i czegokolwiek byś nie napisała, nie wejdę:).
To może ja sobie pomilczę dalej:).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »


wpis moderatora:
Ika: Czy to nadal jest rozmowa o warsztatach?
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

No nie wytrzymam. Wstrzymywałam się z tą uwagą od paru dni, nie chciałam psuć ludziom zabawy, do tego (o zgrozo!) podsycanej przez Małgorzatę, przecież jedną z Moderatorów. Ale skoro pył opadł, uciechy się skończyły, muszę to z siebie wyrzucić.
Na pewno pamiętacie słynny apel Karoli, który pojawił się bodajże czterokrotnie, w różnych wątkach warsztatowych. Pomna Karolowej prośby wstrzymywałam się z postami pokroju "hehe, już wiem, co napiszę", "kurczę, nie mam pomysłu", "może coś się nawet wymyśli", gdyż przyprawiały Wuadzę (bo chyba nie tylko Karolę) o białą gorączkę. Korciło mnie, korciło strasznie, by takowy post napisać, ale byłam dzielna. Wyobraźcie sobie więc moje zdumienie, gdy ujrzałam ten wysyp postów, identycznych co te, które doprowadziły do apelu Karoli. I nie dość, że nikt nie upomniał, nikt postów nie pokasował, to jeszcze Margota ochoczo dołączyła do spamującego tłumu. Ja rozumiem, że władza powinna się integrować z ludem, ale...khem...co to ma być??? Czy reformy ZWT przewidują zniesienie apelu Karoli? W regulaminie ZWT ni słowem o tym nie wspomniano.
Ufff, w końcu pozbyłam się tego, co mi na wątrobie leżało.
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

Radioaktywny pisze:No nie wytrzymam. Wstrzymywałam się z tą uwagą od paru dni, nie chciałam psuć ludziom zabawy, do tego (o zgrozo!) podsycanej przez Małgorzatę, przecież jedną z Moderatorów. Ale skoro pył opadł, uciechy się skończyły, muszę to z siebie wyrzucić.
Na pewno pamiętacie słynny apel Karoli, który pojawił się bodajże czterokrotnie, w różnych wątkach warsztatowych.
Podpisuję się ręcami i nogami, bo też mnie ten brak właściwej reakcji ze strony wuadzy wielce zastanawia. To jak to jest? Ganimy za offtopa, czy nie ganimy? A może ganimy tylko niektórych, a z innymi offtopujemy razem?
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Przepraszam bardzo, ale ja offtopuję ze wszystkimi, tylko Karola zawsze mnie traktuje ulgowo, bo wie, że to nieuleczalne. Proszę mi tu nie imputować offtopowania selektywnego.

FOCH!
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

Nie imputuję, tylko się dziwię. Sam zostałem za posta w podobnym stylu pogoniony (nie twierdzę, że niesłusznie) a teraz od kilku dni patrzę, jak mnożą się one jako te chwasty, a ogrodnik musiał był przysnął...?
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

ODPOWIEDZ