ZWT4: Cały jej świat zmienił się zupełnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Ziom pisze:Ok jeśli chodzi o ZWT jestem nowy.
Czy za wypowiadanie się w temacie o pracach grożą jakieś sankcje czy co, że nikt się nie wypowiadał?
Wypowiada się ten kto ma ochotę i czas. Znaczy, może każdy, byle merytorycznie.

e. KNS
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Marcin Robert
Niegrzeszny Mag
Posty: 1765
Rejestracja: pt, 20 lip 2007 16:26
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Marcin Robert »

Małgorzata pisze:Wróciłam! :)))
Przepraszam serdecznie Autorów za opóźnienie - ten szok z powodu posiadania nowego sprzętu...
A myślałem, że będę miał jeszcze czas na przesłanie drugiego tekstu. ;-)

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Kruger »

Mam pytanie.
Edycja ta różni się w sposób znaczący od innych. Zwykle piszemy zamknięte formy, teraz miałato być scena. Co dodatkowo mnie zafrapowało, Małgorzata już we wstępie zaznaczyła, że ta edycja jest prostsza, typowo szkoleniowa.

Czy powody dla których tak to zostało ustawione mogą być wyjaśnione teraz, czy też może będą wyjaśnione pod koniec komentowania, jak się już zdarzało?
Czy wolno gdybać?

A moze to nei ma kompletnie rzadnego głębokiego znaczenia i nie ma w tym żadnego haczyka i niepotrzebnie się zastanawiam?
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Kruger pisze:Mam pytanie.
Edycja ta różni się w sposób znaczący od innych. Zwykle piszemy zamknięte formy, teraz miałato być scena. (ciach!)
Czy powody dla których tak to zostało ustawione mogą być wyjaśnione teraz, czy też może będą wyjaśnione pod koniec komentowania, jak się już zdarzało?
Powód jest prosty - Ika stwierdziła, że ostatnio tekstom brakuje "techniki" w zakresie charakterystyk postaci. Stąd temat i formuła. Fragmentaryczność (scena) wynikła z prostego bardzo powodu - gdybyśmy zażądały zamkniętej formy, musiałybyśmy znacząco wydłużyć limit znaków. :P
Kruger pisze:A moze to nei ma kompletnie rzadnego głębokiego znaczenia i nie ma w tym żadnego haczyka i niepotrzebnie się zastanawiam?
Myśl z duszy leci szybko, nim się w słowach złamie...
:)))
Zerknij do SJP, Krugerze, dobrze? Żeby Ci się dobrze utrwalił wygląd podkreślonych wyrazów. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Kruger »

Obiecuję.

Hmmm, to w dobrym kierunku szły moje podejrzenia.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

ODPOWIEDZ