Przesądy czyli czego to ludzie nie wymyślą

rozmowy nie zawsze niepoważne.

Moderator: RedAktorzy

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Kiedyś przy rozmowie o pracę kierowniczka chciała wiedzieć o jakiej godzinie się urodziłam i w jaki dzień tygodnia, by moc sprawdzić moją aurę w jakimś horoskopie.

Awatar użytkownika
savikol
Fargi
Posty: 407
Rejestracja: pn, 27 mar 2006 08:04

Post autor: savikol »

Dobrze, że HR-owcy i kierownicy nie znają starego, polskiego przesądu, że picie ze szklanki, z której wcześniej napiła się inna osoba może umożliwić poznanie jej myśli. Na rozmowach kwalifikacyjnych częstowaliby herbatą, potem sami dopijaliby po delikwencie i umysł przyszłego pracownika stałby przed nimi otworem.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Re: Przesądy czyli czego to ludzie nie wymyślą

Post autor: Alfi »

Czyja to wina, że Hiszpania już po I rundzie odpadła z mistrzostw? Oczywiście winni są Atletico, Real i Conchita Wurst. By Hiszpania odpadła w I rundzie, muszą zajść takie oto okoliczności:
- Atletico zdobywa mistrzostwo Hiszpanii,
- Real zdobywa puchar,
- reprezentant(ka) Austrii wygrywa Eurowizję.
Poprzednio tak było w 1966r.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
kaj
Kadet Pirx
Posty: 1266
Rejestracja: śr, 28 wrz 2005 13:50

Re: Przesądy czyli czego to ludzie nie wymyślą

Post autor: kaj »

Ubawił mnie szef. Podczas burzy wyłączył komórkę, bo ma ściągać pioruny. A potem sam rzucał piorunami, jak się wydało, że ja nie wyłączyłem swojej, przez co naraziłem go na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Przesądy czyli czego to ludzie nie wymyślą

Post autor: Alfi »

Trzynastego w piątek jechał sobie samochód - wolniutko, bo miał za chwilę zakręcowywać. Nagle przed samochodem czarny kot się zjawił.Kierowca zahamował. Kot tymczasem dotarł do osi jezdni, zawrócił i przeszedł przez ulicę za samochodem. Kierowca, by nie narazić się ani na pecha, ani na mandat, czekał w tym miejscu do następnego dnia.
tak przynajmniej twierdził dzisiaj pewien słuchacz Trójki.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Przesądy czyli czego to ludzie nie wymyślą

Post autor: Alfi »

W piątek 13 listopada poszedłem do sklepu. Zapłaciłem 13,13 PLN. Potem, wyjechany będąc, w porze obiadowej zajrzałem do pizzerii, w której bywam circa ebałt raz na pół roku. I co? Mój ulubiony stolik był zajęty! Musiałem szukać innego!
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ