Imię świadczy o mnie

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Imię świadczy o mnie

Post autor: nimfa bagienna »

Oto link
Można się dzięki niemu dowiedzieć o sobie wielu fascynujących rzeczy.
Ja na przykład m.in. maluję stare dłutka i nałogowo ograniczam oddychanie.
:D
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Rafał:
Niekiedy wygląda jak pijak. Nie waha się powiedzieć, że certyfikuje w urzędach urządzenia AGD niestety każdy wie, że nawet nie wie co to kartki, widokówki i zaproszenia ślubne. Jego ulubiona czynność to toczenie kuli. Dzieciak tak ochrzczony to zawsze dureń. Może kraść bezwartościowe talerze. Rafał uczy innych malować brudne karnisze. W pracy powierzają jemu czerwone karnisze. Żeby podkreślić swoją indywidualność szepce na ucho o swoich dolegliwościach wśród ludzi. Ma standardowo pomarszczone pięty. Rafał czasem gada o przemarszach wojsk.

Rafał spod znaku Barana:
Potępieniec tak nazwany to zazwyczaj psychopata. Zawsze ma poglądy jak kombinator. Już po zakończeniu obiadu wyrastają jemu łuki brwiowe jak u mongoła. Jego cecha charakterystyczna to obgadywanie innych. W długie, zimowe wieczory najchętniej przesiaduje w pijackiej melinie pomimo, że tam śmierdzi. Żeby podkreślić swoją indywidualność podskakuje na jednej nodze i gra na grzebieniu. Uczy się polerować częściowo zniszczone suszarki. Rafał (Baran) niekiedy kradnie. Rafał (Baran) uczy innych kraść spalone dłuta. Pechowiec brudzi się.

:)))

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Hmmm... Nie przeczę: w stodole nieraz rozmyślałem. Ale czegoś takiego jak orientacja sksualna chyba nie posiadam. A hichot to nie w moim stylu.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

No patrz, mi też wmawiają że mam orientację sksualną.... poza tym podobno swoje wywody przerywam niespodziewanym głośnym płacze a kiedy się zdenerwuję wysadzam agencje reklamowe ;)

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Post autor: Zanthia »

Horoskop Tyma był jednak zabawniejszy. I bardziej prawdziwy - np. to, że cały mój znak to zboczeńcy i drobna administracja ^_^
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Marek:
Charakteryzuje się, technicznie słabym, parskaniem jak koń. Wydaje się, że reklamuje aparaty cyfrowe po prawdzie, to piłuje po nocach krzyżówki panoramiczne. Marek pragnie gromadzić przedpotopowe rurki. Palant noszący to imię to czasami ekshibicjonista. Jego przyjaciółką staje się często złodziejka. Marek najczęściej dogryza innym. Marek stale pisze pamiętniki o śpiewaniu pod prysznicem. Straceniec wącha klej. Dla draki puszcza bąki wśród ludzi. Ma nieumięśnione nogi, chude ramiona i szpiczaste uszy.

Tiaaaaaa.... Wielce urzekająco prawdziwe xD
Zwłaszcza chude ramiona i pamiętniki o śpiewaniu pod prysznicem
Porywające, doprawdy :)
fealoce pisze:kiedy się zdenerwuję wysadzam agencje reklamowe ;)
Fealoce, ja powinienem wciskać aparaty cyfrowe i piłować krzyżówki panoramiczne ;D
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Nieznany
Fargi
Posty: 376
Rejestracja: pt, 11 sty 2008 17:49
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Nieznany »

Tomasz
Lubi kolekcjonować bezwartościowe chełmy. Tomasz bardzo często zanudza innych opowieściami o pierdołach. Ma zwyczajowo za krótkie stopy. Urządza gry towarzyskie w skupie złomu tresując pchły. Zawsze zachowuje się jak kombinator. Jego największa zaleta to wąchanie kleju. Tomasz - przekładając na współczesny język polski, oznacza wszy łonowe. Tomasz bardzo często rysuje po ścianach. Dzieciak z tym imieniem to najczęściej wariat. Ma żółte zęby, dłonie jak łopaty i krzywy kręgosłup.


Tomasz spod znaku Wodnika
W czasie kolacji tworzą się jemu małe dziurki na nogach. Tomasz (Wodnik) zawsze zmyśla. Krewni w spadku zostawiają jemu wyrzucone grzałki. Nie panuje nad niestosownym cmokaniem i jeszcze się tym szczyci. Lubi czyścić częściowo zniszczone grzałki. Nieszczęśnik roznosi zarazki. Tomasz (Wodnik) - według sanskryptu może oznaczać starego pawiana. Ma nos jak u pinokia, grube nadgrastki i długą, chudą ale krzywą szyję. Ma zawsze za chude palce. W długie, zimowe wieczory najchętniej przesiaduje w bagażniku samochodu i strasznie się tam rządzi.

<idzie do swego bagażnika sztachnąć się klejem, z pieśnią na ustach: "co kropelka sklei, sklei...">
Na prawdę zważam i "naprawdę" piszę razem.
Naprawdę zważam i "na prawdę" piszę osobno.
Moja schizofrenia ma się lepiej, dziękuję.

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Wąchnijmy razem, starczy na dłużej :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Radomir

Po przejściu na emeryturę zazwyczaj zmienia płeć. Radomir - należy rozumieć dosłownie jako dym z ogniska. W porze porannej kąpieli wyskakują jemu bordowe znamiona. Opisuje w listach, że sprzedaje przez internet programy do nauki języków a w rzeczywistości nawet nie wie co to notebooki. Charakteryzuje się głośnym beczeniem i martwi tym rodziców. Ma bardzo często za długie ramiona. Ma grube nogi, brudne paznokcie i ramiona na różnym poziomie. W tajemnicy podpala domy wczasowe. Radomir prawie bez przerwy tworzy wiersze o zielonych ludzikach. Dla checy śpiewa stare, komunistyczne piosenki w tłumie.


* "Po przejściu na emeryturę zazwyczaj zmienia płeć" - to już wiecie, dlaczego tak często w moim awatarze goszczą animowane dziewczyny:-D
* "Radomir - należy rozumieć dosłownie jako dym z ogniska" - no proszę, a rodzice mówili, że to znaczy "dający radość":-P Chyba że są ludzie, którym daje radość dym z ogniska O_O
* "W porze porannej kąpieli wyskakują jemu bordowe znamiona" - zawsze wiedziałem, że jestem astygmatykiem, ale że jestem również stygmatykiem - ooo, to dla mnie nowość^^
* " Opisuje w listach, że sprzedaje przez internet programy do nauki języków a w rzeczywistości nawet nie wie co to notebooki" - eeee? Note-co? Jakieś trudne słowo...
* "Charakteryzuje się głośnym beczeniem i martwi tym rodziców" - no, już - beee - nie przesa - beee - dzajmy. Beee!
* "Ma bardzo często za długie ramiona. Ma grube nogi, brudne paznokcie i ramiona na różnym poziomie" - zawsze wiedziałem, że jestem nieskoordynowany fizycznie:-) Beeee!
* "W tajemnicy podpala domy wczasowe" - strzeż się, Ignaś, rośnie Ci tu - beee - konkurencja^^
* "Radomir prawie bez przerwy tworzy wiersze o zielonych ludzikach" - no, ba! zawsze lubiłem pisać o elfach;-)
* "Dla checy śpiewa stare, komunistyczne piosenki w tłumie" - a to akurat prawda. Bardzo mi się podoba melodia hymnu komunistycznych Chin i czasem ją sobie nucę na ulicy;-)

Radomir spod znaku Panny

Ma prawie zawsze chude palce u nóg. Pod koniec życia niekiedy dziwaczeje. Radomir (Panna) stale myśli o cudzych nieszczęściach. Nieszczęśnik rapuje. Radomir (Panna) chce malować zużyte słoiki. Śnią się jemu czerwone chełmy. Radomir (Panna) - przekładając na współczesny język polski, oznacza czarnoksiężnika który nie umie czarować. Radomir (Panna) bez powodu sepleni. Nikt nie wie, że zamiata po nocach kantory wymiany walut. Uwielbia nosić stare anteny satelitarne.


* "Pod koniec życia niekiedy dziwaczeje" - oj...To najlepszy dowód, że mój kres już blisko...
* "Radomir (Panna) stale myśli o cudzych nieszczęściach" - taaa, owca, filantrop, emerytowany transseksualista i co jeszcze? Może członek Samoobrony?:-P
* "Nieszczęśnik rapuje" - Ten ziomuś, co ten test tworzył/Sobie chyba wszystkich komórek w głowie nie ułożył/Ja miałbym rapować - no co Wy!/ Jeszcze ciut na umyśle jestem zdrowy! Yo!
* "Radomir (Panna) chce malować zużyte słoiki" - no, bo przecież wszystkiego trzeba w życiu spróbować^^
* "Śnią się jemu czerwone chełmy" - ciekawe, jaki wniosek by z tego wysnuł Freud. Pewnie uznałby, że podświadomie uważam grube Indianki za atrakcyjne:-P
* "Radomir (Panna) - przekładając na współczesny język polski, oznacza czarnoksiężnika który nie umie czarować" - no proszę, byłem już porównywany w życiu do różnych osób, ale jeszcze nigdy do Rincewinda:-D
* "Radomir (Panna) bez powodu sepleni" - a to juz, pseplasam baldzo, potwarz. Beee!
* "Uwielbia nosić stare anteny satelitarne" - no przeca to najnowszy krzyk mody!:-D

No proszę...Okazuje się, że jestem bardziej szajbnięty niż mi się wydawało^^ Beeee!!! <Bierze szczotę pod pachę i wraca zamiatać kantor>
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

Anna
Próbuje rozbawić towarzystwo żenującym rżeniem i się tego nie wstydzi. Anna - według celtyckiej mitologii zastępuje skrzyżowane królicze łapki. Anna lubi zbierać wyrzucone cedzaki. Jej największa zaleta to smarkanie w rękaw. Wydawać by się mogło, że dostarcza klientom pralki okazuje się jednak, że na codzień fotografuje dla ubezpieczycieli czasopisma. Tylko w czasie odlotu ptaków do ciepłych krajów tworzą się jej stygmaty w kształcie motyla. Anna zazwyczaj kręci. Anna, jeżeli się da, pisze książki o błahostkach. Jej kochankiem staje się zwyczajowo szpieg. Uczy się polerować poniszczone imadła.

A Bond to mój facet xD
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Anamaria
Pćma
Posty: 269
Rejestracja: czw, 24 sty 2008 20:09

Post autor: Anamaria »

Hito, Bond jest mój!

;)
The goose drank wine
The monkey chewed tobacco on the streetcar line
The line broke, the monkey got choked
And they all went to heaven in a little rowboat

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Może się podzielicie? :)
A Bondów (filmowych) było kilku. Wyjdzie niezgorsza kolekcja dla każdej z was xD
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

Dobra, to ja biorę Brosmana ;>
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
inatheblue
Cylon
Posty: 1013
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 16:37

Post autor: inatheblue »

Mieszane uczucia. Z jednej strony, generatorek miodzio. Zrobiłabym, ale ortografia mnie zawiesiła. "chełmy", "checa", Bogowie, boliiiiii!

Awatar użytkownika
Nieznany
Fargi
Posty: 376
Rejestracja: pt, 11 sty 2008 17:49
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Nieznany »

"chełmy", "checa", Bogowie, boliiiiii!
Cieszmy się, że w imionach błędów nie porobili. ;>
Wyobraź sobie: Łókasz, Gżegoż... i Chenryk.
AnusiaM pisze:Hito, Bond jest mój!

;)
Inna Anna ;) pisze:Dobra, to ja biorę Brosmana ;>
AnaMaryś, weź George'a Lazenbiego - będziesz miała pewność, że Twój Bond jest bezkonkurencyjny. ;) A dokładnie: bezkonkurencyjnie denny.
Na prawdę zważam i "naprawdę" piszę razem.
Naprawdę zważam i "na prawdę" piszę osobno.
Moja schizofrenia ma się lepiej, dziękuję.

ODPOWIEDZ