Kroniki Fallathanu

czyli Rocket Propelled Grenade albo coś zupełnie innego

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

S1lv pisze:Zaakceptowałem, co nie znaczy, że nie mogę się dziwić. Dla mnie to jest ewenement na skalę internetu ^^.

Neularger - to chyba odwiedzamy zupełnie inne fora internetowe. Wyobrażasz sobie witanie każdego użytkownika, w portalach, które obsługują setki tysięcy userów? Chaos.
To jest domena kameralnych stron. Dlatego nie miej do mnie o to pretensji. Ponadto przeszukuję internet w celu znalezienia konkretnej informacji a nie udostępniania informacji o mnie. Nie wiem do czego to jest potrzebne.
Faktycznie odwiedzamy inne fora. I niczego nie akceptowałeś. Zostałeś poproszony o przywitanie się, czego nadal nie zrobiłeś. Masz problemy z czytaniem?
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
SzaryKocur
Fargi
Posty: 424
Rejestracja: czw, 23 lis 2006 01:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SzaryKocur »

Orson pisze:Pech chciał, że bunt nie zakończył się sukcesem, a moja, bądź co bądź, znana postać, zginęła.
Tu się ginie? Jeśli tak, to mógłbym zagrać.
Zakapturzone awatary rulez!
Wszystko co napisałem, to tylko moje prywatne zdanie.

Awatar użytkownika
S1lv
Sepulka
Posty: 9
Rejestracja: pn, 09 maja 2011 18:15

Post autor: S1lv »

Tu się ginie? Jeśli tak, to mógłbym zagrać.
Pewnie, że się ginie. Przykładowo prowadzę codziennik, w którym parka koboldów za chwilkę może zostać zjedzona przez arachnidy (takie małe pajączki). ^^
Faktycznie odwiedzamy inne fora. I niczego nie akceptowałeś. Zostałeś poproszony o przywitanie się, czego nadal nie zrobiłeś. Masz problemy z czytaniem?
"Akceptowanie" nie było do Ciebie, tylko do nimfy. Cześć jestem Zdzisiu. Mam 30 lat i spłacam kredyt hipoteczny :-P Ulżyło Ci?
Ot dziwactwa dziwacznych ludzi. Nie wybrzydzaj tylko dziwaczej razem z nami ;).
Każdy ma jakieś dziwactwa, gorzej jak stara się wmawiać sobie i innym, że takowych nie posiada ;-)
S1lv, to jest test na odsianie osób nie zapoznających się z regulaminem forum, czyli mających jego userów i społeczność (zasady współżycia w niej) w dupie.
To zostanę "odsiany", bo się nie przywitałem i wkleiłem obrazek? ;-)

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

S1lv pisze: "Akceptowanie" nie było do Ciebie, tylko do nimfy. Cześć jestem Zdzisiu. Mam 30 lat i spłacam kredyt hipoteczny :-P Ulżyło Ci?
Zasadniczo mało mnie to obchodzi. Wnioskuję, że nadal nie przeczytałeś netykiety tego forum, bo wiedziałbyś gdzie i w jaki sposób się przywitać. Stąd moja uwaga na temat braku akceptacji regulaminu. A co z Tobą dalej, decyzja należy do Nimfy.
Z mojej strony EOT.
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

S1lv, nimfie totalnie zwisa, czy jesteś zarośniętym Zdzisiem, który spłaca kredyt hipoteczny, czy też może Kociem o aksamitnych udach i żyjesz ze swojej kobiety.

Nimfa trwa jednakowoż w przeświadczeniu, że gdy do domu wchodzi gość, to mówi "dzień dobry" gospodarzom i stara się dostosować do panujących w nim zasad. W (złudnym być może) mniemaniu nimfy gość nie zaczyna od razu wydziwiać nad porządkiem, jaki w tym domu panuje. Niech lampy sterczą tu z podłogi, a dywany spoczywają na suficie; nawet jeśli cię to dziwi, masz dwie drogi wyjścia: albo się dostosować, albo opuścić lokal. Ty próbujesz trzeciej drogi: nigdzie czegoś takiego nie widziałem, ojejejej, to dziwne, nie będę sobie tym zawracać gitary.
Dziw się na zdrowie, ale w głębi duszy swojej. Rejestrując się na forum, zaakceptowałeś Forumokietę, zobowiązując się do jej przestrzegania. Nie szanujesz własnego słowa? Cóż, trudno. To kwestia klasy. Można zapukać i powiedzieć "cześć, jestem Tomek", a można też przywalić z buta i wybić drzwi z futryną. To zawsze jest twój wybór.
Pozdrawiam.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
S1lv
Sepulka
Posty: 9
Rejestracja: pn, 09 maja 2011 18:15

Post autor: S1lv »

Zasadniczo mało mnie to obchodzi.
"Zasadniczo mało mnie to obchodzi", ale się przyczepiłem... ;-)!
To się nazywa absurd.
Radziłbym się zdecydować: czy jednak obchodzi, czy zupełnie nie obchodzi.
Nimfa trwa jednakowoż w przeświadczeniu, że gdy do domu wchodzi gość, to mówi "dzień dobry" gospodarzom i stara się dostosować do panujących w nim zasad.
Nimfo, nie przyszedłem się tu kłócić.

Jeśli już jesteśmy przy metaforach. To gospodarz ma zadanie sprawić, żeby gość poczuł się jak u siebie w domu. A nie na odwrót.
To zawsze jest twój wybór.
Pytanie mam. Jeśli przedstawię się w "odpowiednim temacie"... to będę mógł wrócić do dyskusji o Kronikach Fallathanu? :-)

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

S1lv pisze:
Zasadniczo mało mnie to obchodzi.
"Zasadniczo mało mnie to obchodzi", ale się przyczepiłem... ;-)!
To się nazywa absurd.
Radziłbym się zdecydować: czy jednak obchodzi, czy zupełnie nie obchodzi.
W tej chwili mnie to już zupełnie nie obchodzi czy jesteś Kociem, Zdzisiem, Wańką-Wstańką czy człowiekiem, który ma problem z rozumieniem najprostszych zdań w języku, który pewnie nazywa ojczystym.
Obchodzi mnie to, że się nie przywitałeś, a po zwróceniu uwagi na ten fakt, nadal zachowujesz się arogancko. I teraz faktycznie mi już zwisa, co napiszesz w przywitaniu, o ile takowe popełnisz, na co się nie zanosi.
I gospodarze nie ma obowiązku robienia Ci dobrej atmosfery, bo uwaga, przyszedłeś na to forum sam (do tego jeszcze wrócę). Regulamin "wisi na drzwiach", jest tam napisane co i jak. Forum jest otwarte do czytania dla każdego, nie trzeba się logować. Miałeś możność nas poznać, a jeżeli Ci teraz coś nie pasuje, to tylko Twoja wina.
Przynależność do FF czy czytanie Ft-a nie są obowiązkowe. Nie podoba się? Nie wchodzisz.
A wydawało się, że reguły są takie jasne...
A teraz już naprawdę EOT.

edit - jednak się przywitał...
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
S1lv
Sepulka
Posty: 9
Rejestracja: pn, 09 maja 2011 18:15

Post autor: S1lv »

Z mojej strony EOT.
A teraz już naprawdę EOT.
Jesteś niekonsekwentny drogi neulargerze (? za pomyłkę w odmianie przepraszam najmocniej och).
Teraz mam dylemat. Odpowiedzieć, czy nie?
Odpowiem - zmuszę Cię ponownie do odpowiedzi i znowu wyjdziesz na niekonsekwentnego człowieka. Nie odpowiem - będę arogantem!

No dobrze. Odpowiem.
Obchodzi mnie to, że się nie przywitałeś, a po zwróceniu uwagi na ten fakt, nadal zachowujesz się arogancko. I teraz faktycznie mi już zwisa, co napiszesz w przywitaniu, o ile takowe popełnisz, na co się nie zanosi.
Nie wiedziałem, że tak emocjonalnie podchodzisz do sprawy powitania!
Witam Cię - Neularger.
Usiądź proszę, napij się meliski. Bo mi tu zejdziesz na zawał. Nie wolno się tak denerwować z powodu byle powitania!
Widzisz... znów się mylisz. Przedstawiłem się. Tak, jak sobie życzyliście. Jestem posłusznym barankiem bee bee :-)
I gospodarze nie ma obowiązku robienia Ci dobrej atmosfery, bo uwaga, przyszedłeś na to forum sam (do tego jeszcze wrócę). Regulamin "wisi na drzwiach", jest tam napisane co i jak. Forum jest otwarte do czytania dla każdego, nie trzeba się logować. Miałeś możność nas poznać, a jeżeli Ci teraz coś nie pasuje, to tylko Twoja wina.
No gdzie tam! Panie! Ja ślepy jestem. Jak kret! Miałem "możność" Was poznać i najlepiej jakbym całował wszystkich po stópkach! Cmok, cmok!
Oczywiście, że nie ma obowiązku, ale zdaje się, że Nimfa poruszyła temat kultury i dobrych obyczajów, prawda? A więc powitanie gościa jest właśnie dobrym obyczajem. :-)
Ale zaraz, ty masz gdzieś netykietę i resztę użytkowników forum, wpadłeś tu tylko po to, żeby zareklamować gierkę. Moderatorzy nie zareagowali, bo takich jak Ty jest mnóstwo, logują się i znikają po jednym poście. Niemniej wróciłeś i zacząłeś się na forum udzielać, stąd prośba o zastosowanie się do netykiety. A że Cię ona dziwi?
Przynależność do FF czy czytanie Ft-a nie są obowiązkowe. Nie podoba się? Nie wchodzisz.
Kto daje Ci prawo wypowiadania się za mnie i resztę użytkowników forum. Nie życzę sobie tego, żebyś tak mnie oceniał. :-)
Twój jakże przenikliwy umysł przejrzał moje niecne plany. Napisałem już w dwóch tematach, ale zaraz pewnie ucieknę! Taki jestem nikczemny i zły!
Bubek jeden! Arogant! Co on sobie wyobraża?

Pozdrawiam. Arogant.

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »


wpis moderatora:
nimfa bagienna: Temat zamykam. Ewentualne pytania dotyczące gry proszę kierować do S1lv na pw.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Zablokowany