Jęki niepocieszonych

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Jęki niepocieszonych

Post autor: Husiaty »


wpis moderatora:
Bebe: Jęki odnośnie warsztatów wydzielone z tematu dotyczącego funkcjonowania forum. Nie możemy obiecać, że temat nie zostanie wycięty jako nieproduktywna gadanina.

Mam taka propozycje, moze na czas remontu NWL daloby sie zrobic jakas wersje zastepcza, to jest: przejsciowe NWL? Tak niesmialo wysuwam ten pomysl, bo mam ochote wrzucic dwa-trzy teksty, ktore sie nazbieraly od Bozego Narodzenia.
Hm?

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

NWL nie są remontowane. Zostały ZAMKNIĘTE.
Ika w tym wątku 18 stycznia 2009 napisała pisze:
terebka pisze:I nie wrócą?
Nie wrócą.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Post autor: Husiaty »

Małgorzata pisze:Nie ma. Będą nowe - inne. Jak już porządnie je dopracujemy.
Millenium: chodzilo mi glownie o ten zapisek. Nowe, czyli NWL nadal w pewnym sensie. Czyli: nie bedzie jednak w ogole, tak?
Ostatnio napisałem bestsellera, tylko jakoś kiepsko się sprzedaje...

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Jeszcze raz powtórzę. Husiaty, będę mówić wolno.

N i e b ę d z i e Ż A D N Y C H N W L a n i n i c p o d o b n e g o.
Z r e f o r m o w a n e b ę d ą Z a k u Ż o n e W a r s z t a t y F a h r e n h e i t a.

ZakuŻone Warsztaty Fahrnenheita są (i będą) wersją ZakuŻonej Planety, tylko on-line i interaktywnej. Podejrzewam, że skoro nie życzysz sobie publikować tekstów na ZP, to ZWF nie będzie Ci również odpowiadać, więc nie rozumiem, czemu się tak dopytujesz?

Nie, nie odpowiadaj. To było pytanie retoryczne, gdybyś nie zauważył.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Post autor: Husiaty »

Husiaty pisze:Nie ma Niezaleznych Warsztatow Literackich, czy po prostu mam zablokowany dostep do nich?
Małgorzata pisze:Nie ma. Będą nowe - inne. Jak już porządnie je dopracujemy.
Jeszcze raz zacytowalem. Zadalem wtedy pytanie odnosnie NWL, kolejny post napisalas ty, Malgorzato, ale skoro uwazasz ze on dotyczyl Zakuzonych... Czekaj. Sprawdze posty przed moim:
O sztuce komentowania, czy jakos tak.
Hm, dziwne, ze nie zrozumielismy sie wtedy.
A moze jednak zrozumielismy sie?
Małgorzata pisze:Jeszcze nie wybrnęliśmy z bieżących Tematycznych, to jak mamy planować kolejne? Nowe Warsztaty, które zastąpią NWL też trzeba omówić, skodyfikować jakoś sensownie - nijak nie możemy zatem uprzedzić, czego się spodziewać i co nowego, bo jeszcze nie zostało to ustalone.

Husiaty, miejże litość nad nami! My jesteśmy ta biedna Grupa Trzymająca Warsztaty, nie nadludzie. :P:P:P
Malgorzato, rozumiem ze teraz jest taki okres przejsciowy na Fahrenheicie, ja jestem chlopcem do bicia, wiec nie wazne, co napisze, jest zle. Mam nadzieje ze jakos po miesiacu wszystkim przejdzie.

Pozdrawiam ;-)
Husiaty

EDIT: odpowiem - na Zakuzonej Planecie nie mam szans sie bronic. To jak kopac lezacego. A tutaj moge, i daltego mi sie podoba. Mam nadzieje, ze to rozwialo twoje watpliwosci, Malgorzato.
No offence oczywiscie.
Ostatnio napisałem bestsellera, tylko jakoś kiepsko się sprzedaje...

Awatar użytkownika
terebka
Dwelf
Posty: 562
Rejestracja: ndz, 13 lip 2008 23:56

Post autor: terebka »

Nikt Ciebie nie musi bić, Husiaty. Sam doskonale sobie radzisz. Pełna samoobsługa. Bierzesz rozpęd i raz za razem trykasz głową w ścianę. Po czym wodzisz wokół nieprzytomnym wzrokiem i pytasz zdziwiony: "Za co?" Cokolwiek będzie, jeszcze tego nie ma. Wychodzi więc na to, że kiedy się pojawi będziesz jednym z pierwszych, którzy się dowiedzą. A skoro odpowiedzi Wuadzy wydają Ci się sprzeczne, prawda wydaje się oczywista: Nowe Warsztaty nadal są w sferze planów i mogą przybrać każdą formę. Nie pytaj. Czekaj cierpliwie bo nemo sapiens i tak dalej...

edit

Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Post autor: Husiaty »

Dobrze. Dlatego tylko i wylacznie spytalem, do tego, bardzo uprzejmie zreszta:
Mam taka propozycje, moze na czas remontu NWL daloby sie zrobic jakas wersje zastepcza, to jest: przejsciowe NWL? Tak niesmialo wysuwam ten pomysl, bo mam ochote wrzucic dwa-trzy teksty, ktore sie nazbieraly od Bozego Narodzenia.
Hm?
Zostalem niemal od razu zaatakowany. Za to tobie, terebko, dziekuje, ze odpowiedziales - to nadal sfera planow. Z poprzednich wypowiedzi nijak nie moglem wywnioskowac.
Juz znikam, zeby wiecej nie prowokowac.
Ostatnio napisałem bestsellera, tylko jakoś kiepsko się sprzedaje...

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Miałam ochotę zapytać, czy serio nie rozumiesz, czy tylko udajesz, ale zaraz wyjdzie, że kopię nieletniego...

To jeszcze raz, powolutku i w punktach.
1. NWL nie ma, nie będzie i koniec.
2. Zostaną zastąpione nowym bytem.
3. Nowy byt nie będzie taki całkiem nowy, świeży i w osobnej doniczce, ale powstanie w ramach ZakuŻonych Warsztatów Fahrenheita.
4. ZakuŻone Warsztaty Fahrenheita zostaną zreformowane, skodyfikowane itd, itp, tak żeby zastąpiły częściowo NWL (podkreślam, częściowo, bo na powrocie NWL w pełnej, pełnej wypaczeń krasie nikomu nie zależy).
5. Po zreformowaniu, skodyfikowaniu itd, itp powstaną NOWE warsztaty. (Nowe -> czyt. nie takie jak teraz, nie takie jak te aktualne=stare).

WRRRRRRR...

E: Husiaty się wciął. Ale posta nie usuwam, na wypadek, gdyby znowu ktoś miał problem z wnioskowaniem.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Marcin Robert
Niegrzeszny Mag
Posty: 1765
Rejestracja: pt, 20 lip 2007 16:26
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Marcin Robert »

Millenium Falcon pisze:Miałam ochotę zapytać, czy serio nie rozumiesz, czy tylko udajesz, ale zaraz wyjdzie, że kopię nieletniego...
Małoletniego, że tak poprawię w zastępstwie nosiwody. :)

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

A co jest, przepraszam, złego w kopaniu nieletnich? ;)
Małoletni to zdaje się w KK, a w tamte okolice się nie wybieram. ;>
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Millenium Falcon pisze:A co jest, przepraszam, złego w kopaniu nieletnich? ;)
Mają zbyt miękkie ciało. Energia starcia jest za mała i nie dostarcza spodziewanej przyjemności.
I to jest złe:D
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Millenium Falcon pisze:A co jest, przepraszam, złego w kopaniu nieletnich? ;)
Małoletni to zdaje się w KK, a w tamte okolice się nie wybieram. ;>
Odwrotnie właśnie. Małoletni to kategoria prawa cywilnego, a nieletni to kategoria osobna, dotycząca tylko tych małoletnich, którzy złamali prawo karne bądź poddali się demoralizacji, regulowana w ustawie o postępowaniu w sprawach nieletnich. O.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Urzeka mnie stwierdzenie: małoletni, który poddał się demoralizacji. Piękne :).
Muszę pouczyć dzieci, żeby się nie poddawały, tylko walczyły do końca. :)

A generalnie nie podważam bynajmniej mądrych wypowiedzi nosiwody, tylko tak sobie plumkam, bo na rozsądek mnie dzisiaj nie stać.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Post autor: Husiaty »

Jeżeli mają być nowe, lepsze warsztaty, to wpadłem na pomysł: (oczywiście beta, luźna idea, proszę znów nie bić - nie wiem, jak będą wyglądać nowe warsztaty i może ten pomysł w ogóle nie będzie miał jak zaistnieć)
wiadomo, że wielu użytkowników stale umieszcza teksty do sprawdzenia. W ten sposób na forum zbiera się ich garstka, jednak większość w oddzielnych tematach. Autor sprawdzi poprawione błędy, przemyśli, a potem temat gdzieś ginie.
Zmierzam do tego, że może dobrze byłoby zrobić coś takiego: każdy autor ma własny topic, gdzie umieszcza swoją twórczość, oczywiście z uwagami itp.
Wada jest taka, że będą się robić potworki wielostronowe, ale jednocześnie żaden tekst, który autor umieścił, nie zniknie "od tak". Może pomoże to unikać wrzucania tekstów "na szybko", bo autor będzie miał świadomość, że ten tekst już zawsze będzie w topicu?


Pozdrawiam,
Husiaty
Ostatnio napisałem bestsellera, tylko jakoś kiepsko się sprzedaje...

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

A jak się między komentarzami będzie szukało tekstów Autora? Przełażąc przez cały wątek, który po iluś tam wyrzutach tfurczych będzie miał pewnie kilka(naście) stron?

Poza tym - jak niby zaplanować tytuł takiego wątku, w perspektywie mając arcydzieła, które powstaną w porywach weny i innych przeciągów? Pomijając tak drobną kwestię, jak odpowiedzialność za słowo, której brak zmusi modeTeam do ciągłego zmieniania topików, bo Autorowi się coś pozmieniało w koncepcji.

Od tekstów zaprzeszłych jest ArHiwum. I tak pozostanie.
So many wankers - so little time...

Zablokowany