Narzekań czar, nieszczęść pląs

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
neularger
Strategos

Post autor: neularger »

Alfi pisze:
ndz, 07 cze 2020 17:43
Są ci u nas dwa baseny: jeden kryty, drugi letni pod chmurką. Ten letni jest aktualnie nieczynny. Brama zamknięta na głucho, teren ogrodzony siatką. Ale cóż znaczy siatka dla 20-latka? Zresztą nawet ja bym ją sforsował, mimo PESEL-u. 24 maja pewien 20-latek wlazł przez siatkę na teren basenu i - być może chcąc się popisać przed dziewczyną - zaczął wyczyniać jakieś wygibasy na drabince do wchodzenia trampolinę. Potem był kontakt donicy na włosy z betonem, 10 dni w szpitalu i... "anielski orszak niech twą duszę przyjmie".
Może przynajmniej będzie nagroda Darwina.
Matka Natura przewidziała takie rzeczy. Dlatego na 100 dziewczynek, rodzi się 104 chłopców. :)

e. KNS
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna

Post autor: Alfi »

No dlaczego te durne komarzyska tak gryzą?!
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Q
Niegrzeszny Mag

Post autor: Q »

Muszyska tyż... ;]
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna

Masz na myśli taką drobnicę, którą ledwo widać gołym okiem? Bo coś podobnego też mnie nawiedza wieczorem, a ja się zastanawiam, co to może być, bo nie widzę, nie słyszę, a czuję dopiero po fakcie.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Q
Niegrzeszny Mag

Nie, nie chodzi mi o meszki tym razem, choć i z nimi miewałem do czynienia, tylko o jusznice...
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna

Fakt, jusznica to wredne stworzenie. W dodatku podobno pedofil ;-).
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Q
Niegrzeszny Mag

Co gorsza z kategorii tych, których posłanie do gleby mogłoby jeszcze ucieszyć ;).

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna

9 tys. sztuk amunicji (takiej do karabinów), 120 granatów moździerzowych i 76 granatów ręcznych - taki spadek po von Paulusie odnalazł się w lesie, ok. 5 - 6 km od mojego grajdołka (być może w pobliżu miejsca, w którym zdarzało mi się zbierać grzyby). A nie mógł bandyta zostawić - na przykład - większej ilości dojczmarek o dużej wartości kolekcjonerskiej?
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ