Co my mamy w nickach

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Mylicie się w zeznaniach, obywatelko?
Sasasasasa...

Abusia

Post autor: Abusia »

Cóz robic, towarzyszu Bakalarzu, jeśli ci do wieku zaraz jakieś rymy układają? Uparliście na tych klientów, powinno byc raczej "pacjent nie zaśnie". Że niby tak na amen.
Nie ma to jak pogadanka o zwykłym nicku, czyż nie? Na miły początk dnia... ;)))

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Abusia pisze:Dobry Boże... Nie mówcie mi, że znowu źle policzyłam wiekuistośc tych czarownic! Ja już się w tym gubię... :(
I się pogubiłam. Przepraszam bardzo, Abi powinna miec 446 lat (skoro ma byc o 4 lata starsza od siostry)...
Jeszcze lepiej. Jej siostra ma ledwo 442 lata, a ta starsza zły przykład małolacie daje, w takim miejscu pracując. To nie jest przypadkiem jakiś Poemat antypedagogiczny, albo cuś?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

Z dawien dawna grywałem kiedyś w cudownego MUD'a, co to się zwał Arkadia. Tam moja postać nazywała się Nathgart. A że ludzie są leniwi i nie chciało im się tyle pisać, to pisali Nath. I tak się przyjęło i zostało. Choć to jedynie mój nick internetowy, tak normalnie wśród moich znajomych nikt się tak do mnie nie zwraca :)

Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

Abusia

Post autor: Abusia »

Jeszcze lepiej. Jej siostra ma ledwo 442 lata, a ta starsza zły przykład małolacie daje, w takim miejscu pracując.
To akurat na odwrót było. To znaczy, iż młodsza siostra zdemoralizowała starszą.
A praca jak praca - żadna nie hańbi. Tylko jedne sprawiają większą przyjemnośc niż inne by M.Zdanowska

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Pogonić Was z tym offtopem, czy sami pójdziecie?
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Joanka
Sepulka
Posty: 90
Rejestracja: czw, 23 cze 2005 22:00

Post autor: Joanka »

No dobra, przyznam się sama, bo Nimfa zamierza milczeć jak grób. :D Mam dwa nowe szczury, które nazwałam Dżuma i Ebola. Ebolo, czy czujesz się obrażona?

Verken

Post autor: Verken »

Jako zapalony RPGowiec utożsamiający się (czasem za bardzo :P) ze swoją postacią, która właśnie Verkenem się zwała i mrocznym, czarnym nekromantą była taki właśnie od niej przybrałem nick. Właściwie został mi on nadany na pewnym zlocie świrów, gdzie łatwiej było się przedstawić imieniem postaci, niż swoim ;)

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Verken pisze:postacią, która właśnie Verkenem się zwała i mrocznym, czarnym nekromantą była
Mroczny nekromanta Murzyn? Pewnie z Jamajki. Też chciałbym kiedyś zagrać takim mistrzem voodoo, twórcą zombie...

Verken

Post autor: Verken »

Czarnym raczej przez odzienie wierzchnie. Cere miała bladą jak trup.

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Łee, tak sobie myślę, że w światach high fantasy powinny istnieć jakieś butiki dla magów. I apteki - witaminki, beta karoten i te sprawy...

Verken

Post autor: Verken »

Zdecydowanie. Wtedy na pewno zaczęło by się kręcić więcej magów o nieco zróżnicowanym wyglądzie. Ewentualnie też można zastanowić się nad pewną, magiczną formą solarium... Ale dość już offtopicu :P

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Joanka pisze:No dobra, przyznam się sama, bo Nimfa zamierza milczeć jak grób. :D Mam dwa nowe szczury, które nazwałam Dżuma i Ebola. Ebolo, czy czujesz się obrażona?
Ja tam jestem dumna. Czuję się zintegrowana z Wirusem :)

Edit: Też grałam w Arkadię!
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

gnomidło

Post autor: gnomidło »

Gnomidło powstało kilka lat temu na forum MUDa Arkadia (hehe, całkiem popularny). Jako, że grałem gnomem, którego bardzo szybko polubiłem, to postanowiłem stworzyć sobie gnomiasty nick na forum, po poważnych przemyśleniach padło właśnie na "gnomidło". Co ciekawe dosyć szybko się przyjęło i część osób z Arki zaczęła nazywać mnie gnom, gnomik, gnomidło także w rl (mimo 191cm wzrostu :) ).

Anamaria
Pćma
Posty: 269
Rejestracja: czw, 24 sty 2008 20:09

Post autor: Anamaria »

gnomidło pisze:(mimo 191cm wzrostu :) ).

Łooooo to ja szpilki przy Tobie mogłabym włożyć :D:D

No gnomiaczku, hihi ;D Nick baaaardzo ładny. Historyja jego również ;)
The goose drank wine
The monkey chewed tobacco on the streetcar line
The line broke, the monkey got choked
And they all went to heaven in a little rowboat

ODPOWIEDZ