Drzyzga w mózgu

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Ale ja tylko mówię, że gra na basie czy innym instrumencie nie zrobi z chłoptasia mężczyzny :-) Warunków naturalnych nie uwzględniam.

Zakończmy tę gałązkę tematu, bo coś czuję, że krucjata oburzonych grajków na mnie ruszy...
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

W tych czasach większość tworzy muzykę elektroniczną na kompie w programach, zatem współczynnik męskości staje się wyrównany.

Awatar użytkownika
Gesualdo
Niegrzeszny Mag
Posty: 1752
Rejestracja: pn, 01 wrz 2008 14:45

Post autor: Gesualdo »

Xiri pisze:W tych czasach większość tworzy muzykę elektroniczną na kompie w programach, zatem współczynnik męskości staje się wyrównany.
Wiesz, ale niektórzy do swych utworów potrzebują taaaaaakie wielkie głośniki i potężne wzmacniacze. Tutaj też jest pole do popisu;)
"Jestem kompozytorem i coś pewnie chciałem, ale już zapomniałem."

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Zatem po raz kolejny Freud się kłania :)

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Xiri pisze:W tych czasach większość tworzy muzykę elektroniczną na kompie w programach, zatem współczynnik męskości staje się wyrównany.
Większość czego?

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Frustracje seksualne na tle różnym były zapewne jedną z sił napędzających cywilizację. Ludzie spełnieni w łóżku mniejsze mają parcie by coś podbić, odkryć czy opublikować, nie muszą nic udowadniać, w ogóle niewiele im jeszcze trzeba do stanu pełnej szczęśliwości. No, muszą uniknąć jakoś śmierci głodowej. Oczywiście można robić mnóstwo ciekawych rzeczy poza seksem. Można, ale nie trzeba.

W skali globalnej myślę że nie wielkość członka była najczęstszym i głównym problemem, a brak kobiety. Spośród wszystkich łóżkowych problemów i niemocy, brak kobiety jest najgorszy. (tzn dla heteroseksualnego mężczyzny). Z braku kobiety, tymczasowego bądź stałego można dopiero z frustracji imperia pobudować.

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

Albiorix pisze: Z braku kobiety, tymczasowego bądź stałego można dopiero z frustracji imperia pobudować.
Myślisz, że taki Kserkses na brak kobiety narzekał?
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Nie dosłownie "imperia pobudować". Brak kobiety może nie jest problemem powszechnym w świecie polityki i sztuki, ale nie wszystkie dziedziny twórczości są tak medialne i tak dobrze się nadają do rozwiązania tegoż problemu. I nie od razu jest się błyszczącą alfą stada, trzeba się na pozycję najpierw wbić i wgryźć.

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Na przykład cała germańska migracja, która poniekąd doprowadziła do upadku Rzymu, parła naprzód w poszukiwaniu kobiet, krów i złota.

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Metallic pisze:
Albiorix pisze: Z braku kobiety, tymczasowego bądź stałego można dopiero z frustracji imperia pobudować.
Myślisz, że taki Kserkses na brak kobiety narzekał?
Jakoś trudno mi wyobrazić sobie tych niespełnionych seksualnie wikingów. Albo członków wyprawy Kolumba.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Jest taka naukowa teoria, że u podstaw męskiej agresji leży biologiczna potrzeba zapładniania jak największej liczby samic na jak największym terenie.

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Ot to to!
Nie tylko w swoim gnieździe, ale i na zajeździe.
Chodzi oczywiście o przepływ genów.

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Ja wolę teorię ekonomiczną - nowe rynki do sprzedawania i nowe miejsca do rabowania. A zapładnianie... tak przy okazji;)
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

nimfa bagienna pisze:Ja wolę teorię ekonomiczną - nowe rynki do sprzedawania i nowe miejsca do rabowania. A zapładnianie... tak przy okazji;)
Szympansy, pod wieloma względami bardzo ludziom bliskie, nie handlują i nie rabują, a wojny podjazdowe prowadzą. Rozszarpują zaskoczonego samca z obcej grupy i oddalają się czym prędzej.

Awatar użytkownika
Gata Gris
Kurdel
Posty: 701
Rejestracja: sob, 18 paź 2008 09:23

Post autor: Gata Gris »

Xiri pisze:Ot to to!
Nie tylko w swoim gnieździe, ale i na zajeździe.
Chodzi oczywiście o przepływ genów.
No co, myślicie, że w Polsce zawód marynarza cieszył się taką estymą tylko dlatego, że zarabiało się walutę i przywoziło do domu markowe dżinsy? A potem słowiańskie blondaski w każdym porcie... ;)))

ODPOWIEDZ