Drzyzga w mózgu

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
obb
Dwelf
Posty: 517
Rejestracja: sob, 12 lip 2008 21:47

Post autor: obb »

Albiorix pisze:Frustracje seksualne na tle różnym były zapewne jedną z sił napędzających cywilizację. Ludzie spełnieni w łóżku mniejsze mają parcie by coś podbić, odkryć czy opublikować, nie muszą nic udowadniać, w ogóle niewiele im jeszcze trzeba do stanu pełnej szczęśliwości.
E, mówi się przecież, że mężczyzna bez kobiety jest smutny, a z kobietą jest jeszcze smutniejszy. Czy jakoś tak.

A co do przepływu genów, to ciekawe wnioski podsuwa obserwacja Polek za granicą - okazuje się, że ideałem Słowianki jest czarny. Murzyn znaczy. Zapewne ze względu na różnicę w puli genowej.
Głupi nie wymierają, a mądrzy nie chcą umierać. Ale każdemu pisana jest śmierć.

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Fuj! Choć właściwie... ideałem czego? Bardzo fajne głosy mają niektórzy, więc na ideał śpiewaka to by się moze nadali, ale od mieszania genów się stanowczo odżegnuję.
Skąd Ty bierzesz takie teorie, Obbie? Czyżbyś by słowiańskim dziewczęciem o egzotycznych upodobaniach?
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
bcr
Dwelf
Posty: 578
Rejestracja: śr, 03 maja 2006 20:02

Post autor: bcr »

Ika pisze:Fuj! Choć właściwie... ideałem czego?
No przecież napisał:
obb pisze:ideałem Słowianki
Tylko nie wiem, dla kogo...
Odkąd pojawiły się fora internetowe, ściany publicznych toalet są znacznie czystsze.

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

obb pisze:
A co do przepływu genów, to ciekawe wnioski podsuwa obserwacja Polek za granicą - okazuje się, że ideałem Słowianki jest czarny. Murzyn znaczy. Zapewne ze względu na różnicę w puli genowej.
Ja również prosiłabym o źródełko, bo pierwsze słyszę. Szatyni może tak, ale Murzyni bardzo rzadko. I co to jest w ogóle pula genowa w sporadycznych parach białego(ej) z czarną(ym), porozmieszczanych po całym świecie? Wyraz "zapewne" świadczy, że to Twoja teoria? ;)

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Hmmm. Kobiety chyba się patrzą na to czy ktoś im się podoba, a nie na to jaki ma kolor... Tak mi się przynajmniej wydaje. A Murzyni czasem potrafią być przystojni.
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Szczurku, o to chodzi: czasem bywają przystojni, a są ideałem to jednak dwie rózne rzeczy, czy ni?
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Ano si :) Z tym się zgodzę.
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Chodzi o to, że w czwartki studiujący lub mieszkający w Wawie Murzyni idą na panienki do Hybryd i mają tam takie rwanie, że hoho. Egzotyka, nie ideał. Po prostu panienki chcą spróbować "jak to jest" i sprawdzić kilka mitów dotyczących tego i owego.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Montserrat pisze:Hmmm. Kobiety chyba się patrzą na to czy ktoś im się podoba, a nie na to jaki ma kolor... Tak mi się przynajmniej wydaje. A Murzyni czasem potrafią być przystojni.
Zabrzmiało tak, jakbyś była chłopcem :]
Mogłabym mieć Murzyna za znajomego, bo ich lubię, jednak w sprawach podobania się to wolę białych. A typ? Silny, zdrowy, inteligentny i okrutny ;p
Wizualnie ma się podobać.

e: + zdanie

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Chłopcem :) Niee, tylko nie wiem na ile mój gust pokrywa się z gustami innych kobiet. Ja nie patrzę na kolor. A Murzynów "na rwanie" w polskich klubach spotkałam i wyglądali bardziej na desperatów niż na szczęśliwie do jakiejś Słowianki przyklejonych.
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

He, he - nie mów, jest coś takiego jak ogólna preferencja, właśnie w przypadku doboru khem... "prokreatywnego" :))) - to nie jest kwestia lepszy gorszy, ale: to futerko mieć wolę. Jedni lubią słodycze inni boczek :D.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Ika pisze:Jedni lubią słodycze inni boczek :D.
"Ze słodyczy to ja najbardziej schabowe."
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Montserrat pisze:Hmmm. Kobiety chyba się patrzą na to czy ktoś im się podoba, a nie na to jaki ma kolor... Tak mi się przynajmniej wydaje. A Murzyni czasem potrafią być przystojni.
Albo wygadani.

W przypadku Murzynów nie chodzi przecież tylko o kolor, ale także o dość szczególne rysy twarzy. A rysy twarzy już chyba robią różnicę?

Awatar użytkownika
Gata Gris
Kurdel
Posty: 701
Rejestracja: sob, 18 paź 2008 09:23

Post autor: Gata Gris »

Dabliu pisze:W przypadku Murzynów nie chodzi przecież tylko o kolor, ale także o dość szczególne rysy twarzy. A rysy twarzy już chyba robią różnicę?
I nawzajem, że tak powiem. Podczas mojego studenckiego pobytu za wschodnią granicą w akademiku mocno mieszanym narodowościowo i rasowo, zauważyłam, że do czarnoskórych ciągnęły Polki na ogól nie powalające urodą. Różnica między Polką piękną i mniej niż przeciętną na ogól umyka mężczyznom z innych kontynentów. Z kolei ich europejskie partnerki też nie są do końca pewne jak działa afrykański kanon męskiej urody.

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

A jaka to różnica? ;)

ODPOWIEDZ