Rangi

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Ina w kolorze bluuu pisze:Ja protestuję.
Spójrz, Ino, na to z innej strony, tylko fargi prosto z morza (czy z wody, nie pamiętam :/) może zostać dumną Yilanè
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Hipolit
Klapaucjusz
Posty: 2070
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:09

Post autor: Hipolit »

Kadet?
Edit:
KADET??!!
To może lepiej kapralissimus?
Pozdrawiam
Hipolit
Navigare necesse est, vivere non est necesse

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

Osobiście to połowy z tych stworzeń nie znam, dawno nie czytałam żadnej fantastyki. Ale i tak podoba mi się moja nowa ranga, Paladyn był taki nudny.
I tak, czy siak, rangi nie odróżniają "starego wojska" od "nowości". Osobiście od długiego już czasu mam tę samą rangę, bo co chwila było forum czyszczone ;)
edit: miałam tę samą rangę, dopóki nie zmieniliście drabinki rang. I za to jestem Wam wdzięczna :))
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

Awatar użytkownika
inatheblue
Cylon
Posty: 1013
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 16:37

Post autor: inatheblue »

Co prawda to prawda. Przypadek analogiczny, chociaż ja się akurat udzielam nieco mniej. Teraz rangi są do tego stopnia zaciemnione, że nikt nie wie, co zacz :)

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Naumiom się, nie marudzić :)
Nic w Was nie ma radości, nic, nic. Pfu!
Tylko Elaine się trochę wykazuje, jakieś drgania ogona czy cóś :)))
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

Ika pisze:Naumiom się, nie marudzić :)
Nic w Was nie ma radości, nic, nic. Pfu!
Tylko Elaine się trochę wykazuje, jakieś drgania ogona czy cóś :)))
Może po mnie tego zbytnio nie widać, ale osobiście się cieszę. Zawsze to jakieś urozmaicenie. Ale nie, z radości tej pod sufit skakać nie zamierzam. Co to, to nie. ;)))

edit: bo mi się nowa strona zaczęła niespodziewanie, więc dodałam cytowanie.
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

Awatar użytkownika
Gata Gris
Kurdel
Posty: 701
Rejestracja: sob, 18 paź 2008 09:23

Post autor: Gata Gris »

A ja po początkowym zdumieniu (pierwszy raz trafiłam na zmianę rang, zresztą jakoś rzadko w ogóle trafiam na fora z włączoną opcją rang) dochodzę do wniosku, że to fajny pretekst do odświeżenia sobie fantastycznego bestiariusza. Pamięć jest kiepska, nawet nad fargi musiałam chwilę pomyśleć, choć książką byłam kiedyś zachwycona.

Awatar użytkownika
Feline
Kurdel
Posty: 756
Rejestracja: pt, 01 sie 2008 11:06

Post autor: Feline »

Gata Gris pisze:(rzadko w ogóle trafiam na fora z włączoną opcją rang)
Ja zepewne częściej, jednak zasadniczo jestem za niewłączaniem rang - po co wystawiać nowych dodatkowo na widelcu, skoro i tak liczba postów przemawia na ich niekorzyść (a na niektórych forach ważniejsza bywa od tego, co piszą).

I dlatego te rangi (skoro już są) podobają mi się przez ich losowość - jakiś klucz dają, ale nie narzucają od razu stopniowania.

Awatar użytkownika
Gata Gris
Kurdel
Posty: 701
Rejestracja: sob, 18 paź 2008 09:23

Post autor: Gata Gris »

Feline pisze:nie narzucają od razu stopniowania.
A nawet przeciwnie, "niższe" rangi mogą wydać się atrakcyjniejsze od "wyższych". Tylko oby nie doszło do tego, że forumowicze przestaną pisać, żeby zostać na resztę życia sepulką...

Filinie - żegnaj się powoli z pciemią skórą...

Awatar użytkownika
Feline
Kurdel
Posty: 756
Rejestracja: pt, 01 sie 2008 11:06

Post autor: Feline »

Gacia Gris pisze:Filinie - żegnaj się powoli z pciemią skórą...
Myślisz, że to już?

Awatar użytkownika
inatheblue
Cylon
Posty: 1013
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 16:37

Post autor: inatheblue »

Już nie marudzę, tylko stwierdzam fakt, na co wskazuje mordka :)
Zaciemnienie rang ma swoją dobrą stronę. Mojej wewnętrznej anarchistce udało się dobić do świadomości (to trudne, bo ma dużą konkurencję, jak każdy autor jestem osobowością masowo wielokrotną) i mnie opeer.

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Popieram wypowiedź Wirusa. Radyjko, dostałeś listę lektur, jakbyś je przeczytał (a nie tylko samą listę), to byś wiedział, co to jest sepulka (no, a w każdym razie wiedziałbyś, dlaczego nie wiesz), co to fargi, dvelf, kadet Pirx itp.
I chcę niniejszym złożyć wyrazy głębokiego szacunku i wygłosić pochwały za wprowadzenie nowych statusów. Naprawdę są ghruul!
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

To rangi coś wskazują? Starszość? Ale hierarchii nijak nie widać (bo to nie Mag, Większy Mag, BigMac), więc i tak tylko po liczbie postów (od razu) i po dacie rejestracji (po chwili) można się zorientować, kto z kiedy jest.
Muszę sobie trochę pomarudzić, nawet jeśli przedmiot mnie w ogóle nie interesuje :D

edit:
Ika pisze:Yuki ma właśny status, który można zarobić za zasługi na polu Fahrenhita :)
To mi też się należy! Np. Mąciwoda. Albo Denerwowator. Albo Irytant. Albo Upierdliwiec. Albo Kluseńka (bo niby czemu nie). Albo Kiwaczkowy Odstraszacz Lodówkowy.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Nie należy Ci się, bo czepiasz się ino mnie :P, a nie periodyka. Poza tym liczą się prace ku chwale, a nie działalnośc na pohybel :P

A co do rang to przeczytałeś mojego posta wybiórczo :P. Też Ci mogę zmienić statusa, chcesz? Na specjalny? Mrówka Krzesławka Dręczypupa będzie dobry? :D
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Gesualdo
Niegrzeszny Mag
Posty: 1752
Rejestracja: pn, 01 wrz 2008 14:45

Post autor: Gesualdo »

Dla nieprzyzwyczajonego w pierwszej chwili my wszyscy wyglądamy, jakbyśmy mieli spec status.
"Jestem kompozytorem i coś pewnie chciałem, ale już zapomniałem."

ODPOWIEDZ