Rangi

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

ElGeneral pisze: Nie za bardzo chce mi się czekać cierpliwie jako Glizdawiec. Świetna powieść Carda, ale nazwa paskudna. Chyba jednak ktoś tu przesadził.
I nie wierzę, żeby zmiana rangi wiązała się z takimi trudnościami. Robiliście to już przedtem - i chyba nie mieliście kłopotu. Wygląda mi to na złośliwe niechciejstwo...
W Wordzie na przykład zmiana tekstowa z " ty głupi wale" na "Szanowny Panie" to raptem kilka kliknięć w klawiaturę...
Wiesz co, Generale, jak wczoraj zobaczyłam ten seans nienawiści, który urządziłeś w Beczce to zwyczajnie po ludzku odechciało mi się robić Ci dobrze. Zbrzydziło mnie to. A co do złośliwego niechciejstwa to nie wiem czy wiesz, ale świat nie jest generałocentryczny.

A jeśli użyszkodnicy uważają, ze ranga: Glizdawiec jest paskudna to ją wieczorem zmienię.
Edit. cytat i zdanie

Z mojej strony EOT
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Nie musisz mi wcale robić dobrze. Może też zechcesz mi przybliżyć ten seans nienawiści w Beczce? Choćby w privie? Jakoś nie mogę go sobie przypomnieć. Wkurwienie nie jest nienawiścią. Mija.
Doskonale wiem, że świat nie jest generałocentryczny. Gdyby był, to na przykład Ty opływałabyś w luksusy. Tak bym sobie zażyczył.
P. S. Jeszcze jedno wyjaśnienie. Choroba ogranicza mi możliwość wychodzenia z domu, więc siedzę godzinami przed kompem. Wczoraj cieszyłem się ewentualną możliwością wyjścia na Młyny, a dziś kaplica. Może dlatego jestem tak natrętny...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Ebola pisze: A jeśli użyszkodnicy uważają, ze ranga: Glizdawiec jest paskudna to ją wieczorem zmienię.
Szczerze mówiąc, glizdawiec był paskudny. Parszywy telepata, manipulant i zboczeniec. Sama nie wiem, czym trza by sobie zasłużyć na taką rangę :/ Dobrze, że jeszcze mi do niej sporo brakuje.
W każdym razie rozumiem generalski niesmak, jako, że pozostałe rangi były raczej neutralne, a tu nagle za zasługi w klikaniu na forumie wyskakuje ranga paskudnego antybohatera.
edyta.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Człek się udziela na forum (nie ma na myśli tu tylko Generała - to ranga dla wszystkich przecież), napisał 6500 postów, a tu forum go tak nagradza... Ebolencja, przyznaj się, wy nas nie lubicie? :)

e. wtrącenie
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Agi
Fargi
Posty: 429
Rejestracja: ndz, 06 sie 2006 22:28

Post autor: Agi »

Z moją aktywnością na FF (300 postów w niemal 6 lat) pewnie nie dotrę do rangi Glizdawiec, więc nie jestem osobiście zainteresowana zmianą.
Jednakże pro publico bono dołączam się do zobrzydzonych i proszę o zmianę.
"Wiarą można manipulować. Tylko wiedza jest niebezpieczna." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Ebola pisze: Wiesz co, Generale, jak wczoraj zobaczyłam ten seans nienawiści, który urządziłeś w Beczce to zwyczajnie po ludzku odechciało mi się robić Ci dobrze. Zbrzydziło mnie to.
Może jednak zechciałabyś publicznie wyjaśnić, co - Twoim zdaniem - było urządzonym przeze mnie seansem nienawiści. Nienawidzę głupoty, ale chyba nie ja jeden. Nie znaczy to zresztą, że sam czasami nie palnę jakiegoś głupstwa, albo głupio nie postąpię - choć i w tym chyba też nie jestem odosobniony.
Nie lubię kilku innych rzeczy np. dewocji, ale dewoci chyba z kolei lubią tylko siebie samych, wiec bilans wychodzi na zero.
Kilku ludzi - nawet P.T. Forumowiczów - "raczę darzyć niechęcią" jak mawiał Franz Josef, ale pokaż mi człowieka, który mówi o sobie, że kocha wszystkich ludzi, a powiem ci, że pokazałaś mi załganego faryzeusza.
Cóż więc - Twoim zdaniem - było z mojej strony "seansem nienawiści", który wzbudził w Tobie obrzydzenie?
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Jakieś propozycje? Dla rangi godnej 6500 postów?
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Koszałek-Pyszałek ;-))))
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Kończę serię, którą zacząłem w zeszłym wieku. Zatem, może "Książę Chaosu"?
Dodaje prestiżu. :)
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

A właściwie to jakie są rangi?
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Nie wolno ich zdradzać i porządkować - to zepsuje całą zabawę.
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Juhani »

A ja, gupi ćwok myślałem, że jak się przekroczy coś tam coś tam, to sie samemu sobie tę rangę wpisuje. Zupełnie już nie nadanżam, jak się okazuje!

Ceterum censeo, ranga Żelaznego Generała powinna zostać wyłączona z powszechnego użytku, i przypisana tylko tej jednej osobie, i to na stałe.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Ebola pytała co zamiast Glizdawca. Dla wszystkich.
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

neularger pisze:Ebola pytała co zamiast Glizdawca. Dla wszystkich.
Otóż to właśnie. A Wy się kompletnie nie staracie.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

Slan ;)
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

ODPOWIEDZ