Stereogramy

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Hmm... myślę, że jeszcze ze 2 osoby powinny się zmieścić :P

Ale spoko, spoko - w domu jest jeszcze parę takich krat, ale tam nigdy tego nie widziałem, bo nie było... odpowiedniego siedziska obserwacyjnego... że to tak ujmę ;-)
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Nie wpadajcie!
Niech to będzie świadome i przemyślane :P

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »

W sumie, jakby tak się zastanowić....
Mamy się spotkać, w obcym mieście, u jakiegoś niemal nieznajomego faceta w łazience...
Coś mi się wydaje że nie mógłbym nigdy opowiadać znajomym tej historii.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Dlaczego? Ludziska teraz się tolerancyjne zrobiły. Wiedzą, że do orientacji się wtrancać nie powinny.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »

No ale żeby poznać się przez internet i zaraz potem w innym mieście w kilka osób w łazience...
Nie, nawet moja tolerancja nie sięga tak daleko.:P

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Po co się wtrącać do orientacji kratek na kaloryferach? Pewnie gdyby je zorientować jakoś inaczej, efekt stereograficzny by zniknął.
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
SzaryKocur
Fargi
Posty: 424
Rejestracja: czw, 23 lis 2006 01:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SzaryKocur »

Jedyne co potrafię zrobić z takimi obrazkami to podwoić je, robi mi się to samoistnie. Próbowałem tak wcelować, żeby odpowiednie elementy się pokrywały, ale i tak nic to nie daje. Kiedyś miałem to na kartkach, oddalałem, przybliżałem, cudowałem i nie pamiętam by coś z tego wyszło.
Zakapturzone awatary rulez!
Wszystko co napisałem, to tylko moje prywatne zdanie.

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

A mnie się udało coś zobaczyć. Po dłuższym gapieniu się i zrobieniu zeza, jak radziła Ebola, (:P) obrazek nabrał głębi. Ale to chyba... nie wszystko, co te cuda potrafią? :D to, co widziałem, nie jest specjalnie zachwycające...
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

A ja nigdy nic nie widziałam. Brat tak - siedział jakiś czas, przybliżał kartkę, oddalał, przekręcał głowę, itd., a ja nawet jak robiłam tak samo to nigdy nic nie mogłam dostrzec.
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

ODPOWIEDZ