Pytania wszelakie

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Pytania wszelakie

Post autor: Alfi »

Nie wiem, czy ktoś w ciągu 11,5 miesiąca dotarł do trzeciego tomu Historii estetyki, ale mam pytanie zupełnie innego kalibru:-).
Na jutro podobno był planowany kolejny koniec świata, ale chodzą słuchy, że został odwołany. Zna ktoś szczegóły?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Beata
Stalker
Posty: 1814
Rejestracja: wt, 10 wrz 2013 10:33
Płeć: Kobieta

Pytania wszelakie

Post autor: Beata »

Ale jak to, że odwołany? Przecież niepodważalny?
Wprawdzie pan jasnowidz z Człuchowa skomentował, że on nie wierzy w asteroidy i troszku mię uspokoił*w kwestii końca oraz poszerzył mój światopogląd*nie przypuszczałam, że istnienie asteroid może być kwestią wiary, ale z drugiej strony - czyżby miał czelność stawać naprzeciw niepodważalnego? ;)
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Pytania wszelakie

Post autor: Alfi »

Mam takie pytanko do znawców historii USA ewentualnie męskiej mody okresu odrobinę już minionego. Chodzi mi o dość znanesombrero Harry'ego Trumana. Czy ten rysunek w kolorze zbliżonym do zielonego to ma być kaktus z Arizony, czy może dłoń o trzech palcach?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Pytania wszelakie

Post autor: Alfi »

O, czegoś nie doczytałem. Faktycznie, kaktus. Idę się wstydzić do kąta.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ