Raduj się kto może

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Beata
Stalker
Posty: 1814
Rejestracja: wt, 10 wrz 2013 10:33
Płeć: Kobieta

Re: Raduj się kto może

Post autor: Beata »

Reklamacja butów prawej i lewej półpary została uznana za uzasadnioną bez żadnych odwołań, gróźb karalnych i szantaży. Coś niesamowitego. :)
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Raduj się kto może

Post autor: Małgorzata »

Agarwaen pisze:Osiemdziesiąt tysięcy robi wrażenie. Ja się raduje - połowicznie - z obrony dyplomu. Z jednej strony jestem magistrem historii i to powód do radości, jednak z drugiej strony, jestem magistrem historii.
No, i teraz pewnie zaczniesz pić herbatę? Wszyscy historycy to teiniści. :P

Beato, gratulacje. Znaczy, teraz będziesz mogła sobie kupić buty do pary tak dla odmiany? :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Re: Raduj się kto może

Post autor: Keiko »

Małgorzata pisze: Wszyscy historycy to teiniści. :P
Podła potwarz!
Żądam satysfakcji!!!
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Raduj się kto może

Post autor: Juhani »

Małgorzata pisze:No, i teraz pewnie zaczniesz pić herbatę? Wszyscy historycy to teiniści. :P
Jak tylko ktoś się wybije ponad przeciętność, zaraz jest podejrzewany o teinizm. Poniekąd słusznie:)

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Raduj się kto może

Post autor: Małgorzata »

Nie ma nic bardziej przeciętnego od historii - tej nudnej belferki, która lubi się powtarzać.
Znaczy, nie wiem, Ju, co miałeś na myśli, że "poniekąd słusznie", ale nie będę się spierać. :P

Keiko, dam Ci kawy, a Ty wyjaśnisz mi, jakiej satysfakcji oczekujesz. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Re: Raduj się kto może

Post autor: Keiko »

Małgorzata pisze: Keiko, dam Ci kawy, a Ty wyjaśnisz mi, jakiej satysfakcji oczekujesz. :)))
Myślę, ze mimo wszystko mogę się wstydzić <czerwieni się jak pensjonarka>
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Raduj się kto może

Post autor: Juhani »

Małgorzata pisze:Znaczy, nie wiem, Ju, co miałeś na myśli, że "poniekąd słusznie", ale nie będę się spierać. :P
Słusznie. "Nieskończone są spory magów".

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Re: Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Moi znajomi z Francji awansowali na dziadków.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Raduj się kto może

Post autor: Małgorzata »

Jatka! Krew się leje!
Zaplute wampiry nareszcie wykazały się inicjatywą! :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Re: Raduj się kto może

Post autor: Zanthia »

Upiekłam ciasto pająkowe, i jest zaskakująco dobre. I do tego cola, i do tego ficki E.B., zwanej również toroj... Troski finansowe, naukowe i rodzinne można na jeden wieczór zawiesić na kołek, teraz czas na strawę duchową, i cielesną, pod postacią ciasta pająkowego.

(Tak naprawdę to ciasto jest marchewkowo-dyniowe, ale jest w pająkowe wzorki, a idea ciasta z pająków jest mniej obrzydliwa od ciasta z marchewki i dyni.)
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Re: Raduj się kto może

Post autor: No-qanek »

Bogu niech będą dzięki, w sklepiku naprzeciwko przestawili lampki na tryb świecenia ciągły. Mogę zanieść zasłony do prania!
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Re: Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

I zyskać uznanie Holendrów.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Procella
Fargi
Posty: 320
Rejestracja: sob, 16 sty 2010 22:02

Re: Raduj się kto może

Post autor: Procella »

Zanthia pisze:(Tak naprawdę to ciasto jest marchewkowo-dyniowe, ale jest w pająkowe wzorki, a idea ciasta z pająków jest mniej obrzydliwa od ciasta z marchewki i dyni.)
Dasz przepis? Zadyniona jestem, muszę to przetworzyć, zanim zgnije.
¿ǝıʍołƃ ɐu ıoʇs ʇɐıʍś ǝż 'ǝıuǝżɐɹʍ ɯǝsɐzɔ ǝıɔɐɯ

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Re: Raduj się kto może

Post autor: Zanthia »

A proszsz bardzo.

Przepis z gazetki lidlowej - drogi (masło, czekolada, śmietanka), wymagający sporo zachodu i tworzący hałdę brudnych naczyń. Ale krem ze śmietanki, serka i białej czekolady pyszny, i ciasto wolniej wysycha. Duży plus za puchatość ciasta.
Pająki nie wyszły mi w ogóle, ciasto też zupełnie inaczej wygląda... powinni dodawać ostrzeżenie: "tytuł przynajmniej czeladnika wymagany"

To też wypróbowałam, ale keksówka chyba nie jest najlepszą formą na to ciasto - wychodzi mocno zbyt wilgotne. Jest też mniej puchate, niż to powyżej. Za to zachodu o wiele mniej, a brudnych naczyń prawie w ogóle - uchwyty do miksera, miska, forma.

Teściowa twierdzi, że w US of A dodają do ciast dyniowych i marchewkowych lukier z masy sernikowej, ale nie wiem, czy chodzi jej o sernik, amerykański lukier z białek jajek, czy masę czekoladowo-serową jak w przepisie powyżej.
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Raduj się kto może

Post autor: Kruger »

Jakbym czytał coś z fizyki kwantowej. Ni w ząb nie kumam... :)

Ja to tylko podwójną porcję kotlecików mielonych wczoraj. Nie mogę się doczekać. Mniam.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

ODPOWIEDZ