IExploder 7.0

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Dżizas... nie lubię wtyczek, gestów z pewnością też nie lubię (chociaż nie wiem, co to jest).
Nie narzekam na windę, nie zawiesił mi sie komp jeszcze ani razu (tfu, tfu, odpukać!), nigdy nie zgubił żaden pilk. Ogólnie - nie jest źle.
Nowinki techiczne są niedobre.
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
padawan
Mamun
Posty: 128
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 12:00

Post autor: padawan »

Czyli Internet masz za pomocą gołębi pocztowych? :)
To zdanie jest fałszywe.

"Statystyka jest jak kobieta w bikini. Widać wszystko, ale nie to co najistotniejsze..."

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Nie, no bez przesady... Mam internet, nawet drogą bezprzewodową. Mogę maile w kiblu odbierać, i w pociągu, i w górach, i latając po wieżowcach, takie przyspieszenie :D
Ale ja jestem stary user. Nawyki mam z zamierzchłych czasów. Nawet nie wiesz, jak mi było ciężko się przestawić na windę i te fajerwerki w pakietach office'a.

Wiem, wiem, naśmiewam się. Zdaje sobie sprawę, że trzeba będzie wysiąść z MS. Chociaż... oglądałam tę demonstracyjną wersję visty. Jest... ciut inna. Wygląda obiecująco. Pożyjemy, zobaczymy.
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
JamesB0T
Sepulka
Posty: 53
Rejestracja: pn, 06 mar 2006 19:29

Post autor: JamesB0T »

padawan pisze: Microsoft Firefox 2007 nie chce mi się zainstalować za pierwszą próbą. Takie coś dyskwalifikuje w moich oczach przeglądarkę :)
Napisz prosze że żartujesz. Przecież MS Firefox to zwykły kawał. Są dwie strony poswięcone temu produktowi: http://www.msfirefox.net/ oraz http://www.msfirefox.com/. ierwsza podaje do ściągnięcia zwykłego firefoxa 2, a druga IE7. M$ ma tyle wspólnego z Mozillą, co nasi politycy z uczciwością.
Małysz zdobył 4 kryształową kulę.
Jeszcze 3 i będzie mógł wezwać smoka.

Awatar użytkownika
JamesB0T
Sepulka
Posty: 53
Rejestracja: pn, 06 mar 2006 19:29

Post autor: JamesB0T »

Karola pisze:Nawyki mam z zamierzchłych czasów. Nawet nie wiesz, jak mi było ciężko się przestawić na windę i te fajerwerki w pakietach office'a.
Ja również. Pierwszą przeglądarką której używałem był Netscape Navigator. Z drugiej strony Opera czy Firefox które są młodszymi programami nić IE wydają mi się naturalniejsze w obsłudze. Poza tym lubie szybkośc i bezpieczeństwo, a Exploiter mi tego nie zapewnia.
Małysz zdobył 4 kryształową kulę.
Jeszcze 3 i będzie mógł wezwać smoka.

Awatar użytkownika
padawan
Mamun
Posty: 128
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 12:00

Post autor: padawan »

JamesB0T pisze:
padawan pisze: Microsoft Firefox 2007 nie chce mi się zainstalować za pierwszą próbą. Takie coś dyskwalifikuje w moich oczach przeglądarkę :)
Napisz prosze że żartujesz. Przecież MS Firefox to zwykły kawał. Są dwie strony poswięcone temu produktowi: http://www.msfirefox.net/ oraz http://www.msfirefox.com/. ierwsza podaje do ściągnięcia zwykłego firefoxa 2, a druga IE7. M$ ma tyle wspólnego z Mozillą, co nasi politycy z uczciwością.
To z tego wynika, że IE7 nie chciał mi się zainstalować za pierwszą próbą :)
Nie mam od dawna z żadnym IE kontaktu, więc jest dla mnie równie egzotyczny jak mityczny MSFF :)
To zdanie jest fałszywe.

"Statystyka jest jak kobieta w bikini. Widać wszystko, ale nie to co najistotniejsze..."

słoń

Post autor: słoń »

Z ff miałem pierwszy kontakt kiedy udało mi się na Auroksie 11.1 zainstalować neostrade. Tego samego dnia zainstalowałem i uczyniłem domyślną przglądarkę FF na windzie i nigdy już nie wróciłem i nie wrócę do IE. Nawet moje córy rychło i radośnie zapomniały, że IE kiedykolwiek istniał. Nawet outloka zastąpiłem thunderbirdem, co pozwoliło mi podleczyć nerwy w związku z niechcianą pocztą, któ¶a razem z nagłą krwią zalewała mi outloka.
Słoń

Awatar użytkownika
Othar
Mamun
Posty: 170
Rejestracja: pt, 08 wrz 2006 20:55

Post autor: Othar »

a ja ze swojej strony to mogę wam polecić nowe - stare czyli ff2.0
dziala zauwazalnie szybciej i podkreslil mi bledy zrobione w tej linijce :D
BoogieWoogie, Swing, Jitterbug, Rock'N'Roll, Foxtrot

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Samo złe na temat FF 2.0 słyszałam... więc przy okazji remontu systemu zainstalowałam wersję 1.5.icoś tam. przyczajona czekam, aż ogłoszą wersję 2.coś tam. :)
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
lokje
Fargi
Posty: 468
Rejestracja: sob, 11 mar 2006 00:32

Post autor: lokje »

padawan pisze: Można używać wszystkiego, tylko nie IE. Nawet Mozilla, nawet Opera są dużo lepsze. No chyba że chce się mieć wszystkie możliwe syfy na komputerze.
używam IE do tej pory i tylko raz, w zamierzchłej przeszłości, coś złapałam. znaczy można ;)
namu offutopu, namu offutopu, namu offutopu
Błogosławiona Lokje od Celofyzów

Awatar użytkownika
JamesB0T
Sepulka
Posty: 53
Rejestracja: pn, 06 mar 2006 19:29

Post autor: JamesB0T »

lokje pisze:używam IE do tej pory i tylko raz, w zamierzchłej przeszłości, coś złapałam. znaczy można ;)
Albo szczęście, albo bardzo ostrożna obsługa. Lub nieświadomość że się cos złapało.
Małysz zdobył 4 kryształową kulę.
Jeszcze 3 i będzie mógł wezwać smoka.

Awatar użytkownika
lokje
Fargi
Posty: 468
Rejestracja: sob, 11 mar 2006 00:32

Post autor: lokje »

JamesB0T pisze:Albo szczęście, albo bardzo ostrożna obsługa. Lub nieświadomość że się cos złapało.
patrz, mam niesamowitego farta. w końcu byłam ostrożna, coś mi się należy... zaraz jak się wygrzebię z nieświadomości...
a już mniej złośliwie- wystarczy pomyśleć. i działa.
namu offutopu, namu offutopu, namu offutopu
Błogosławiona Lokje od Celofyzów

Awatar użytkownika
JamesB0T
Sepulka
Posty: 53
Rejestracja: pn, 06 mar 2006 19:29

Post autor: JamesB0T »

lokje pisze:wystarczy pomyśleć. i działa.
Właśnie. Niestety nie jest to ostatnio zbyt popularne podejście :(
Małysz zdobył 4 kryształową kulę.
Jeszcze 3 i będzie mógł wezwać smoka.

Awatar użytkownika
padawan
Mamun
Posty: 128
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 12:00

Post autor: padawan »

lokje pisze:
JamesB0T pisze:Albo szczęście, albo bardzo ostrożna obsługa. Lub nieświadomość że się cos złapało.
patrz, mam niesamowitego farta. w końcu byłam ostrożna, coś mi się należy... zaraz jak się wygrzebię z nieświadomości...
a już mniej złośliwie- wystarczy pomyśleć. i działa.
Wiadomo, że jeśli wchodzisz na strony z crackami lub materiałami uciechy społecznej to masz większe szanse ściągnąc coś niż używając przeglądarki do czytania for lub blogów. Ale na pewno nie wyklucza możliwości ściągania. Poza tym możesz spokojnie mieć jakiegoś rootkita i nie mieć o nim zielonego pojęcia. Możesz mieć także spokojnie keyloggera, ktorego istnienie nie objawia się w żaden destruktywny sposób na system. Dowiesz się, jak ktoś wyczyści Twoje konto bankowe :)
Wiesz, używanie IE przypoina mi reklamę chyba Allianza - cuda się zdarzają, ale lepiej na nie nie liczyć. I także przypomina mi się tekst Packa - "Przeciwieńswem paranoi jest złudne przeświadczenie, że nikt nie ma wobec ciebie żadnych złych zamiarów" ( mniej więcej tak, nie pomnę dokładnie :) )
To zdanie jest fałszywe.

"Statystyka jest jak kobieta w bikini. Widać wszystko, ale nie to co najistotniejsze..."

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

padawan pisze:Dowiesz się, jak ktoś wyczyści Twoje konto bankowe :)
Wbrew pozorom wyczyszczenie internetowego konta bankowego jest niezmiernie trudne. Chyba że ktoś rozsiewa swoje hasła jednorazowe/SMS-owe po okolicy. Albo korzysta z konta, gdzie jest stałe hasło autoryzacyjne. Ale, mam wrażenie, to już jest w polskiej bankowości niemożliwe.
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

ODPOWIEDZ