dostawcy internetowi

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

dostawcy internetowi

Post autor: Zanthia »

Czy użyszkodniczy kolektyw mógłby się podzielić wrażeniami z korzystania z usług dostawców internetu? Wreszcie przeprowadziliśmy się z ONem na nowe mieszkanie, w którym jednak internet musimy załatwić sobie sami. Początkowo miała być Neozdrada, jednak irytuje mnie obowiązkowy (i nielegalny, rwał ich nać!) abonament 36,60 za linię telefoniczną. Zostają miejscowi dostawcy (Poznań), oraz internet komórkowy. Z tym, że brat ma Playa i, jeżeli pamięć nie myli, klął, że lubi przestawać działać. Czy ktoś ma jakiegoś faworyta?
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Internet na łączach światłowodowych. W tej chwili - dolnośląski Dialog, nie wiem, jakie inne firmy => właścicielami łącz są firmy energetyczne (tak, ci od gniazdek prądotwórczych).

Co tu mówić? Najszybszy internet w Polsce, po prostu. :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Harkonnen2
Pćma
Posty: 291
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 10:19

Post autor: Harkonnen2 »

Ode mnie propozycja wykorzystania operatora kablówki (UPC, Multimedia). Osobiście korzystamy z małżonką z Multimedia (sam internet, bez telewizji i telefonu) i w sumie jak na potrzeby domowe jest w sam raz. Przerw w dostawie od dłuższego czasu nie mieliśmy.
Aah! I see you have the machine that goes 'ping'. This is my favourite. You see, we lease this back from the company we sold it to, and that way, it comes under the monthly current budget and not the capital account.

Awatar użytkownika
gorat
Pćma
Posty: 287
Rejestracja: pn, 13 cze 2005 16:48

dostawcy internetowi

Post autor: gorat »

Piętnaście lat minęło i aż korci wysondować, czy coś się zmieniło. Zszokowała mnie wzmianka o Playu, wydawało mi się, że internet komórkowy na szerszą skalę to pojawił się solidne kilka lat później.
PIP, PIP, PIP, PIP, PIP...
Przepraszamy, zepsuł się nadajnik.

ODPOWIEDZ