Wydziwiane klawiatury - dobre to?

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

O! Słynna klawiatura fordable! Czy jak to sie pisało. Taką reklamowali w Mango telezakupy. Reklamówka była prześlicznej urody - zwłaszcza fragment o tym, że "Flirt w pracy to przyjemna sprawa, ale może mieć nieprzyjemne konsekwencje". W tej scenie nie najmłodsza pani z wyraźna nadwagą siadała na kolanach "prezesa" (pan tez zresztą nienajmłodszy i nienajchudszy) tak nieumiejętnie, że łamała przy tym normalna klawiaturę. A kiedyś panie tą częścią ciała orzechy łupały - jeśli wierzyć Sienkiewiczowi rzecz jasna! :D
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Gorgel-2
Klapaucjusz
Posty: 2075
Rejestracja: ndz, 12 cze 2005 23:04

Post autor: Gorgel-2 »

kiwaczek pisze:O! Słynna klawiatura fordable! Czy jak to sie pisało. Taką reklamowali w Mango telezakupy.

TVizora nie posiadam szczęśliwie ;), kupiłbym te klawiszki, ale boję się, że dziecię zacznie obgryzać, bo końcówki ołówków (te przeciwne do zatemperowanego końca) zamienia w coś w rodzaju pędzli.
kiwaczek pisze:Reklamówka była prześlicznej urody - zwłaszcza fragment o tym, że "Flirt w pracy to przyjemna sprawa, ale może mieć nieprzyjemne konsekwencje". W tej scenie nie najmłodsza pani z wyraźna nadwagą siadała na kolanach "prezesa" (pan tez zresztą nienajmłodszy i nienajchudszy) tak nieumiejętnie, że łamała przy tym normalna klawiaturę.
Nie takie rzeczy się zdarzają. Kumpel znajomego żalił się, że wyleciał z roboty (był na tzw. stażu, tzn. pracodawca udaje, że płaci) przez klawiaturę: W pokoju z nim siedziała paniena, która lubiała przysiadać mu na biurku (w miarę estetyczna i niezbyt długie szatki nosząca). No i kiedyś wysyłał mail do szefa, gdzie standardowo na dole napisał "pozdrawiam" i dał podpis, po czym wysłał, nie patrząc.
No i szef wezwał go rycząc, bo okazało się, że panienka przesunęła klawiaturę tyłkiem. A że "o" jest na klawiaturze koło "i", słowo brzmiało "pizdrawiam" ;-))). A szef nie słuchał wyjaśnień, tym bardziej, że staż gościowi się kończył i powinien zostać zatrudniony na normalnych zasadach, a tak, to nadarzył się pretekst, by wylać...
"We made it idiotproof. They grow better idiots."

słoń

Post autor: słoń »

a, no bo to zły szef był...

Awatar użytkownika
Dehydrogenaza
Pćma
Posty: 250
Rejestracja: wt, 19 wrz 2006 12:44

Post autor: Dehydrogenaza »

A ja mam klawiaturkowe pytanie: chciałem sobie pograć w dwie osoby na jednym komputerze, ale nie mogę, bo w grze trzeba naciskać czasem nawet 3 klawisze naraz, x2 osoby daje 6, a tego najwyraźniej klawiatura nie wytrzymuje :)) Skutek: kto pierwszy, ten lepszy, drugiemu graczowi nie działa sterowanie :P

Czy da się coś z tym zrobić?
No to klops.

Awatar użytkownika
JamesB0T
Sepulka
Posty: 53
Rejestracja: pn, 06 mar 2006 19:29

Post autor: JamesB0T »

Dehydrogenaza pisze:Skutek: kto pierwszy, ten lepszy, drugiemu graczowi nie działa sterowanie :P

Czy da się coś z tym zrobić?
Głowy ani innego ważnego organu nie dam sobie za to uciąć, ale klawiatura USB powinna dawać radę.
Małysz zdobył 4 kryształową kulę.
Jeszcze 3 i będzie mógł wezwać smoka.

Awatar użytkownika
Dehydrogenaza
Pćma
Posty: 250
Rejestracja: wt, 19 wrz 2006 12:44

Post autor: Dehydrogenaza »

Mam klawiaturę USB :]

Dokładniej to Logitech UltraX Media, z której jestem bardzo zadowolony. Bardziej chodziło mi o jakieś rozwiązanie software'owe/opcję...

A na razie jest nieczysta gra... i muszę przyznać, że wygrywam :-P
No to klops.

Awatar użytkownika
JamesB0T
Sepulka
Posty: 53
Rejestracja: pn, 06 mar 2006 19:29

Post autor: JamesB0T »

Dehydrogenaza pisze:Bardziej chodziło mi o jakieś rozwiązanie software'owe/opcję...
Nie wiem czy BIOS-owa opcja ustawiania prędkości reakcji klawiatury ma wpływ na klawiatury USB, ale może to. Druga opcja - podłączenie drugiej klawiatury. Kiedyś bawiłem się dwoma klawiaturami i dwoma myszami i działały równocześnie, ale czy w grze też tak można to już nie wiem.
Małysz zdobył 4 kryształową kulę.
Jeszcze 3 i będzie mógł wezwać smoka.

ODPOWIEDZ