Stolyk lyteracki

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Stolyk lyteracki

Post autor: nosiwoda »

Tu też napiszę, żeby nikomu nie umknęło - proponuję w związku z ogłoszeniem nominacji do Zajdla w tym samym terminie (26 czerwca, od 18) przenieść miejsce zbiórki od razu do "Grawitacji" właśnie, na 17, tam godzinkę pogadać o "Smoku Griaule'u" i płynnie przejść do części artystycznej z konsumpcją i nominacjami.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Re: Stolyk lyteracki

Post autor: Bakalarz »

Mnie termin mocno wstępnie średnio pasuje... Inaczej, nie mnie jako mnie, ale w związku z innymi sferami działalności, w które jestem z różnym skutkiem zaangażowany... Ale od razu nie mówię nie nieodwołalnie. Jakaś szansa, że się pojawię jest :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Stolyk lyteracki

Post autor: nosiwoda »

Relacja z krakowskiego Stolyka, poświęconego twórczości Andrzeja Pilipiuka.

A następny warszawski Stolyk omawiać będzie "Według łotra" Snerga. 25 albo 26 lipca.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Re: Stolyk lyteracki

Post autor: Orson »

Czytając wątek, uświadomiłem sobie, że już któryś raz mijam się z wami w ,,Grawitacji". Traf chce, że chyba w tym samym czasie i w tej samej przestrzeni odbywają się spotkania dyskusyjne w których biorę udział oraz stolyk lyteracki;).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Stolyk lyteracki

Post autor: nosiwoda »

W Grawitacji lądowaliśmy do tej pory zwykle raczej po części dyskusyjnej, bo - jak stwierdził Mag_Droon - w Grawitacji sprzedają piwo, co nie sprzyja długim rozmowom na jeden temat. Ale ponieważ zamknęli nam teraz Ogrody, chwilowo wylądowaliśmy w Kafce i będziemy kombinować, czy zostajemy tam, czy może od razu do Grawitacji.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

ODPOWIEDZ