Polcon 2011

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Polcon 2011

Post autor: flamenco108 »

Inauguruję temat, albowiem już się pokazała i od pewnego czasu wisi strona Polconu 2011, któren odbędzie się w Poznaniu, co po tej stronie dobrze widać - zorganizowany naród, mocium panie.
Jeżeli Polcon w Poznaniu dorówna poprzedniemu Pyrkonowi, to ja jadę w ciemno. Poza zbyt ciasnymi salami prelekcyjnymi nie potrafię wskazać żadnych innych wad.
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
bcr
Dwelf
Posty: 578
Rejestracja: śr, 03 maja 2006 20:02

Post autor: bcr »

Z tym "zorganizowany naród" to bym nie przesadzał - strona ruszyła daleko zbyt późno :>.
Sam się mocno zastanawiam nad wyjazdem, jakkolwiek ostatnio z przyczyn innych raczej jestem afandomowy, niestety.
Odkąd pojawiły się fora internetowe, ściany publicznych toalet są znacznie czystsze.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Może i ja się wreszcie zmobilizuję żeby pojechać. Mam szczery zamiar :).

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Na pierwszy konwent wyjechać najtrudniej, a potem się odkrywa, że to naprawdę fajna zabawa :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

No nieeee wieeeem, znoooowu Poooznań... Serio nie wiem. Ten termin może okazać się zabójczy, z powodu innych wakacyjnych ustaleń.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
bcr
Dwelf
Posty: 578
Rejestracja: śr, 03 maja 2006 20:02

Post autor: bcr »

Nagroda im. Janusza A. Zajdla.

Nominowane opowiadania:

* Anna Brzezińska - "Rusałka" ("Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny")
* Jakub Ćwiek - "Małpki z liści" ("Smok urojony")
* Stefan Darda - "Ostatni telefon" (Horyzonty Wyobraźni 2010)
* Jacek Dukaj - "Piołunnik" ("Król Bólu")
* Anna Kańtoch - "Duch w maszynie" ("Jeszcze nie zginęła")
* Jewgienij T. Olejniczak - "Księga Besławii" ("Fantasy & Science Fiction 4(4) 2010")
* Robert M. Wegner - "Najlepsze jakie można kupić" ("Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Wschód-Zachód")

Nominowane powieści:

* Jakub Ćwiek - "Krzyż Południa. Rozdroża"
* Stefan Darda - "Czarny Wygon. Słoneczna Dolina"
* Stefan Darda - "Czarny Wygon. Starzyzna"
* Jacek Dukaj - "Król Bólu i pasikonik"
* Marek S. Huberath - "Vatran Auraio"
* Wit Szostak - "Chochoły"
* Szczepan Twardoch - "Wieczny Grunwald"
Odkąd pojawiły się fora internetowe, ściany publicznych toalet są znacznie czystsze.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Przelew poszedł. Git. Teraz trzeba się zorientować w programie.

Awatar użytkownika
Achika
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: pt, 22 sie 2008 09:23

Post autor: Achika »

Mam ochotę urwać jaja temu, kto wymyslił, że żeby zarejestrowac się na Polcon trzeba najpierw się zalogować jak na jakimś forum. Uwielbiam siać swoim adresem mailowym po internecie. :-/
Było pokolenie X, teraz jest pokolenie Ctrl + X.

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

A nie możesz założyć sobie specjalnego adresu typu pitu.pitu@wp.pl, i podawać go przy wszystkich takich okazjach?
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Achika
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: pt, 22 sie 2008 09:23

Post autor: Achika »

No, mam taki adres, ale i tak denerwuje mnie sam pomysł z rejestracją - co będzie dalej, Polcon tylko dla tych, którzy mają konto na Facebooku?
Było pokolenie X, teraz jest pokolenie Ctrl + X.

Maqu
Sepulka
Posty: 3
Rejestracja: sob, 13 sie 2011 12:47

Post autor: Maqu »

Pojawił się program Polconu!

Z radością informujemy, że zakończyliśmy prace nad programem Polconu - możecie go obejrzeć TUTAJ. Zapewniamy 770 godzin programu w ponad 10 blokach. U nas spotkacie ulubionego autora w ramach spotkań literackich i porozmawiacie z twórcami gier komputerowych. Preferujących naukowe podejście do fantastyki zapraszamy na spotkania łączące science z fiction, a miłośników filmu fantastycznego i anime na pokazy, prelekcje i konkursy. Fanów gier zapraszamy na gry we wszelkich postaciach – RPG, LARP, komputerowe, karciane, planszowe.
Zapraszamy całe rodziny - fantastycznym dzieciom zapewniamy fantastyczną rozrywkę i opiekę, podczas gdy rodzice mogą korzystać z reszty programu konwentowego.
Na zakończenie wieczorów zapraszamy na imprezy, koncerty oraz na sobotnią galę rozdania Nagród im. Janusza A. Zajdla za najlepszą polską powieść i opowiadanie fantastyczne.

Zarejestrowani użytkownicy, przy wykorzystaniu zakładki „mój program” dostępnej na stronie, mogą ułożyć własny plan korzystania z atrakcji Polconu.

Niebo dla fantastów otwiera się czwartek 25. sierpnia o godzinie 16.00 i jest dostępne z nocnymi przerwami aż do 16.00 w niedzielę. Wybrane atrakcje będą dostępne całą dobę! Wstęp już od 20 zł!

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Fajnie, że się pojawił ;) Ja już swoje pierwsze typy mam...
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Narsil
Pćma
Posty: 286
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 23:01

Post autor: Narsil »

Patrząc na program, zapragnąłem zmieniacza czasu. To jedyny sposób, aby nie przegapić żadnego interesującego punktu.
"Malarstwo kończy się wtedy, kiedy można zawiesić obraz do góry nogami bez szkody dla odbiorcy."

Awatar użytkownika
in_ka
Fargi
Posty: 444
Rejestracja: ndz, 25 mar 2007 22:26

Post autor: in_ka »

Stolykowy team upraszam o nagranie wykładu flamenco108 :)

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Niedługo ruszam. Już nie mogę się doczekać Poznania.
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

ODPOWIEDZ