Polcon2012

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Polcon2012

Post autor: neularger »

Spotkanie z redakcją o 23
No ja mam skojarzenia z tą godziną. O północy coś się dzieje? Czy przed wejściem jest napis "serdecznie witamy nowe smaczne kąski?" :)
Pfff... Ja w zasadzie i tak jestem martwy, więc...
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Re: Polcon2012

Post autor: Cordeliane »

neularger pisze:O ja, to można się oficjalnie z RedAkcją spotkać?! Poznać winnych... O ja! To ja chyba z Brna przybędę. I aparat fotograficzny zabiorę. :)
e. Właściwie to moja ektoplazma sama może przyjechać.
O, to wezmę wentylator, skoro i tak już jestem na liście z fistaszkiem... ;)
Edit: A to Ty tak na długo w tym Brnie?
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Polcon2012

Post autor: ElGeneral »

Kruger pisze:Ja wiem, że odległość jest, ale mimo wszystko ten Wrocek masz bliżej niż inne duże miasta. A muszę Ci powiedzieć, że w realu nasze redaktorki są ok. 30 razy bardziej dowcipne i przyjemne w obyciu niż na FF.
Ale nie mają takich zarąbistych kędziorów, jak Ty ;-)...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Polcon2012

Post autor: Kruger »

Jak to nie mają. A Ty myślisz, Generale, że CZYJE kędziory ja tak dumnie obnoszę na avatarkowej fotce?
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Polcon2012

Post autor: neularger »

Cordeliane pisze: A to Ty tak na długo w tym Brnie?
Dłużej niż wakacje. Krócej niż na całe zycie. Do pracy. Ale być może, że wrócę na łono Najjaśniejszej. Do Wrocka.
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Polcon2012

Post autor: Juhani »

A czy w ogóle bywają gdzieś na świecie ludzie spoza WROCKA? Bo zaczynam wątpić:)

Maqu
Sepulka
Posty: 3
Rejestracja: sob, 13 sie 2011 12:47

Re: Polcon2012

Post autor: Maqu »

To ja ze strony organizatorów zaproszę jeszcze do pomocy przy tworzeniu imprezy.

Zostań Gżdaczem – pomagaj przy imprezie, zdobądź wyjątkową koszulkę, nagrody, doświadczenie i uznanie

Zostań Twórcą Programu - współtwórz program i jego atrakcje, zdobądź fantastyczne upominki a także zniżki w akredytacji.

( Po indywidualnym uzgodnieniu z koordynatorem programowym bloku tematycznego możliwa zniżka – w zależności od ilości i rodzaju propozycji programowych – od 30 do 50 zł od ceny akredytacji przy wejściu).
Zniżka jest dobrowolna dla Twórcy Programu i nie jest naliczana od akredytacji w przedsprzedaży.


A w razie pytań z chęcią odpowiem.
K.L.I.K.A Wrocław

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Polcon2012

Post autor: ElGeneral »

A próbowaliście wciągnąć na listę sponsorów Polconu "CD-Action"? Spróbujcie porozmawiać z Jerzym Poprawą. Kiedyś był Naczelnym (no, chyba, że z funkcji wygryzł go Q'nik - co wcale by mnie nie zdziwiło ze względu na umiejętności tego ostatniego; przypominam bajkę Mickiewicza o chłopie i żmii). Ale spróbować warto. Jerzy Poprawa to jednak nie lada postać i jeden z filarów dawnego wrocławskiego zespołu "Indexu".
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Polcon2012

Post autor: Kruger »

Heh, następna dobra wiadomość - Mirek Zamboch bedzie na Polconie. Jeszcze jeden do stolikowego towarzycha :)
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Re: Polcon2012

Post autor: Ebola »

Kruger pisze:A muszę Ci powiedzieć, że w realu nasze redaktorki są ok. 30 razy bardziej dowcipne i przyjemne w obyciu niż na FF.
I<błysk dowcipu> młodsze, i piękniejsze, i zgrabniejsze... <i po błysku>
Juhani pisze:A czy w ogóle bywają gdzieś na świecie ludzie spoza WROCKA? Bo zaczynam wątpić:)
Owszem, ale stanowią mniejszość. Tycią.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Polcon2012

Post autor: neularger »

Ebola pisze:Owszem, ale stanowią mniejszość. Tycią.
<stawia zgrabną figurkę Eboli w pentagramie i przygotowuje szpile>
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Re: Polcon2012

Post autor: Cordeliane »

neularger pisze:
Ebola pisze:Owszem, ale stanowią mniejszość. Tycią.
<stawia zgrabną figurkę Eboli w pentagramie i przygotowuje szpile>
<idzie na pocztę i wysyła do Brna komplet ładnych szpil z kolorowymi łebkami>
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Re: Polcon2012

Post autor: Millenium Falcon »

<Napada na listonosza i oznajmia offtopowi "You shall not pass!">
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Polcon2012

Post autor: ElGeneral »

Od sierpnia zeszłego roku wiadomo, że kolejny, tegoroczny Polcon odbędzie się we Wrocku.

Organizatorami tej imprezy będą (a właściwie już są, bo mają pełne ręce roboty) fani zgromadzeni wokół Wrocławskiego Stowarzyszenia Wratislavia Fantastica i leśnickiego Centrum Kultury "Zamek".

"Polcon" to impreza organizowana od 1985 roku grupująca polskich (i nie tylko) miłośników fantastyki. Przy organizacji i tworzeniu programu współpracują inne polskie kluby miłośników fantastyki.


Animatorzy aktualnego Polconu starają się jak mogą, pozyskują sponsorów, organizują program i w ogóle wychodzą ze skóry, żeby impreza wypadła jak najlepiej. Wystarczy zresztą zajrzeć na oficjalną stronę Polconu 2012, żeby zobaczyć, ile atrakcji przygotowali dla gości z całej Polski.

Sam bywam na Polconach w miarę możliwości i wiem, że przynajmniej połowa miłośników fantastyki to ludzie namiętnie grający w różnego rodzaju gry komputerowe. A we Wrocku mieści się redakcja największego (tak o sobie chłopcy mówią) miesięcznika poświęconego grom komputerowym.

Można by pomyśleć, że współpraca pomiędzy Ogromnie Dumną ze Swej Wielkości Redakcją a organizatorami Polconu idzie pełna parą, bo obie strony mogą na tym zyskać. Skoro gościem Polconu ma być Andrzej Sapkowski, twórca postaci Geralta, najlepiej się sprzedającego na świecie bohatera polskiej gry komputerowej, to nie ma siły - mogłoby się wydawać - redaktorzy CDA muszą nękać organizatorów tegorocznego Polconu propozycjami współpracy. Przecie można stworzyć osobny programowy poświęcony grom komputerowym i Wiedźminowi. Można zrobić wywiad z AS-em (chłopcy daliby radę chyba się zniżyć do poziomu Mistrza). Można zrobić całą masę rzeczy...

Ale nic z tego.

Redakcja CDA wykazuje zerowe zainteresowanie największą w Polsce imprezą poświęconą fantastyce. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje? Redaktor Naczelny, Jurek Poprawa - był przecież jednym z filarów wrocławskiego klubu miłośników fantastyki INDEX. Kiedyś szeroko pojęta fantastyka była mu bliska. Co się dzieje?

Podejrzewam, że tak, jak wszędzie indziej, o wszystkim decydują księgowi i reklamodawcy. Ponieważ na Polconie nie da się reklamować maszynek do golenia Gilette (nie ten target), to szanowny Dyrektor Wydawnictwa ma tę imprezę w (_!_).

Bo nie chcę wierzyć, że ludzie z ogromną chęcią jeżdżący na imprezy dotyczące gier komputerowych do San Francisco, rezygnują z udziału w Polconie tylko dlatego, że jest to impreza (w tym roku) miejscowa.

Może niektórzy z Czytelników tego Forum zapytaliby listownie lub majlowo P. T. Redaktorów o powody tej osobliwej powściągliwości?
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Polcon2012

Post autor: Juhani »

Millenium Falcon pisze:<Napada na listonosza i oznajmia offtopowi "You shall not pass!">
<offtop odpowiada "I'm your King", po czym obcina zawalidrodze ręce i nogi, i przechodzi>

ODPOWIEDZ