Tytanic 2 i tego konsekwencje

o filmie, co nietrudno odgadnąć

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Dobre! Naprawdę dałem się nabrać. Oglądałem cały zwiastun, snując ponure myśli o nadchodzącym upadku Hollywoodu, aż tu czytam komentarze...i gucio, to fałszywka! Ale całe szczęście. Gdyby ktoś na poważnie zrealizował taki film, zrobiłbym mu chyba krzywdę:-P
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
Czarownica
ZakuŻony Terminator
Posty: 1495
Rejestracja: pn, 14 sie 2006 20:48

Post autor: Czarownica »

Nie, Radyjko :)
To film zrobiłby krzywdę Tobie :PPP
<gollum bunny mode on> Świeże mięsssko, hyhyhyhy... Dopsie, dopsie... >:-] Tak, tak, trzeba pisssać, wysssyłać, tak, tak, trzeba, rozwijać sssię, tak, tak... Bałdzo dopsssie, ssskarby, dopsssie... <gollum bunny mode off> - by Harna

Awatar użytkownika
kaj
Kadet Pirx
Posty: 1266
Rejestracja: śr, 28 wrz 2005 13:50

Post autor: kaj »

Mam inny pomysł na sequela.
Bohater naszych czasów przenosi sie w czasie na Tytanica i próbuje zapobiec katastrofie.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Oglądałem kiedyś amerykański film o szpiegu, który wykradł Niemcom jakąś okrutnie ważną tajemnicę i ścigany przez teutoński kontrwywiad wiał przez całą Europę, aż wreszcie uciekł im wsiadając w Londynie na pokład statku. Stanąwszy na rufie pomachał dłonią ścigającym go Niemcom, których wyprzedził dosłownie o kilka minut i... Odjazd kamery, ukazujący nazwę statku. "Titanic". Napisy końcowe.
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
BMW
Yilanè
Posty: 3578
Rejestracja: ndz, 18 lut 2007 14:04

Post autor: BMW »

ElGeneral
Oglądałem kiedyś amerykański film o szpiegu, który wykradł Niemcom jakąś okrutnie ważną tajemnicę i ścigany przez teutoński kontrwywiad wiał przez całą Europę, aż wreszcie uciekł im wsiadając w Londynie na pokład statku. Stanąwszy na rufie pomachał dłonią ścigającym go Niemcom, których wyprzedził dosłownie o kilka minut i... Odjazd kamery, ukazujący nazwę statku. "Titanic".
Typowe przeinaczenie historii przez speców z Hollywood.
Titanic wypływał z Southampton.

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

BMW pisze:ElGeneral
Oglądałem kiedyś amerykański film o szpiegu, który wykradł Niemcom jakąś okrutnie ważną tajemnicę i ścigany przez teutoński kontrwywiad wiał przez całą Europę, aż wreszcie uciekł im wsiadając w Londynie na pokład statku. Stanąwszy na rufie pomachał dłonią ścigającym go Niemcom, których wyprzedził dosłownie o kilka minut i... Odjazd kamery, ukazujący nazwę statku. "Titanic".
Typowe przeinaczenie historii przez speców z Hollywood.
Titanic wypływał z Southampton.
Nie liczy się przeinaczenie, a efekt! :PP

Sigell

Post autor: Sigell »

ElGeneral pisze:Oglądałem kiedyś amerykański film o szpiegu, który wykradł Niemcom jakąś okrutnie ważną tajemnicę i ścigany przez teutoński kontrwywiad wiał przez całą Europę, aż wreszcie uciekł im wsiadając w Londynie na pokład statku. Stanąwszy na rufie pomachał dłonią ścigającym go Niemcom, których wyprzedził dosłownie o kilka minut i... Odjazd kamery, ukazujący nazwę statku. "Titanic". Napisy końcowe.
Lubię takie zagrywki (pod warunkiem, że nie mają na celu uśmiercenia mojego ulubionego bohatera. ;) Kto by sie tam jakimiś faktami przejmował...

Z zasady nie lubię sequeli. Kiedyś naiwnie obejrzałam Pocahontas 2. Straciłam wiarę w miłość... XD

Awatar użytkownika
BMW
Yilanè
Posty: 3578
Rejestracja: ndz, 18 lut 2007 14:04

Post autor: BMW »

Cień Lenia
Nie liczy się przeinaczenie, a efekt!
Sigell
;) Kto by sie tam jakimiś faktami przejmował...
Czy to samo powiecie o efekcie uzyskanym w filmie "U-571"?
Tylko że w dużo jaskrawszej wersji.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

BMW pisze:... Typowe przeinaczenie historii przez speców z Hollywood.
Titanic wypływał z Southampton.
Niekoniecznie, BMW. Być może to mnie się pofuckało, bo film oglądałem strasznie dawno. Nie to zresztą jest ważne, tylko zmrużenie oka do widza, prawda?
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Sigell

Post autor: Sigell »

BMW, świetnie rozumiem, że drobiazgi wkurzają najbardziej, ale w podanym przykładzie efekt chyba przerósł błąd. Co innego, gdyby pokazali ten statek wpływający do portu ;P

Awatar użytkownika
Czarownica
ZakuŻony Terminator
Posty: 1495
Rejestracja: pn, 14 sie 2006 20:48

Post autor: Czarownica »

kaj pisze:Mam inny pomysł na sequela.
Bohater naszych czasów przenosi sie w czasie na Tytanica i próbuje zapobiec katastrofie.
I tym bohaterem byłby Chuck Norris :P

No bo dlaczego Chuck Norris nie występował w Tytanicu?
Bo by wszystkich uratował :P
<gollum bunny mode on> Świeże mięsssko, hyhyhyhy... Dopsie, dopsie... >:-] Tak, tak, trzeba pisssać, wysssyłać, tak, tak, trzeba, rozwijać sssię, tak, tak... Bałdzo dopsssie, ssskarby, dopsssie... <gollum bunny mode off> - by Harna

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

kaj pisze:Mam inny pomysł na sequela. Bohater naszych czasów przenosi sie w czasie na Tytanica i próbuje zapobiec katastrofie.
Drogi Kaju. Mam taką teoryjkę dotyczącą podróży w czasie, która powiada, że podróże w czasie są możliwe, tylko nie da się w przeszłości zrobić wszystkiego, co by się chciało. Ponieważ zatonięcie "Titanica" jest faktem historycznym, nawet Chuck Norris niewiele by wskórał. Ale... być może to właśnie jego działania mające na celu uratowanie statku, spowodowały katastrofę. O tym chyba dałoby się zrobić film, niekłócący się za bardzo z logiką.
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
BMW
Yilanè
Posty: 3578
Rejestracja: ndz, 18 lut 2007 14:04

Post autor: BMW »

Sigell
ale w podanym przykładzie efekt chyba przerósł błąd.
zdecydowanie tak

Awatar użytkownika
kaj
Kadet Pirx
Posty: 1266
Rejestracja: śr, 28 wrz 2005 13:50

Post autor: kaj »

ElGeneral pisze:
kaj pisze:Mam inny pomysł na sequela. Bohater naszych czasów przenosi sie w czasie na Tytanica i próbuje zapobiec katastrofie.
Drogi Kaju. Mam taką teoryjkę dotyczącą podróży w czasie, która powiada, że podróże w czasie są możliwe, tylko nie da się w przeszłości zrobić wszystkiego, co by się chciało. Ponieważ zatonięcie "Titanica" jest faktem historycznym, nawet Chuck Norris niewiele by wskórał. Ale... być może to właśnie jego działania mające na celu uratowanie statku, spowodowały katastrofę. O tym chyba dałoby się zrobić film, niekłócący się za bardzo z logiką.
A gdzie ja napisałem, że mu się uda?

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

O kurde, też się dałam nabrać ;D Oglądałam trailer z opadniętą szczęką, a potem taki zonk. Ktoś miał świetny pomysł xD
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

ODPOWIEDZ