DVD za grosze

o filmie, co nietrudno odgadnąć

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

A to nie byla koprodukcja? Albo wrecz produkcja glownie radziecka z jakims symbolicznym polskim wkladem?
FTSL
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Ja ze sklepu dla idiotów mam "Dumę i uprzedzenie" w wersji Bollywood za 6.99. I mogę sobie oglądać kiedy chcę jak Sayid z "Lostów" wywija nóżkami jako hinduska wersja pana Bingley'a (czy jak mu tam było). ;)

EDiT: literówki i styl.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
oLari
Fargi
Posty: 364
Rejestracja: sob, 27 sie 2005 00:18

Post autor: oLari »


Awatar użytkownika
MalaMi
Fargi
Posty: 455
Rejestracja: wt, 12 lip 2005 17:41

Post autor: MalaMi »

Ja wczoraj nabyłam Pożegnanie z Afryką (i jeszcze jakiś film, ale nie pamiętam tytułu;)) za całe 9,95
§ 13
"Przy interweniowaniu wobec żołnierzy członek ORMO obowiązany jest zachować takt, umiar oraz szacunek należny mundurowi wojskowemu"

Awatar użytkownika
oLari
Fargi
Posty: 364
Rejestracja: sob, 27 sie 2005 00:18

Post autor: oLari »

Raczej nie za grosze, tylko ciężką kasę ma być w kioskach seria "The best of science fiction" w Vivie!
link.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Żenująca lista. Może kilka z nich kupię, ale całej serii... a w życiu...
"Dzień niepodległość", the best of s-f :/
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

No i kupiłem. W "Przekroju" zamiast w "Vivie", ale to ta sama seria ;]
Wydana jest... dziwnie. Książeczka z filmem DVD w środku. Ale to wydanie mnie intryguje :) Brak polskich napisów jest przykry, za to są angielskie dla słabo słyszących. Za to jest polski lektor. Ale grunt, że można film obejrzeć ze zrozumiałymi napisami i bez polskiego lektora ;] Ogólnie podoba mi się to wydanie, jak i sposób wydania, ale nie ma powodów do narzekań, bo nie będzie wystawać za bardzo ponad wysokość innych pudełek z filmami DVD. Szkoda będzie, że będzie się grzbietami trochę nieestetycznie prezentować, skoro nie zamierzam kupować wszystkich. Bo nie mieści mi sie w pale, żeby kupić taki "best of s-f" jako Dzień Niepodległości, bo to nie tyle "best of s-f" tylko "best syf". No, ale cóż. Przykre też będzie, posiadać 1 i 3 część Terminatora, a posiadać dwójkę z innej serii ;] Podobnie Obcy ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Lafcadio pisze: Ogólnie podoba mi się to wydanie, jak i sposób wydania, ale nie ma powodów do narzekań, bo nie będzie wystawać za bardzo ponad wysokość innych pudełek z filmami DVD.
Chyba umknęło ci "nie" spomiędzy "ogólnie" i "podoba" :P
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Mi to jakoś gra, bobasku ;] A Tobie się nie podoba to wydanie?

PS. Odstaje, odstaje! No cholera, nawet znormalizowanych rozmiarów nie dają :(
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Mnie się nie podoba to zdanie :D

Aha, w "Gali" - "Wyznania gejszy".
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
oLari
Fargi
Posty: 364
Rejestracja: sob, 27 sie 2005 00:18

Post autor: oLari »

21 września w Gazecie Wyborczej ma być "Harry Angel".

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

A po różnych Realach można nabyć za całe 19.99 Młodego Frankensteina.
- Verevolves.
- Werewolves.
- Here volves. Zere castle.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
oLari
Fargi
Posty: 364
Rejestracja: sob, 27 sie 2005 00:18

Post autor: oLari »

19 października ma być w "Dzienniku" "Sin City". Jest to niepotwierdzona informacja.

Edit. Już potwierdzona, cena 6,99. Tydzień później w "Gazecie wyborczej" w takiej samej cenie ma być "Piąty element".
Ostatnio zmieniony sob, 13 paź 2007 11:34 przez oLari, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

A dzisiaj "Leon zawodowiec" za 6 zł. w Kolekcji Gazety. Kupiłem, lubię ten film ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
oLari
Fargi
Posty: 364
Rejestracja: sob, 27 sie 2005 00:18

Post autor: oLari »

We "Wprost" dodawane są kolejne części serialu dokumentalnego "W 80 dni dookoła świata z Michaelem Palinem".

ODPOWIEDZ