DVD za grosze

o filmie, co nietrudno odgadnąć

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

DVD za grosze

Post autor: Robert J. Szmidt »

Był taki wątek na starym forum. Wrzucajcie tutaj infa o ciekawych przecenach w sieciach lub o filmach dodawanych do prasy kobiecej albo hydraulicznej. Czasem mozna przeoczyć coś ciekawego.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
tarkus
Mamun
Posty: 165
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 21:55

Post autor: tarkus »

W kwestii DVD za grosze zaopatruję się na www.ezydvd.com i bardzo sobie chwalę, zwłaszcza okazyjne wyprzedaże. Zdarza mi się kupić filmy nawet po 4-5 AUS, czyli mniej niż 20 zł. Koszty wysyłki - dodatkowa dycha.
<glootech> dochodze do wniosku, ze ksiezyc jest bardziej potrzebny od slonca
<glootech> bo swieci, gdy jest ciemno
<glootech> a slonce, gdy jest jasno

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

ja wygrzebałem cos takiego.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Lahkoona
Smoczyca
Posty: 136
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:33

Post autor: Lahkoona »

Ja nie bede oryginalna. Bylam w znienawidzonym przeze mnie MediaMarkcie i dopadlam pólki z DVD. Zakupilam "teksanska masakre pila mechaniczna" oraz film "Inni". Smieszne pieniadze, a zabawa przednia.
W MediaMarkcie przeceny i wyprzedaze sa bardzo czeste, pólki z tanimi DVD sie uginaja, ale niestety jak dotad sklep nie uskutecznia sprzedazy internetowej. A moze ja o czyms nie wiem...
Regularnie odwiedzam witryne www.gigant.pl. Tam tez czasami zdarzaja sie perly za grosze. Jak rowniez www.e-dvd.pl albo www.dvdmagia.com

I, o zgrozo, kupilam Claudie nr 6, ale tylko dlatego, ze doczepili "Swietego".
W jakims kiosku i przez przypadek wpadly mi w rece dwa filmy o brudnym Harrym.

No i niesmiertelne Allegro, gdzie za psie pieniadze kupilam rezyserskie wydanie "Gwiezdnych Wrót".
Nie masz wyboru, Sai... (C) by Ja.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

OK, no to słuchać:
w Empiku, na półce z tanim DVD jest "Impostor", czyli ekranizacja jednego z opowiadań Dicka, z Garym Sinise ("Apollo 13", "Bastion") i Madeleine Stowe ("12 małp"). Widziałem też niedawno "Archiwum X", ale jakoś znikło :? CENA: 19.90
A w gazetach niefantastyczne "Gorzkie gody" Polańskiego do Claudii Mini. CENA: coś koło 10 zeta, może 12.
W Empiku mozna też kupić książkę leksykologiczną o "Sensacji i Science Fiction", pióra Raczka i chyba jeszcze kałużyńskiego, a do niej dołączona jest płytka DVD z klasycznym filmem SF "Capricornus 1". CENA: 34.90
Z kolei, jeśli ktoś robi zakupy w Oszołomie (Auchanem zwanym przez Francuzików), to niech zerknie na półki z sosami Uncle Ben's :D Można kupić promocyjne opakowania dwóch sosów z filmem "Córka Robin Hooda" :) - myślę, że dla Keiry Knightley można nabyć... Jest jeszcze drugi film do wyboru, ale nie pamiętam tytułu, bo mi się z niczym nie skojarzył. CENA: coś koło 7-8 zeta.
Ostatnio zmieniony wt, 21 cze 2005 11:45 przez nosiwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Jesli mozecie podawac tez ceny, byłoby miło:-)
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Ellen
Ośmioł
Posty: 690
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 22:33

Post autor: Ellen »

A ja czasem zaglądam tutaj:
http://www.jacky.republika.pl/

pozdrawiam
Ellen

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Dzięki ellen, tego mi było trzeba:-)
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
tarkus
Mamun
Posty: 165
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 21:55

Post autor: tarkus »

Ostatnio zdarza mi się zaopatrywać na www.dvdmania.pl Fajny sklep i całkiem niskie ceny.
<glootech> dochodze do wniosku, ze ksiezyc jest bardziej potrzebny od slonca
<glootech> bo swieci, gdy jest ciemno
<glootech> a slonce, gdy jest jasno

Awatar użytkownika
Borsuk
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:12
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Borsuk »

tarkus pisze:Ostatnio zdarza mi się zaopatrywać na www.dvdmania.pl Fajny sklep i całkiem niskie ceny.
fajny sklepik, ciekawe rzeczy. kiedy spojrzałem na ten box z filamami Chaplina, przypomniało mi się że szukam filmów Harloda Lloyda. Ktoś słyszał, ktoś wie? :-)

Awatar użytkownika
tarkus
Mamun
Posty: 165
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 21:55

Post autor: tarkus »

Not in this country. Sprowadziłem sobie z Australii przepiekne wydanie "Generała" Bustera Keatona i dziś zaśmiewałem się do łez, bo to genialny film. Na dokładkę domówiłem też "Narodziny Narodu" D.W. Griffitha, ale to na później.
<glootech> dochodze do wniosku, ze ksiezyc jest bardziej potrzebny od slonca
<glootech> bo swieci, gdy jest ciemno
<glootech> a slonce, gdy jest jasno

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

A w Empikach "Sztuka spadania" jest w superekstra wydaniu po 14.99, z dołożonym ekskluziv epizodem Wilqa - "Sztuka wypatrywania robotów". Pierwsza klasa - Wilq, znaczy, na film jeszcze jakoś nie znalazłem chwili :D
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
tarkus
Mamun
Posty: 165
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 21:55

Post autor: tarkus »

Ale to jest normalne wydanie. Superexcluziw to było to wydanie "Katedry" z książką, kadrami z filmu, blabla :)
Ja "Sztukę..." kupiłem dawno, w Mmarkcie za 19 zł i też sobie chwalę. Jak można nie znaleźć czasu na 5-minutowy film? :)
<glootech> dochodze do wniosku, ze ksiezyc jest bardziej potrzebny od slonca
<glootech> bo swieci, gdy jest ciemno
<glootech> a slonce, gdy jest jasno

Awatar użytkownika
mr.maras
C3PO
Posty: 839
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 14:34

Post autor: mr.maras »

W listopadowym Kinie Domowym ma być ponoć "Ghost in the Shell" (nie wiadomo w jakiej wersji językowej, japońskiej czy angielskiej) za 19.90.
po przeczytaniu spalić monitor

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

W Focusie jest Total Recall za 9,90 chyba
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

ODPOWIEDZ