Niepolecanki

o filmie, co nietrudno odgadnąć

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Niepolecanki

Post autor: Małgorzata »

Naprawdę?! Nieźle się zapowiada. :)))
Na pewno lepiej niż "Warcraft"... Na WoW idę, to już postanowione. :/
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Niepolecanki

Post autor: Małgorzata »

Ach, widziałam "Mortal Engines". W całym filmie fajne są tylko te mobilne miasta, reszta to nuda. Nie, nawet nie nuda, po prostu wyszmacone do imentu schematy. Najgorszy jest czarny charakter - normalnie, jak ze sztancy, tak zły, że tekturowy. To chyba był film dla dzieci... Tylko czemu nikt mi nie powiedział?! :/
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
jaynova
Niegrzeszny Mag
Posty: 1718
Rejestracja: pt, 10 lut 2012 17:42
Płeć: Mężczyzna

Niepolecanki

Post autor: jaynova »

Czytałem dwie przetłumaczone na polski części i nie zachwyciły mnie. Film jest trochę bardziej dostosowany do współczesnej widowni, ale z pustego i Salomon...
"Wśrod szczęku oręża cichną prawa.". - Cyceron.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Niepolecanki

Post autor: Q »

Nie wiem gdzie to dać, dlatego zamieszczę tu, gdzie n/w film był namiętnie dyskutowany ;). Na dniach dotarł do Polski nietypowy prequel "Avatara", czyli widowisko cyrkowe (!) ze świata cameronowskiej Pandory:
https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci ... ia/bqbky68
(Cyrk SF? Coś w tym jest...)
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Niepolecanki

Post autor: A.Mason »

Q pisze: czw, 07 mar 2019 18:35 Nie wiem gdzie to dać
Hmm, myślisz, że będzie tak kiepskie jak Awatar? Patrząc na opis, to może być bardzo dobre widowisko.
1) Artykuł 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2) Życie zmusza człowieka do wielu czynności dobrowolnych. Stanisław Jerzy Lec

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Niepolecanki

Post autor: Q »

Sądzę, że może być świetne, ale poniekąd demaskuje cyrkowość materiału źródłowego.

(Z tym, że jeśli chcesz przenieść mojego posta do innego wątku, który uznasz za właściwszy, bo taki podtekst wyczuwam, to proszę bardzo.)
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

ODPOWIEDZ