Zapowiedzi - coby nie przegapić

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

Game Of Thrones

No ciekawe... :-)
Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Prawie na pewno dobry temat.
Jesień 2010 dla seriali nadeszła. Dziś z siódmym sezonem powraca House (odcinek wyświetlany będzie zdaje się o drugiej w naszej strefie czasowej, czyli technicznie jutro. Ale kto by się takim detalem przejmował ;)) ). Za osiem dni pewnie będzie dostępny na stronie FOX. Póki co radźcie sobie sami, telewizji internetowych jest pod dostatkiem, starczy poszukać. Wraca też z trzecim sezonem Castle, całkiem znośny serial detektywistyczny w stylu przywodzącym na myśl np. New Amsterdam lub Lie to me, a nie CSI. Chwali się, chwali. Można obejrzeć na ABC.
Jutro startuje drugi sezon Glee (ten fragment mam ochotę umieścić w Radowalni ;D)! Glee, jak House, nadaje Lis. A już pojutrze pierwszy odcinek drugiego sezonu Modern Family, złodzieja, który ukradł Glee tegoroczną Emmę za najlepszy serial komediowy. Za trzy dni jedenasty sezon CSI przywita nas odcinkiem, w którym wystąpi Justin Bieber (wydaje mi się, że na ten temat gdzieś narzekałem). Za dni sześć Gotowe na Wszystko, za osiem Stargate Universe.
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

E tam, chrzanić to wszystko...
W czwartek pierwszy odcinek nowego sezonu Big Bang Theory!
;)
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

No to ja dodam...
http://www.filmweb.pl/serial/White+Collar-2009-500917
Cud, miód, ultramaryna, jak mawiał Dymsza. Matthew Bomer uśmiechem powali każdą panią na... kolana? Moim faworytem jest co prawda Mozzie (Willie Garson)...
Polecam wszystkim, którzy lubią humor, szybką akcję i dobry suspens...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
e Eridani
Mamun
Posty: 167
Rejestracja: pn, 21 wrz 2009 11:38

Post autor: e Eridani »

White Collar ma zdaje się przerwę do stycznia?

Jak dla mnie must see na teraz-zaraz to Boardwalk Empire.
I want to be an idealist, but I just Kant.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Zapowiedzi - coby nie przegapić

Post autor: Q »

Zapowiedziano reBoot serii "Babylon 5" (ma za niego odpowiadać twórca oryginału, J. Michael Straczynski, więc może się udać nawet w obecnych uwarunkowaniach):
https://www.theverge.com/2021/9/27/2269 ... ros-the-cw
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Zapowiedzi - coby nie przegapić

Post autor: Małgorzata »

Widziałam dwa pierwsze odcinki "Fundacji". Och, śliczne, śliczne! SFX są naprawdę ładne. I aktorzy fajnie dobrani (chociaż czemu tak koniecznie trzeba było zmienić Gaala na Gaal, tego nie rozumiem, ale niech będzie). Hari Seldon pasuje. A imperatora Cleon w kwiecie wieku to władca elfów z "Hobbita" (ten, co jeździł na jeleniu) - nie wiedziałam, że to taki fajny aktor! :)))
Ogólnie, podoba mi się ten początek. Zobaczę, co zostało zepsute, gdy serial dojdzie do końca...
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
jaynova
Niegrzeszny Mag
Posty: 1718
Rejestracja: pt, 10 lut 2012 17:42
Płeć: Mężczyzna

Zapowiedzi - coby nie przegapić

Post autor: jaynova »

Ja już jestem i po fundacji i po Diunie - w tym roku targnęło ich na klasyki :) fundacja ładna, Diuna ciut mniej. Jeszcze czekam na Koło Czasu, ale po trailerach mam złe przeczucia- tanio to wygląda, a taki świetny i bogaty świat przedstawiony.
"Wśrod szczęku oręża cichną prawa.". - Cyceron.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Zapowiedzi - coby nie przegapić

Post autor: Małgorzata »

Obejrzałam trzy odcinki "Koła Czasu". Jejku! Z tak beznadziejnego cyklu (jednego z najgorszych cyklów fantasy, jakie miałam okazję czytać, schematycznego i wyszmaconego do imentu, do tego napisanego słabo) wychodzi całkiem fajny serial! Normalnie, jestem pod wrażeniem. :)))

Może nareszcie seriale zaczynają być robione porządniej. Widziałam zajwki "Sandmana". Łał! Podobają mi się, jak nie wiem co! :D
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
jaynova
Niegrzeszny Mag
Posty: 1718
Rejestracja: pt, 10 lut 2012 17:42
Płeć: Mężczyzna

Zapowiedzi - coby nie przegapić

Post autor: jaynova »

To chyba nie oglądaliśmy tego samego serialu i nie czytaliśmy tej samej książki. Z jednego z najbardziej rozbudowanych światów fantasy, z bardzo bogata, historią, geografią i mitologią stworzyli coś w rodzaju Xeny. Bardzo się rozczarowałem, a mam dwie półki Jordana.
"Wśrod szczęku oręża cichną prawa.". - Cyceron.

Awatar użytkownika
jaynova
Niegrzeszny Mag
Posty: 1718
Rejestracja: pt, 10 lut 2012 17:42
Płeć: Mężczyzna

Zapowiedzi - coby nie przegapić

Post autor: jaynova »

Po obejrzeniu wstępnego teasera serialu Lotr mam bardzo złe przeczucia. Oczywiście znowu na siłę kolorowa obsada, ale to pomijalne. Natomiast mocno podejrzewam, że zrobią ten sam błąd co w nowym Wiedźminie, na siłę dopisując wątki i tworząc postaci - bo Silmarilion i Dzieci Hurina im nie wystarczy.
"Wśrod szczęku oręża cichną prawa.". - Cyceron.

Awatar użytkownika
Marcin Robert
Niegrzeszny Mag
Posty: 1765
Rejestracja: pt, 20 lip 2007 16:26
Płeć: Mężczyzna

Zapowiedzi - coby nie przegapić

Post autor: Marcin Robert »

Ale co to znaczy, że obsada jest kolorowa na siłę?

Awatar użytkownika
jaynova
Niegrzeszny Mag
Posty: 1718
Rejestracja: pt, 10 lut 2012 17:42
Płeć: Mężczyzna

Zapowiedzi - coby nie przegapić

Post autor: jaynova »

To że Tolkien nie opisywał ani nie zamierzał tworzyć czarnych elfów, krasnoludów czy hobbitów. To jak czarne driady Wiedźminie.
"Wśrod szczęku oręża cichną prawa.". - Cyceron.

Awatar użytkownika
Marcin Robert
Niegrzeszny Mag
Posty: 1765
Rejestracja: pt, 20 lip 2007 16:26
Płeć: Mężczyzna

Zapowiedzi - coby nie przegapić

Post autor: Marcin Robert »

Ale też nie zakazał. A skoro nie ma zakazu (wynikającego z natury świata przedstawionego), to nie ma problemu.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Zapowiedzi - coby nie przegapić

Post autor: Q »

forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

ODPOWIEDZ