Hannibal Kanibal

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Hannibal Kanibal

Post autor: Małgorzata »

Znaczy, wciągnęłam się w serial "Hannibal". Jatki są coraz ładniejsze. I interakcje z dr. Lecterem coraz zabawniejsze. Co prawda, nic mi nie wyprze obrazu Lectera z książek, ale ten serialowy jest też do przyjęcia.
Chociaż mam wrażenie, że postać tytułowa bardziej nawiązuje do filmu o Hannibalu w młodości (bezgranicznie durnego filmu - do tej pory nie mogę zrozumieć, jak udało mi się wytrwać do końca), ale ten serialowy doktor jest trochę starszy i rzuca fajne aluzje. Przy wystawnych kolacjach.
No i jatki. Za każdym odcinkiem coraz bardziej malownicze. Ciekawe, co wymyślą scenarzyści kolejnych odcinków, żeby przebić poprzednie...
So many wankers - so little time...

Agarwaen
Dwelf
Posty: 519
Rejestracja: wt, 04 lis 2008 18:57
Płeć: Mężczyzna

Re: Hannibal Kanibal

Post autor: Agarwaen »

Jakie wrażenia po ostatnim (siódmym) odcinku ? Ujmują mnie sceny snów protagonisty i omamów. Tak samo wszelkie które się dzieją w domu/biurze dr Lectera (Wcale nie kojarzy się z oekterem, nic a nic).

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Hannibal Kanibal

Post autor: Małgorzata »

Dopiero widziałam piąty odcinek. Nie spoiluj! :P

e... A sceny w gabinecie lub jadalni Lectera - z każdym odcinkiem lepsze. Pierwszy epizod w ogóle mnie rozczarował. Dopiero trzeci wciągnął porządnie, a potem kolejne już poszły lawinowo. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Cintryjka
Nazgul Ortografii
Posty: 1149
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 22:34

Re: Hannibal Kanibal

Post autor: Cintryjka »

Fakt, dobro zaczyna się od trzeciego odcinka. A w siódmym była sławetna kolacja dla zarządu filharmonii:) Ciekawe, kiedy zaczną szukać flecisty:>
Każdy Czytelnik ma takiego diabła, na jakiego sobie zasłużył - A.P. Reverte

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Hannibal Kanibal

Post autor: Małgorzata »

Obejrzałam siódmy odcinek. Moja komórka ma dzwonek - Lacrimosa. A Lecter słuchał w tym odcinku właśnie tego utworu. Czy to coś znaczy? Zaczynam się niepokoić... :)))
So many wankers - so little time...

Agarwaen
Dwelf
Posty: 519
Rejestracja: wt, 04 lis 2008 18:57
Płeć: Mężczyzna

Re: Hannibal Kanibal

Post autor: Agarwaen »

To że lubicie te same utwory nie znaczy, że zachodzi niepokojące podobieństwo. Przecież ten Pan ma jeszcze słabość do makabry, krwi, śmierci, słowem - jatki

:p

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Hannibal Kanibal

Post autor: Małgorzata »

Znaczy, już tylko krok dzieli mnie od zapraszania przyjaciół na pieczeń z wyjątkowo muzykalnej świni (tej, co mieszka - jeszcze - nade mną)?
Cóż, nie powiem, żeby perspektywa mnie przerażała... :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
IpMan
Sepulka
Posty: 6
Rejestracja: pt, 06 wrz 2013 12:12
Płeć: Mężczyzna

Re: Hannibal Kanibal

Post autor: IpMan »

A ja powiem, że serial rzeczywiście smaczny i przyjemny dla oka, choć ostatnie 3-4 odcinki zaczynały mnie trochę nużyć, to z niecierpliwością czekam na kolejny sezon :)

ODPOWIEDZ