Fabryki Słów wybryki destabilizujące system nerwowy

czyli odpowiednie miejsce dla bibliotekarzy, bibliofilów, moli książkowych i wszystkich tych nieżyciowych czytaczy

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Toudi

Post autor: Toudi »

Piotrek rogoża i Jewgieni T Olejniczak i Kuba Małecki ale to RH

Ebola ale ja tez mam prawo do poczucia humoru nie ;)

A co do wrogów to i tak podtrzymuje swoje ;) można ocenić człowieka pod tym względem ;)

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Ok. Ustalmy jedno. Rozumiem, że ubiegasz się o status wroga. Nie ma sprawy, dla przyjaciół wszystko. Doprecyzujmy tylko czyim masz byś wrogiem:Iki, FF. F?
Proszę o odpowiedź wiążącą i obowiązującą, bo w warunkach takiego chaosu, to ja nie mogę pracować.
Kuba Małecki, z którym nota bene mi się świetnie redagowało, nie pojawił się nawet w okolicach FS. Jego epizod z RH to insza inszość. Ja też miałam epizod z RH i, tak, nie wstydzę się już do tego przyznać. :)
Toudiii!
Kogo wyszydzono? Bo nie wiem tego nadal.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Toudi

Post autor: Toudi »

Ebola ja z tym wrogiem nie na poważnie :) a mnie mówią że za poważny jestem


Co do wyszydzenia to odebrałem to tak po tym

http://www.zaginiona-biblioteka.pl/view ... 2569#82569

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Ja pierdzielę...
Emigrant się uspokoił, to teraz Toudi zaczyna.
Co z Wami, ludzie! Jeśli ktokolwiek jeszcze ma ochotę na flejma tutaj - wyjazd na forum onetu/wp/gazety! Ale już!
Uprzedzam: jeszcze jeden komentarz w sprawie - zacznę wrzeszczeć! A płuca mam niezgorsze.
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

A nie, Sępy to ja wymieniłam w wyliczance :) myślałam, ze coś insze.:)
Wytrąciłeś mi broń z ręki, ponieważ JacAr to mój kumpel od czasów przed istnieniem FS. Runy, itp. i jakiś czas temu stwierdziliśmy, że na ten temat nie gadamy. nawet zignorowałam linka do bloga Kuby, co mi go podesłał (znaczy podesłanie zignorowałam). W ramach bycia konsekwentnym :)
Jewgienij, owszem się żalił, ale warto zauważyć nie tylko na FS. Co oczywiście nie ma niby znaczenia, ale jakby nie wymienił nazwy wydawnictwa. Owszem dał wskazówkę, ale na okrągło. Rozumiem, ze zastosował model "Ciszej nad tą trumną", jako że podobno (piszę podobno, bo stanu faktyczno-prawnego nie znam) wydawnictwo zmarło, znaczy mam nadzieję, ze tak, bo jak wiem od innych autorów ten wydawca był konsekwentny i konsekwentnie nie zapłacił żadnemu autorowi ani gro-si-ka. Do-kład--nie tak.

Słuchajcie, na gg zaczepiła mnie tłumaczka. Wymieniła dwa wydawnictwa, którym była zmuszona wysłać wezwania do zapłaty. Nie jest to żadne z wydawnictw wymienianych w dyskusjach na temat. Dziewczyna po prostu, choć ją świerzbiło żeby się odezwać, załatwia sprawy sama, i takich osób i takich wydawnictw, z którymi są problemy, jest wiele. Powiem więcej (ot choćby z doświadczeń różnych z ostatnich, dajmy na to dziewięciu lat) nie wszystko złoto co się świeci i ładnie się w sieci prezentuje. Są autorzy, którzy zwyczajnie zmienili wydawcę i nie uznali za stosowne informować o przyczynach wszem i wobec. Ale jak to mówią kto się nie sparzy itp. Dlatego właśnie odzywa się we mnie słynna dusza policjanta i zastanawiam się czy nie zablokować wątku. Znaczy , idźcie pieniaczyć gdzie indziej. :)
Edit.
AAA znaczy, ja bardzo, przeprszam, panią Karolę, ja nie wiedziałam, że będzie bić. I napisałam, No tego no :/ znaczy, wysłałam tpo.
Ale chybaśmy są z Katolą zgodne, jednakowoż. :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Toudi

Post autor: Toudi »

Karola pisze:Ja pierdzielę...
Emigrant się uspokoił, to teraz Toudi zaczyna.
Niue miałem zamiaru. Odniosłem się do tekstu o ZB głównie

już kończę

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Pax, Pax między wiercy i niewiercy. Pogadajmy o czymś miłym albo niemiłym. Ja mogłabym o funkcjonowaniu ZGKiM w Broku mieście, gdyby było o czym mówić. Pokonanie trasy dom-przystanek lub dom-sklep przypomina przedzieranie się przez Saharę, tylko kolor się nie zgadza. :( Że co? Że offtop? W życiu! Chciałam tylko zwrócić uwagę na to, że nie mogę śledzić dyskusji na bieżąco, z powodu obstrukcji wiadomych służb. I to mi destabilizuje system nerwowy, mięśnie nóg tudzież kręgosłup lędźwiowy, którego BTW destabilizować już nie trzeba. Doskonale radzi sobie sam. Howght!
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Ebola pisze:Ok. Ustalmy jedno. Rozumiem, że ubiegasz się o status wroga. Nie ma sprawy, dla przyjaciół wszystko. Doprecyzujmy tylko czyim masz byś wrogiem:Iki, FF. F?.
Ortografii i znaków przestankowych ;-)
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

A ja sobie popiszę, bo mi nikt nie będzie zabraniał na forum, na którym ja jestem adminem :P

A pytałeś Toudi tę drugą stronę? Bo znowu napisałeś: wyszydzono, a dopiero potem byłeś uprzejmy przyznać, że to Twoja własna interpretacja.
Toudi pisze: Jasne że nie wiem wszystkiego ale po całej tej awanturze nie widać by podjęto takie próby negocjacji albo żeby były one udane. Jeżeli 5 pisarzy piszę ze były kłopoty i żaden z nich nie pisze że ktoś z nimi negocjował ( a Jedena nawet że go wyszydzano )
Sorry, ale się pięknie podkładasz, a inkryminowane Wydawnictwo ma tych pisarzy wymienionych na stronie ilu? Sześciu? :)))
(nie ujmując nikomu, odnoszę się jedynie do postów Toudiego, żeby nie było, ze coś usprawiedliwiam, dopuszczam tudzież dla odmiany potępiam)

Poza tym nieudane próby negocjacji nie są równoznaczne z brakiem tych prób, no to jest już chyba jasne, prawda? Musisz się więc zdecydować, nie było, albo były, jeno marne.
Poza tym fakt, że coś nie zostało opisane przez wymienionych przez Ciebie dyskutantów nie oznacza, że to nie istnieje.
Poszłabym dalej nawet w wykazywaniu nielogiczności, ale się powstrzymam, bo zaraz mi gębę dorobią :).
Ograniczę się jedynie do tego cytatu:
Gdyby mu śmierdziało z ust a w szczęce miał bym tylko czarne kikuty to też byś miała prawo pomyśleć że nie umyłem zębów
i stwierdzenia, że jest to zdanie roku.
I to nie tylko dlatego, że poprzez sieć i forum to ja nie jestem w stanie stwierdzić, że buzia prezentowana w awatarze jest naprawdę Twoja. Samo w sobie to zdanie jest mistrzostwem świata :)))

Ty, Toudi, piszesz trzy po trzy, siejesz propagandę, a się nawet przez moment nie zastanowisz nad propagowanymi treściami.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Achika
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: pt, 22 sie 2008 09:23

Post autor: Achika »

Barykada zroszona atramentem

(nie, to nie jest offtopic)
Było pokolenie X, teraz jest pokolenie Ctrl + X.

Awatar użytkownika
Agi
Fargi
Posty: 429
Rejestracja: ndz, 06 sie 2006 22:28

Post autor: Agi »

Bardzo się ubawiłam czytając tekst Ziuty, najbardziej zreszą puentą.
"Wiarą można manipulować. Tylko wiedza jest niebezpieczna." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Re: Fabryki Słów wybryki destabilizujące system nerwowy

Post autor: Keiko »

hmmm Oczy miałam jak spodki gdy zobaczyłam informację na FB:
https://www.facebook.com/fabryka/photos ... =1&fref=nf

Uznali swój błąd? Chcą jakoś naprawić?
Jakaś nadzieja na przyszłość, ze ktoś pomyśli zanim wyda kolejny tom serii w innej oprawie graficznej.
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Re: Fabryki Słów wybryki destabilizujące system nerwowy

Post autor: nimfa bagienna »

Jak spojrzałam na ten obrazek, to od razu wiedziałam, że to dzieło Keri. Ona jest nie do podrobienia.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Re: Fabryki Słów wybryki destabilizujące system nerwowy

Post autor: Keiko »

O, a ja znowu przychodzę z "Fabryką" - pojawia mi się ona ostatnio znienacka w aktualnościach i gryźć zaczyna ;)

Dzisiejszy wpis sponsorowany jest chyba przez szkołę podstawową :/

"Achaja - w wyniku intryg zostaje niewolnikiem. Oczywiście udaje jej się uwolnić i dochodzi do znacznych godności, jednak nie w swoim kraju ale już zupełnie gdzie indziej..."

Kiedyś ich zwyczajnie "odlubię" za takie coś. Czy ja nienormalna jestem, że nie mogę przeżyć, iż wydawnictwo, w oficjalnym kanale komunikacji z klientem, posługuje się takim językiem?
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Fabryki Słów wybryki destabilizujące system nerwowy

Post autor: nosiwoda »

No cóż, może tej Achai też operację płci zrobili, kto wie? Ja nie wiem.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

ODPOWIEDZ