Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczny"?

opinie, uwagi, propozycje oraz powitania

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Re: Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczn

Post autor: A.Mason »

neularger pisze:Krugerze, spójrz proszę, na to co napisałeś w poście powyżej,
Neulangerze, Ty także spójrz. Moim zdaniem przenadinterpretowujesz to, co napisał Kruger.

A dyskusje o tekstach - no cóż, przyzwyczaiłem się już, że te rzadko kiedy się odbywają i dotąd nie zastanawiałem się nad tym, dlaczego?
1) Artykuł 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2) Życie zmusza człowieka do wielu czynności dobrowolnych. Stanisław Jerzy Lec

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczn

Post autor: Kruger »

Neulargerze, nie kazałem, tylko zasugerowałem.
Nie bez informacji dlaczego, tylko w kontekście - skoro uważasz, że na coś nie odpowiedziałem i czekasz na odpowiedź, to ponów (wskaż mi, przypomnij).
Zupełnie poważnie, nie uciekam od odpowiedzi na pytania. Nie mam zamiaru bronić tekstu, jak ustaliliśmy w temacie - to nie ma sensu. Ale jeśli chcesz coś wiedzieć, to nie ma problemu. Mówisz - masz.
Neularger pisze:I tak, przez moment twoja reakcja wydała mi się niewłaściwa, ale bez jakichś szaleństw. Zaś chwilę później, zupełnie normalna, jak sobie uświadomiłem... kontekst. :D
Mówisz zagadkami. Dlaczego niewłaściwa? I jaki kontekst?
Też nie mam zdolności telepatycznych.

Tak sobie niesmiało myślę - czy ten kontekst to nie aby kwestia, że mój tekst, debiut, jakby nie było, ukazał się równolegle z moim pojawieniem się w redakcji, co samo w sobie może rodzić wrażenie, że skorzystałem z sytuacji> I również deprecjonuje moje opowiadanie? I rolę w redakcji zapewne też?
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Re: Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczn

Post autor: hundzia »

Jak dzieci... Dać wam łopatki, żebyście się mogli zacząć naparzać?
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczn

Post autor: Kruger »

Ale ja się nie chcę naparzać...
Neularger w sporej mierze operuje niedomówieniami, czy raczej - aluzjami, a u mnie z kapowaniem aluzji słabo, no to się dopytuję.

Zaś kwestia jednoczesności mi już wcześniej chodziła po głowie.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczn

Post autor: neularger »

hundzia pisze:Jak dzieci... Dać wam łopatki, żebyście się mogli zacząć naparzać?
Dla mje celwona, pani Hundziu! I wiaderko!

Napisałem EOT, Krugerze i z niego nie zrezygnuję. :)
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczn

Post autor: Kruger »

Twoje prawo.
Ja mam poczucie, że sytuacja wygląda tak - nawbijałeś szpil, gdy nie podjąłem (bo nie miały formy pytań i na tym w sporej mierze polegała ich szpilowatość), wykorzystałeś inną okazję by wbić kolejne, czyniąc zarzut, że nie podjąłem za pierwszym razem, potem wbiłeś kolejne szpileczki, wycofałeś zarzut i obarczyłeś mnie winą za to, że go postawiłeś, po czym skończyłeś szpilką kontekstową, niejasną dla mnie i zadeklarowałeś, że nie ma o co kopii kruszyć albo że znudziła Ci się dyskusja ze mną(bo EOT rozumiem tak albo tak). I ponowiłeś tą deklarację.
Czyli teraz - Ty masz satysfakcję z dobrze wbitych szpilek, a mnie dupa boli - ale wyciągnąć już żadnej nie dam rady, bo EOT.
Dziękuję, Neulargerze.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczn

Post autor: neularger »

Dobrze, Krugerze, lubię cię, więc argumentum ad misericordiam na mnie działa. Wyjaśnię, ale nieco później, te wszystkie... niech Ci będzie - "szpile".
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczn

Post autor: Kruger »

Daruj sobie, Neulargerze.
Kolejna szpila, to sugerowanie w tej sytuacji - gdy obrzuciłes mnie błotem, uzasadniłeś to niezrozumiale po czym zamknąłeś dyskusję - że Cię próbuję brać na litość. Zaiste, lubisz mnie niewątpliwie. Strach pomyśleć, jakich gwoździ byś używał, gdybyś mnie nie lubił...
Z mojej strony również EOT, Neulargerze.

PS. Możesz Nimfo. Ale ten subwątek już zamiera.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczn

Post autor: neularger »

Ok, jak chcesz. Twój wybór.
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczn

Post autor: Juhani »

Neulargerze, Krugerze - ślicznie się wykazaliście umiejętnością prowadzenia rozmowy. U mnie macie punkty za hermetyczność (a macie do czynienia z fachowcem w tej dziedzinie), ale czy w przyszłości nie można by tego walnąć albo na privach (nie musiałbym się zastanawiać, dlaczego jest toczona publicznie), albo w klatce (wówczas wiedziałbym, że nie meritum jest ważne, tylko umiejętność pokazania swojej wyższości).

P.S. I nie uznawajcie mnie czasami za wroga. Każdy z Was ma u mnie ciepły kącik w sercu. No, może w oddalonych od siebie miejscach tegoż serca:) Tak na wszelki wypadek.

e. literówka

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Re: Po co dział "Fahrenheit Nasz Ulubiony Portal Fantastyczn

Post autor: Ebola »

Wydzieliłam offtopa z łowiska i chyba nadal jest to offtop, tyle e utytułowany. :)
Wywalę w kosmos.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

ODPOWIEDZ