Wiedźmin

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Post autor: A.Mason »

taki jeden tetrix pisze:Patch 1.2. Po coś je chłopaki z CDPRed kleili.
A w 1.3 masz darmową przygodę na dodatek.
Aaa, nawet nie sprawdzilem jaka wersje mam. Ot, jak lamer, kupilem gre w Empiku myslac, ze ona nowa jest :-)
1) Artykuł 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2) Życie zmusza człowieka do wielu czynności dobrowolnych. Stanisław Jerzy Lec

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Bo jest. Ale upatchowana nie jest :)
Takie czasy, każdy pececiarz jest betatesterem.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Wiedźmak jest gupi!

Ściągnąłem nowego pacza, zainstalowałem, i tak około 14tej stwierdziłem, że na chwilę sprawdzę czy są jakieś widoczne zmiany. No i tak jakoś się zrobiła noc i trzeba iść spać ;)

Ale za to skończyłem wreszcie trzeci akt ;)
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
tatsu
Mamun
Posty: 101
Rejestracja: wt, 18 gru 2007 22:41

Post autor: tatsu »

Po krótkiej przerwie na inne sprawy i parę gier, wróciłam do Wiedźmina i powoli kończę III rozdział. Muszę sobie nastawiać budzik, żeby się oderwać od gry i nie zapomnieć o innych obowiązkach :P
Wciąga, jak diabli.
Żałuję tylko, że nie mogę dorwać Zjadarki, żeby jej zęby wybić i oddać, jako trofeum dentyście. Włóczenie się po kanałach, kryptach, cmentarzu i bagnach na nic się nie zdało... Widocznie gdzieś coś przeoczyłam.

Awatar użytkownika
Urlean
Fargi
Posty: 325
Rejestracja: śr, 09 kwie 2008 18:15

Post autor: Urlean »

Zjadarka to - z tego, co pamiętam - w czwartym akcie dopiero. A dentysta będzie jeszcze w piątym, to można mu będzie ząbki odsprzedać.
There is always another secret.

Awatar użytkownika
tatsu
Mamun
Posty: 101
Rejestracja: wt, 18 gru 2007 22:41

Post autor: tatsu »

No tak, ale czy wtedy otrzymam obiecywany specjalny mieczyk na ludzi? ;)

Awatar użytkownika
Urlean
Fargi
Posty: 325
Rejestracja: śr, 09 kwie 2008 18:15

Post autor: Urlean »

Nie jestem pewien, nie dostarczyłem wszystkich mozliwych zębów. W drugim akcie wyrzuciłem czaszki bahrgestów, a te też dentysta by kupił i jeszcze jakieś zęby przerobiłem na eliksiry, będąc w potrzebie.
There is always another secret.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Ale spoko - zaraz na początku w 4 akcie fajny mieczyk na ludzi można kupić u syna kowala. 3000, 50% większe obrażenia, 40% szanse na bonusy. ;)

A poza tym to jak na razie 4 akt jest najłatwiejszy :D
Potwory same włażą pod miecz, trochę mniej biegania, kłesty co krok... :D
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Urlean
Fargi
Posty: 325
Rejestracja: śr, 09 kwie 2008 18:15

Post autor: Urlean »

A z tym mieczem to miałem błąd matrixa, bo jak go chciałem później sprzedać, to nijak nie mogłem.
There is always another secret.

Awatar użytkownika
tatsu
Mamun
Posty: 101
Rejestracja: wt, 18 gru 2007 22:41

Post autor: tatsu »

Kowalowe miecze już oglądałam. Nie powiem, mniamuśne :P
Na razie wciągam się w "Balladynę" i staram się zmienić przedstawiony u imć Mickiewicza koniec ;)
Myślałam, że od "kocizmory" nie ucieknę w ogóle, choć kazałam biednemu Geraltowi walić w te stropy, aż się wyprał z magii całkiem. Ale się udało. Chyba cudem :P
Zjadarkę już znalazłam. Znaczy ona sama mnie znalazła. Przy okazji eliminowania Utopców... ech, a chciałam ją zostawić na później :P
Faktycznie, stwory same wchodzą pod miecz. I jak szybko giną!
Na razie muszę się oderwać od gry (Budzik! Budzik!) i zrobić to, co do mnie należy, choć z chęcią siedziałabym dniami i nocami :P

Ahrus

Post autor: Ahrus »

Generalnie po III akcie jest mocno z górki, rzekłbym nawet, iż za łatwo. Przynajmniej na najtrudniejszym poziomie rozgrywki. Najwięcej problemu sprawiła mi Bestia. A Wam?

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

A jak tam jest z mieczami przekuwanymi? Można je przerabiać wielokrotnie? I jeśli można to czy bonusy się sumują?

Bo jeszcze nie próbowałem, a tego żelastwa się sporo nazbierało.
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Cintryjka
Nazgul Ortografii
Posty: 1149
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 22:34

Post autor: Cintryjka »

Wielokrotnie można na pewno, ale czy się bonusy sumują, to nie powiem, bo nie pamiętam. Zgadzam się, że czwarty akt był najłatwiejszy.
Każdy Czytelnik ma takiego diabła, na jakiego sobie zasłużył - A.P. Reverte

Awatar użytkownika
Urlean
Fargi
Posty: 325
Rejestracja: śr, 09 kwie 2008 18:15

Post autor: Urlean »

Ahrus pisze:Najwięcej problemu sprawiła mi Bestia. A Wam?
Najwięcej problemów (grałem tylko na najtrudniejszym poziomie) i jedynych problemów przysporzyły mi archerospory w drugim akcie, podczas pierwszych wizyt na bagnach. Nie miałem jeszcze wystarczająco rozbudowanej postaci. Potem było łatwo (za łatwo - duża wada gry). No, może trochę kłopotów z serią: kościej i dwa wielkoludy :)
There is always another secret.

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Post autor: Zanthia »

Wszędzie reklamują, że do Wieśmina darmowa poprawka jest, i poprawili niby wszystko, co mnie do furii doporowadzało w oryginale (oprócz tekstur skóry). Więc ściągam... i ściągam... i ściągam... ściągnęłam te 1 GB prawie, a tu co?

Do rymu, mości panowie. Brakuje jakiegoś language packa, którego chyba nie umiem ściągnąć, bo linkuje do strony głównej >_<

Jednak chyba nie lubię polskich gier.
It's me - the man your man could smell like.

ODPOWIEDZ