Hity za piękne oczy!

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Hity za piękne oczy!

Post autor: Ignatius Fireblade »

Witam :) Postanowiłem zmałpować podobny temat o DVD za grosze. Jak dobrze nam wszystkim wiadomo, coraz więcej pism o grach oferuje dobre tytuły. Możemy nabyć świetne tytuły za dość małe pieniądze (w porównaniu do ceny w sklepie). Celem tego tematu jest wzajemne informowanie się Użyszkodników o takich okazjach. Najlepiej by było, gdyby post zawierał tytuł gry, pisma, numer i cenę :) Oczywiście, ostatnie dwa punkty można ominąć :)

Ja zacznę. Dziś nabyłem Play'a nr 2/2008 (9,99 zł). Dodane były dwa, świetne tytuły:

- Prince of Persia: The Sands of Time
- Full Spectrum Warrior

Pomijam dwie dodatkowe gry, gdyż to nie dla nich zakupiłem pismo :P (odwrotnie, niż w przypadku CDA, ale to nie o tym).
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Thar

Post autor: Thar »

Cóż, ja myślę, że idealnym przykładem czegoś kupionego za nic są giery wydawane w serii ExtraKlasyka.

Proste przykłady

-Fallout 10-20 zł (dokładnie nie pamiętam)
-Starcraft + Broodwar 19.90 zł
-Hitman trylogia 19.90 zł

Zawsze można znaleźć coś, w co się jeszcze nie grało, coś sprawdzonego, poleconego. Można odświeżyć sobie pamięć i powspominać stare-lepsze czasy kiedy to siedziało się nad P133 MHz z 16 Mb Ram i dyskiem 2 Gb :P albo kupić coś, co było nowością 3-5 lat temu a cieszy i bawi do tej pory. Gorąco polecam. Powrót do korzeni i nieprzespane noce gwarantowane...

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Brawo, Towarzyszu Ignatiusie, za założenie tego tematu! Sam nie mam ostatnio czasu zaglądać do Empików i kiosków, a tak będę miał oferty pod nosem;-) Może wreszcie dorwę jedynkę "Soul Reavera", której nie mogę znaleźć w sklepach, a która ponoć już kilka razy przewijała się przez pisma komputerowe:-P
Spasiba, Tawariszcz Ignatius^^
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Keine problem (czy jakoś tak) Towarzyszu Radioaktywny. Soul Reavera mam :P Obie części :P

Moi drodzy! TADAM! W Clicku 02/2008 możemy dorwać Midway Arcade Treasures Deluxe Edition!! Co w nim jest? Ano takie perełki, jak Primal Rage, czy Mortal Kombat :D Kocham te giery... Polecam :]
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Double post, bo już nie da się zedytować poprzedniego. Nowy numer CDA w kioskach. Pełne wersje są doprawdy godne uwagi:

Heaven&Hell
Nexus - The Jupiter Incident
Pilot Down - Behind Enemy Lines
Sniper Elite PL


Tytuły ciekawe i wszystko za piętnaście złociszy. Tutaj Można przeczytać więcej.
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

W najnowszym CDA jest "Temple of Elemental Evil" (+ jakieś bonusy o których nigdy wcześniej nie słyszałem), bodaj najwierniejsze odtworzenie D&D 3.5 w wersji komputerowej. Momentami ta wierność wyszła na dobre, momentami nie, ale niektórzy ją sobie cenią.
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

W marcowym Clicku 03/2008 są dwie pełne wersje Glory of the Roman Empire oraz B.O.S. Bet on Soldier - Black-out Saigon oraz 73 najlepsze niezależne gry, głównie pełne wersje ograniczone czasowo (1 godzina).
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Oj, ktoś przejął pałeczkę. Jak dobrze :D To może teraz parę informacji ode mnie.

Z marcowego numeru Play'a jedna gra zasługuje (mym skromnym zdaniem) na większą uwagę HIDDEN & DANGEROUS DELUXE PL, dwie pozostałe, to Sabotain: Złam Zasady PL oraz 18 Wheels of Steel Across America PL.

Taka ciekawostka, gra Fahrenheit jest dostępna w sklepach za około cztery dyszki.
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Kilka dni temu trafiłem na smakowitą gratkę w Saturnie - antologię Might &Magic, zawierającą M&M od VI do IX oraz jakieś dwie starsze gry z tej serii - Crusader of Might&Magic i jakaś druga, której nazwy nie pomnę. A wszystko to za 14,90!
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

Ta druga to Legends of Might and Magic. ;-D

Rozejrzyj się jeszcze dobrze, to może w tej samej cenie dostaniesz Heroes Kroniki. Antologia.. Są to cztery niezależne kampanie do Heroes of Might &Magic III.
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Tylko w dniu 31 sierpnia można za darmo zessać ze strony EA pierwszego Red Alerta. Tak przynajmniej twierdzą w tym artykuliku.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Postanowiłem odkurzyć ten temat. W końcu nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać.

Drodzy użyszkodnicy, jeśli tylko wpadnie wam w oko pismo z dołączoną pełną wersją jakiegoś hitu (bądź nie. Ogólnie chodzi o gry xD), to zapraszam do podzielenia się tą informacją właśnie w tym miejscu.

CDA 11/09: Titan Quest, Summer Athletics 2009 (obie w wersji PL)
PLAY Extra Listopad 2009: Icewind Dale II, Loki, Port Royale 2, Twierdza: Krzyżowiec
Gamestar Październik 2009: Battleforge (+250 punktów na zakup dodatkowych kart), I Wojna Światowa, Stalingrad, Kryzys Kubański (strategie)

W miarę odwiedzania kiosków itp. postaram się aktualizować listę.
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Post autor: Zanthia »

Ignatius Fireblade pisze:CDA 11/09: Titan Quest
No po prostu CUDNIE. CDA wypuszcza za dychę dwa tygodnie po tym, jak zapłaciłam w sklepie za dysk z dodatkiem cztery dychy. Czuję się oszukana.

NO RWAŁ ICH NAĆ!!!
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Kolejny miesiąc, kolejne wydawnictwa w kioskach. :)

CDA [12/2009] - Devil May Cry 4 (świetna nawalanka TPP. Znam, przeszedłem, polecam)
Komputer Świat Gry [1/2010] - SpellForce Złota Edycja (podstawowa plus dwa dodatki - Oddech zimy oraz Cień Feniksa), Hired Guns the Jagged Edge (strategia, podobna do Jagged Alliance 2) oraz Garbage Truck Simulator (khem... Co kto lubi)
PLAY [12/09] - Experience 112 (przygodówka), Monarch: The Butterfly King (logiczna), National Geographic - Plant It Green (tycoon)

Subiektywnie dodam, że w tym miesiącu raczej nie zainwestuje w żadne z tych pism. :P
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

Experience 112 jest naprawdę ciekawa - chyba że ktoś z założenia nie lubi przygodówek...
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

ODPOWIEDZ