Rafał Kosik

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Gratuluję i ja :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Brawo :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Gratulacje!
Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu zasłużysz, to może będę mógł się stawić i składać osobiście.
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

I jeszcze ja :) Gratuluję
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Tak też myślałem, że coś mi umknęło.

Gratuluję. :)
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

Gratulowałem na żywca (ten brodaty sztywniak w czarnym i szarym to byłem ja ;-)). Gratuluję i na piśmie.
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

W sensie, że byłeś na spotkaniu nieoficjalnym po ogłoszeniu w Domu Literata i się nie przyznałeś? A który sztywniak w czarnym i szarym? Bo ten opis pasowałby do kilku :P
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

nosiwoda pisze:A który sztywniak w czarnym i szarym? Bo ten opis pasowałby do kilku :P
Wiem, do dr. Zimniaka tyż ;-). Byłem ten wysoki brunet w szarej marynarce i czarnej koszuli, który musiał wyleźć w pół słowa jak mu komarka ;-) zadzwoniła
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Rafal Kosik
Sepulka
Posty: 24
Rejestracja: wt, 13 sty 2009 15:55

Wesołych Świąt

Post autor: Rafal Kosik »

Bez rozpisywania się nadaremno: wszystkim życzę wesołych świąt, prezentów, spełnienia postanowień i tak dalej. Kartka jest tutaj: http://rafalkosik.com/kolenych-wesolych-swiat

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Wywiad średni, gdyby Rafał nie odpowiadał tak wyczerpująco i poza głównym pytaniem, wywiadowcy - mam wrażenie - skończyłyby się pomysły na pytania.
A można by z Rafała wyzyskać jeszcze tyle fajnych odpowiedzi :)
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Zwłaszcza jakby go spytać o te różne fajne gadżety, typu kieszonkowy miotacz płomieni.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

I tak nic nie pobije pytania z Lampy "Co masz na sobie?" ;)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Achika
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: pt, 22 sie 2008 09:23

Post autor: Achika »

Przeryłam się ostatnio przez cztery pierwsze roczniki SF (jeszcze Bez Literek) i aż sie zdumiałam, że tam aż tyle tekstów Rafała. Dobrych. W tym jeden taki, który chyba stał się zalążkiem "Kameleona"? (tak mi się wydaje, bo w opowiadaniu są żółte roślinki podobnie, jak na okładce powieści; i ktoś określa planetę mianem kameleona).

Edit: literówka.
Było pokolenie X, teraz jest pokolenie Ctrl + X.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

A czego tu gratulować? "Kameleon" zgniótł konkurencję na miazgę, te nagrody to tylko czysta formalność :).

ODPOWIEDZ