INFRA- polska organizacja łowców nieznanego

czyli udowodnione lub nie zjawiska, względnie cuda-niewida oraz inne przejawy aktywności obcych

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami, kątami.
Psze Pani, może być już koniec kary?:)
Wybacz, jestem ostatnio roztargniony. Konta=kąty, mieszkanie=mieszanie, może=morze- od trzech dni to dla mnie żadna różnica:). Za dwa dni przejdzie. Jestem w połowie miesięcznego ,,pięciodnia". Pięciodzień, to takie pięć dni, w każdym miesiącu, kiedy o wszystkim zapominasz, mylisz, jesteś mniej uważny. Cierpią na to niektórzy mężczyźni. Kobiety mają podobnie (w zasadzie, to zupełnie niepodobnie)- nazywają to miesiączką, tylko objawia się zupełnie inaczej.
Słyszałeś/łaś zapewne o tym, prawda?
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Miesiączką też się zajmujecie?
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

No wiesz, ale męską...
BPNMSP
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

A dla pań wymyślili leki na prostatę.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

nosiwoda pisze:Miesiączką też się zajmujecie?
A jesteś zainteresowany? Przykro mi, wśród nas nie ma ginekologa, ale zawsze możemy Cię z nim skontaktować:). Co prawda, nie jesteśmy organizacją, która niesie pomoc osobą transpłciowym (co wnioskuję), lecz z dobrego serca możemy spróbować Ci pomóc:).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Hmm... Epidemię seksofrenii to myśmy tu już mieli.
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Co prawda, trochę poniewczasie, ale jednak.
,,Spór o duchy”

Czym naprawdę jest spirytyzm?

Czy można naukowo udowodnić istnienie duchów? Czy ze zmarłymi można nawiązać kontakt? Czy spirytyzm to zwykłe oszustwo i manipulacja, czy może odpowiedź na odwiecznie stawiane sobie przez ludzi pytania: „Kim jesteśmy? Skąd przychodzimy? Dokąd zmierzamy?”.

Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na te pytania, zapraszamy na debatę, w której wezmą udział przedstawiciel grupy badawczej INFRA, reprezentującej racjonalistyczne podejście do tematu kontaktu z duchami i przedstawiciel Polskiego Towarzystwa Studiów Spirytystycznych, które nawiązuje do tradycji XIX-wiecznego spirytyzmu.
Debata, jak i spotkanie z zaproszonymi gośćmi, odbyła się 28 listopada w kluboksięgarni Tarabuk.
Nagranie z debaty, stosunkowo słabej jakości: http://infra.org.pl/informacje-redakcji ... or-o-duchy
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Jestem zainteresowany Waszym zakresem zainteresowań. Stąd pytanie.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Zjawiska anormalne i paranormalne: UFO, duchy, opętania, psychotronika, teorie spiskowe, nowe nurty religijne i sekty, zagadki historii (współpracujemy z panem Mariuszem Fryckowskim), zagadnienia związane z antropologią, religioznawstwem, kulturoznawstwem.
Lista partnerów i zasad, którymi się kierujemy, jak i opis profilu grupy, dostępne na stronie:).
Polecam trzyczęściowy (na razie zrealizowano tylko dwie części) reportaż śledczy w sprawie MS ,,Estonia" Bartosza Staszewskiego, w którym udział wzięli Jutta Rabe, Taduesz Iwiński, Marek Błuś, rzeczniczka byłego premiera Szwecji Ingvary Carlsson'a, a także, prawdopodobnie, kilku polityków szwedzkich zajmujących się sprawą promu.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Orson pisze:opętania,
Aha, czyli miesiączka też.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

nosiwoda pisze:
Orson pisze:opętania,
Aha, czyli miesiączka też.
Jeśli nie pomógł Ci ginekolog i wydaje Ci się, że Twoja miesiączka jest paranormalna, to jak najbardziej.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Radziłbym dać spokój tej miesiączce, bo już dwa posty wyżej z Carlssona zrobiła się kobita;).
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

RyszawyJabukasiga

Post autor: RyszawyJabukasiga »

Hmm... Infra. Czytuję regularnie. Powiem tak, jeśli chodzi o rzetelność (choć w przypadku zjawisk paranormalnych to bardzo specyficzna kwestia) to wygrywacie konfrontację z zalatującą tabloidem FN 1:0 i to w pierwszej połowie.

Chociaż moglibyście częściej zajmować się polskimi sprawami i publikować wyniki waszych badań.

No, ale tłumaczenia zagranicznych artykułów są pierwsza klasa.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

RyszawyJabukasiga pisze:Hmm... Infra. Czytuję regularnie. Powiem tak, jeśli chodzi o rzetelność (choć w przypadku zjawisk paranormalnych to bardzo specyficzna kwestia) to wygrywacie konfrontację z zalatującą tabloidem FN 1:0 i to w pierwszej połowie.
Interesujące stwierdzenie.
Co Autor miał na myśli?
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

RyszawyJabukasiga

Post autor: RyszawyJabukasiga »

neularger pisze:
RyszawyJabukasiga pisze:Hmm... Infra. Czytuję regularnie. Powiem tak, jeśli chodzi o rzetelność (choć w przypadku zjawisk paranormalnych to bardzo specyficzna kwestia) to wygrywacie konfrontację z zalatującą tabloidem FN 1:0 i to w pierwszej połowie.
Interesujące stwierdzenie.
Co Autor miał na myśli?
Ano to, że jak dla mnie www.nautilus.org.pl , czyli strona o zbliżonym profilu do INFRY przez ostatnich kilka lat niesamowicie się stoczyła. Fundacji Nautilus brak krytycyzmu wobec podejmowanych przez siebie spraw.

Jeżeli sceptyk chciałby poczytać coś o zjawiskach paranormalnych, to poleciłbym mu właśnie stronę INFRY.

ODPOWIEDZ