Konkurs V edycja - Koniec Pieśni

kolejne edycje fahrenheitowych konkursów na opowiadanie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Post autor: Husiaty »

Montserrat pisze:Weszłam, przeczytałam, witki mi opadły.

1. Husiaty... Co ja zresztą będę mówić. Inni mówili, nie dotarło. "Bojem siem zakużonej planety, bo brzydkie ludzie będą mnie bili po łapkach. Kcem do mamyyyyy!".

2. Popadam w co raz większe zadziwienie. Naprawdę myślicie, że Komisja będzie radośnie analizowała każdy tekst, który nie przeszedł? Bo tak?
Montserrat, ja juz tez nie mam sily. Przeczytaj moje posty ze zrozumieniem.
Napisalem w nich, ze nie popieram idei Planety, ze nie chce zeby moj tekst byl rozdrabniany i ze zle zrobilem wtedy nie myslac o wypelnianiu tego druczku oraz ze smuci mnie, iz komisja nie moz eywbaczyc bledu i "skoro juz napisales, to my to teraz wykorzystamy, a co, co nas obchodzi teraz, co masz do powiedzenia", zero zrozumienia.

Ale juz napisalem, ze dla mnie to koniec tematu. Tego posta tez mialem nie pisac, ale nie wytrzymalem, po prostu irytuje mnie to wieczne popieranie moderatury. Coz, takie zasady forum i tak, wiem, jak sie nie podoba, moge odejsc. Ale sie podoba, tyle ze licze, ze nastepnym razem przeczytasz ze zrozumieniem Montserracie.


A tak wlasiciwe, to kto z forum przeszedl do anatologii, jesli mozna wiedziec? Hundzia, zyto? Zastanawia mnie, jaki procent zwyciescow uczestniczy w warsztatach Fahrenheita w miare czynnie ;-)
I ile trzeba mniej wiecej czekac na wydanie drukowane tych zwycieskich opowiadan?
Ostatnio napisałem bestsellera, tylko jakoś kiepsko się sprzedaje...

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Husiaty, wyznam ci pilnie strzeżoną tajemnicę.
To spisek. Jest taki spisek.
Tylko ci, którzy napiszą odpowiednią liczbę postów popierających moderaturę (buahahaha, cóż za cudowne określenie) mają szansę na wydanie w antologii.
Teraz już jest to dla ciebie jasne?
My po prostu w ten sposób podlizujemy się komisji. Nie ma to nic wspólnego z oceną sytuacji, jaką widzimy: jeden z uczestników konkursu nie umie i nie chce pogodzić się z czymś, do czego się oficjalnie zobowiązał.
To nieważne, czy ty popierasz ZakuŻoną. Ważne jest, czy ZakuŻona popiera ciebie.
:D
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Post autor: Husiaty »

Od poczatku wiedzialem, ze to spisek, tylko kiedy tworzono liste czlonkow, to stalem za drzwiami i sie cholera nie zapisalem... :-( Dlatego teraz musze byc po drugiej stronie barykady.
Nadal jestem ciekaw tego procenta fahrenheitowiczow w antologii i ile czasu do druku ;-)
Ostatnio napisałem bestsellera, tylko jakoś kiepsko się sprzedaje...

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Może specjalnie dla ciebie, w uznaniu za dojrzałą postawę, komuś będzie chciało się wyliczyć ten procent.

Co do terminów - zajrzyj sobie w wątek "nawiedzony dom", spójrz na datę ogłoszenia wyników. Następnie wykonaj prostą operację myślową, polegającą na policzeniu, ile czasu mięło do dnia dzisiejszego. Potem zajrzyj na stronę Fabryki i sprawdź, kiedy (czy) antologia się ukazała.
Wypadkową tego procesu będzie orientacyjny termin wydania.
To nietrudne, nawet dla piętnastolatka. Myślenie nie boli, zapewniam cię.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Post autor: Husiaty »

Pytalem, kto przeszedl z Fahrenheitowych, nie o procent.
A terminy ulegaja zmianom. Raz jest wiecej pracy, raz mniej, tak zreszta slyszalem rowniez tutaj.
Znowu czytanie ze zrozumieniem. Moze i jestem mlodszy, ale ja z tym problemow nie mam. Moze to wlasnie w druga strone idzie - im wiecej lat, tym trudniej wylapac wlasciwe informacje?
Nimfo, masz dizisiaj zly dzien? Czy ja mam zly dzien?
Ostatnio napisałem bestsellera, tylko jakoś kiepsko się sprzedaje...

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Ręce opadają.
Nie, jest pewien opór materii i pewien poziom bezmyślności interlokutora, który wyłącza mnie z rozmowy.
Z mojej strony EOT
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Może mu przejdzie, jak dorośnie. A może nie.

W każdym razie, chciałam zauważyć, że Ty, Nimfa, się nie postarałaś - ilość Twoich postów chwalących moderaturę (bardzo piękne określenie) nie wystarczyła, żeby zakwalifikować Twój tekst do antologii. Następnym razem postaraj się bardziej. W ogóle, to nie musisz pisać opowiadania, wystarczy, że napiszesz odpowiednią liczbę postów pochwalnych*... :P:P:P


____
edit: *Na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał cytować, podkreślam, że niniejsza wypowiedź zawiera ironię. Domyślności odbiorców pozostawiam odkrycie, gdzie ta ironia się znajduje.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Margota, nie można zawsze być doskonałym. Jedna porażka od czasu do czasu czyni piękniejszym aromat kolejnego zwycięstwa:P
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Czarownica
ZakuŻony Terminator
Posty: 1495
Rejestracja: pn, 14 sie 2006 20:48

Post autor: Czarownica »

A te posty pochwalne to trzeba tutaj, czy można w dowolnych wątkach? :P:P:P
FTSL
<gollum bunny mode on> Świeże mięsssko, hyhyhyhy... Dopsie, dopsie... >:-] Tak, tak, trzeba pisssać, wysssyłać, tak, tak, trzeba, rozwijać sssię, tak, tak... Bałdzo dopsssie, ssskarby, dopsssie... <gollum bunny mode off> - by Harna

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

husiaty pisze:A tak wlasiciwe, to kto z forum przeszedl do anatologii, jesli mozna wiedziec? Hundzia, zyto?
kiepskie masz źródełka Husiaty, ja nawet nie wysyłałam opowiadania do TEJ antologii i żadnej z FS[/quote]
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Post autor: Husiaty »

Na "cieszmy sie i radujmy albowiem" przeczytalem, ze dostalas sie gdzies, wiec pomyslalem, ze moze do Koniec Piesni... Akurat bylo, ze Dabliu wydal wlasne itp, a odnosnie ciebie nic sie nie doszukalem, wiec dlatego wlasnie pomyslalem, ze moze tutaj ;-)
Ostatnio napisałem bestsellera, tylko jakoś kiepsko się sprzedaje...

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Nic nie szkodzi, może kiedys i tu zawitam :D
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

Nie, Husiaty, to było w "Świętowanie na co dzień i od święta" ;]
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Czarownica pisze: A te posty pochwalne to trzeba tutaj, czy można w dowolnych wątkach? :P:P:P
FTSL
Wszędzie! Bezwzględnie wszędzie.
Prezenty i ofiary całopalne również mile widziane - ze wskazaniem na ofiary :)
Husiaty pisze: Montserrat, ja juz tez nie mam sily. Przeczytaj moje posty ze zrozumieniem.
Nie zarzucaj komuś własnych błędów. To Ty nie czytasz ze zrozumieniem. Nikt się nie upiera przy publikacji Twojego tekstu gdziekolwiek. Szczególnie po tym jak zarzuciłeś nam żerowanie na dzieciach.
Dyskusja odbywała się jedynie na temat Twojej postawy i zachowania.
A tekst naprawdę nie jest tego wart. I tak sobie myślę, ze nie tylko tekst.
Możesz więc, dziecko, spać spokojnie.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
malakh
Pćma
Posty: 293
Rejestracja: śr, 14 lis 2007 22:17

Post autor: malakh »

Husiaty pisze:Ale juz napisalem, ze dla mnie to koniec tematu. Tego posta tez mialem nie pisac, ale nie wytrzymalem, po prostu irytuje mnie to wieczne popieranie moderatury.
Tiaaa... bo ja, na ten przykład, to zawsze murem za Iką; a już za Małgorzatą to w ogień;P

Teoria spiskowa?;)

ODPOWIEDZ