Tarot - darmowa wróżka :)

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Ebola pisze:Dostałam właśnie sesemesa:
Uwaga, to wazne. Chcę Cie ostrzec - karty wskazuja ze czeka Cie BARDZO TRUDNA decyzja. Nie mozesz sie pomylic! Napisz TAROT na 7253, znajde rozwiazanie/2,44 z VAT
Nachalne te k... eee, wróżki i zuchwałe.
Nachalne. Ale ja nie mam komórki, więc... :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Ysabell pisze:A ja zawsze jak sobie coś takiego stawiam/rozkładam/etc nie mogę wyjść z podziwu nad elastycznością ludzkiej wyobraźni. Dziś na przykład ustawiłam sobie tego onetowego tarota tak koło dziesięciu razy i za każdym razem pasował idealnie, chociaż za każdym było co innego...

Tak samo jest z wszystkimi numerologiami, horoskopami i innymi wróżbami - ile razy by się nie próbowało i jak różne wyniki by nie wychodziły, zazwyczaj jestem to w stanie zinterpretować jako odniesienie do mojego aktualnego położenia
Ja mam tak samo - tyle ze z ciekawości - zawsze próbuje kilka razy - a nuż teraz nie będzie pasować? :))
Navajero pisze: Nachalne. Ale ja nie mam komórki, więc... :)
jenyyyy - szczęśliwy człowieku! Zazdroszczę!

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Keiko pisze:
Navajero pisze: Nachalne. Ale ja nie mam komórki, więc... :)
jenyyyy - szczęśliwy człowieku! Zazdroszczę!
Połóż komórkę na betonie podnieś jedną nogę do góry, przyciągając kolano jak najbliżej klatki piersiowej i kopnij telefon obcasem. W razie czego - popraw. To powinno zlikwidować Twój problem :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Post autor: Zanthia »

Post factum nie zapomnij zapłacić Navajero 2,44PLN, które mu się należą za poradę ^_^
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Nie, nie - ja dla znajomych za darmo... :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Ha - promocja!

ela66

Post autor: ela66 »

Hehe śmieszą mnie wróżby za 2,44, to tak jakby kupić auto za 50 zł, lub dom za 200 zł.

Witam wszystkich na forum !

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

ela66 pisze:Witam wszystkich na forum !
Też witamy, ale nie w tym wątku. :) Link do wątku powitalnego znajduje się w Forumokiecie.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Voyer

Post autor: Voyer »

Rany boskie, karty mówią, że będę miał dziecko!!! To znaczy Klaudia będzie miała!!! To znaczy ja je będę miał z Klaudią... albo raczej ona ze mną. Idę kupic kołyskę ;P

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Ostrzeżony - uzbrojony :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

rozprułam się ze śmiechu :D
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Voyer

Post autor: Voyer »

Jeśliby wierzyć kartom to na zbrojenie się już za późno ;P

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Zbyt późno się skonsultowałeś :P
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Ktoś tutaj napisał, chyba Tygryska, że tarot lubi się bawić ludźmi. Ja bym stwierdził, że to ludzie się lubią bawić tarotem:). Można wierzyć we wszystko: fusy, talizmany, karty, zajęcze łapki, złe oko, gamsahurgie.
Nie krytykuje tego, jedynie uważam za nieco naiwne. Ale jeśli komuś to pomaga albo bawi to czemu nie:)
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

ODPOWIEDZ