Godzina twoich narodzin

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

Łeee, z opisu wynika, że w każdej chwili mogę zostać hazardzistką. W dodatku miewam napady rozrzutności.
Cóż, jak już grać o kasę, to tylko o grubą ;)
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Godzina Mao - melancholijny, zamknięty w sobie literat z niejakimi widokami na popularność, a nawet sławę... Hmm :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
JanTanar
Fargi
Posty: 383
Rejestracja: wt, 22 lip 2008 21:10

Post autor: JanTanar »

Mniej, więcej na "zgadza się". Poza tym wynika, że spierdoliłem swoje powołanie. Ale ja może przesądny jestem, niestety, mimochodem, azależ. Znaczysię... poległem.
Navahero, przeczytałem jedynie o Chorągwi, ale nie powiem, że nie, mocnie anegdotycznie i jakoś krakowskawo, ale... ale... ee na sławę to ... (czekam) Kolejne też przeczytam. (Pewnie)

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Bo ja dopiero zaczynam :P

Aby nie offtopować, reszta tu.
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
SzaryKocur
Fargi
Posty: 424
Rejestracja: czw, 23 lis 2006 01:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SzaryKocur »

To zwykły chiński zodiak przeniesiony na tarczę zegara. Żadna godzina się u mnie nie zgadza, ale zawsze chciałem być taki jak opisują w znaku węża.
Zakapturzone awatary rulez!
Wszystko co napisałem, to tylko moje prywatne zdanie.

Awatar użytkownika
Procella
Fargi
Posty: 320
Rejestracja: sob, 16 sty 2010 22:02

Post autor: Procella »

8. Godzina Wei
Czas narodzin między 13 a 15 godziną
Znak opiekuńczy: Koza

To by mi się zgadzało, bardzo zgadzało niestety:
Twoja psychika jest dość podatna na negatywne myślenie i często cechują cię zmienne nastroje, ale przede wszystkim wrodzona skłonność do czarnowidztwa z czym warto walczyć.

ODPOWIEDZ