hm... nie szuka ktos graczki z lodzi? : >

czyli Rocket Propelled Grenade albo coś zupełnie innego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
blazenada
Fargi
Posty: 363
Rejestracja: czw, 14 cze 2007 11:34
Płeć: Kobieta

hm... nie szuka ktos graczki z lodzi? : >

Post autor: blazenada »

jak w temacie ; ) od dosc dawna tkwie na przymusowym odwyku, a (nie)stety sesje do zycia sa mi niezbedne, niemal tak samo jak dobre ksiazki ; )))
w zwiazku z tym, w zupelnej desperacji, postanowilam wywiesic ogloszenie, aczkolwiek wiem, ze to nie kacik typu 'szukam meza' ; )))

tak wiec: ktokolwiek widzial ktokolwiek wie ; >
bede ogromnie wdzieczna ; >

ps- system w sumie nie gra wielkiego znaczenia. lubie fantasy, ale jestem otwarta na nowosci ; )
generalnie jesli o moje doswiadczenia w tej dziedzinie chodzi, musze powiedziec, ze wiekszosc sesji, jakie zagralam w swym zyciu (zazwyczaj z przyjaciolmi) miala miejsce w najpierw modyfikowanym swiecie warhammera lub w wymyslonym przez nas od podstaw (tez na zasadach warmlotkowych).
mam nadzieje, ze nie bedzie to stanowilo problemu : )
' Nazwali mnie szalencem, ja ich nazwalem szalencami i, do diabla, przeglosowali mnie. '
(Nathaniel Lee, angielski dramaturg z XVII wieku, ktory zostal zeslany do slawnego londynskiego azylu psychiatrycznego Bedlam)

Awatar użytkownika
blazenada
Fargi
Posty: 363
Rejestracja: czw, 14 cze 2007 11:34
Płeć: Kobieta

Post autor: blazenada »

nikt? : <

haha! zobaczycie! ; p
jak juz bede slawna i bogata to bedziecie prosic, zebym z wami zagrala! ; )))

i zagram! ; )))
' Nazwali mnie szalencem, ja ich nazwalem szalencami i, do diabla, przeglosowali mnie. '
(Nathaniel Lee, angielski dramaturg z XVII wieku, ktory zostal zeslany do slawnego londynskiego azylu psychiatrycznego Bedlam)

Awatar użytkownika
Buka
C3PO
Posty: 828
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 16:55
Płeć: Kobieta

Post autor: Buka »

:D

Ja mam za daleko do Łodzi ;) A szkoda. Wszędzie mam daleko, kurczę no:P
Ale jak będziesz przypadkiem pod Krakowem, to daj znać, zagramy :D

Awatar użytkownika
blazenada
Fargi
Posty: 363
Rejestracja: czw, 14 cze 2007 11:34
Płeć: Kobieta

Post autor: blazenada »

trzymam za slowo : ]
' Nazwali mnie szalencem, ja ich nazwalem szalencami i, do diabla, przeglosowali mnie. '
(Nathaniel Lee, angielski dramaturg z XVII wieku, ktory zostal zeslany do slawnego londynskiego azylu psychiatrycznego Bedlam)

GRACZZPOLSKI

Szukam graczki z Lodzi :)

Post autor: GRACZZPOLSKI »

Szukam dziewczyny o podobnych zainteresowaniach czyli Granie :D .wiem ze to nie ogloszenie matrymonialne ale co tam szkodzi :D . kontakt ze mna,prosze pisac na nr GG 12028798.

PS. michiru jesli jeszcze nie znalazlas ''Gracza'' i jesli to czytasz to prosze daj znac ;) mam 19 lat jak cos ^^ i kazda chwle wolna spedzam przy graniu ale nie maniakalnie zeby bylo jasne :D


wpis moderatora:
ZGC: I co ja mam z Tobą, człeku niematrymonialny zrobić? Forumokiety nie przeczytałeś, nie przywitałeś się, a już chcesz graczki wyrywać...


wpis moderatora:
ZGC: Posty, które były poniżej poszły się bujać w kosmos, albowiem wątek, w którym połowa postów jest nie na temat, wyglądałby ździebko dziwacznie... Moja uwaga o czytaniu Forumokiety nadal jest aktualna.

ODPOWIEDZ