WT 6

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
FMeier

Post autor: FMeier »

Uderz w stół a nożyce się odezwą:D

tak na zaś: witaj nożyce:D

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

O ja to... Tyyyyyle tekstów? Widać, że ludziom brakowało Warsztatów. Mam nadzieję, że wszystkie przejdą pozytywnie selekcję i będziemy się mogli (my, ałtoży) cieszyć z bycia nad kreską. Z tym, że wiadomo jak to z nadzieją bywa i czyją jest matką (choć wychodzę z założenia, że lepsza taka matka niż bycie sierotą:P).

Jeszcze pół do półtorej godziny. Nie mogę się doczekać.
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Zabroniona

Post autor: Zabroniona »

Termin: 11 września 2008 (do 0.00)
Dobra, teraz to mnie szlag trafił. Skoro jest napisane do 11 września do północy, czyli do dzisiaj do północy, tak normalnie zrozumiałam. Ja pier.... Wkurzyłam się. Nie zaglądam tu na razie, a moja praca ląduje w śmieciach.

Jest napisane, że termin to 11 września, a nie 10!!!!!!! Ale mi pomieszaliście w głowie. :(
Bo z tłumaczeniami jest jak z kobietami: im piękniejsze, tym mniej wierne.
Większej bzdury nie słyszałam, hehe. xD

edit 2x bo musialam wyrazic moj bol doglebniej i dodac wykrzykniki, -nie mam pol znakow na tej stronie, przepraszam:P

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Zabroniona pisze:
Termin: 11 września 2008 (do 0.00)
Dobra, teraz to mnie szlag trafił. Skoro jest napisane do 11 września do północy, czyli do dzisiaj do północy, tak normalnie zrozumiałam. Ja pier.... Wkurzyłam się. Nie zaglądam tu na razie, a moja praca ląduje w śmieciach.
Trzeba było zajrzeć do tematu, oszczędziłabyś sobie wkurzeń.

EDiT: Doba trwa od godziny 0.00 do 23.59. Jak ktoś np. programował kiedyś wideo (czyli jest takim antykiem jak ja ;P), to na własne oczy mógł zobaczyć, przy jakiej godzinie się data zmienia.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Zabroniona

Post autor: Zabroniona »

Tak, zajrzeć do tematu, racja. Niestety nie każdy ma czas śledzić wszystkie komentarze, żeby wyłapać jeden istotny. Główna informacja jest na początku tematu, a tam jak byk napisane 11 września do północy. Zapamiętałam tą(czy tę?) datę, a nie 10 września. Według info teksty można wysyłać do północy dzisiaj. No ale nic, skoro 10 września to 10. Nic się nie stało :P Bez odbioru. :D

Awatar użytkownika
Maximus
ZasłuRZony KoMendator
Posty: 606
Rejestracja: sob, 20 sty 2007 17:24

Post autor: Maximus »

Małgorzata pisze:Termin: 11 września 2008 (do 0.00)
Zastanów się, Zabroniona, o co się awanturujesz - czy 00:15 11 września będzie za 3 godziny, czy była 21 godzin temu? A potem cofnij się w czasie o te piętnaście minut i będziesz wiedziała, kiedy była 0:00 11 września :P
datę.
Cokolwiek to było, mea maximus culpa.

Awatar użytkownika
rubens
Fargi
Posty: 437
Rejestracja: sob, 23 lut 2008 00:00

Post autor: rubens »

Maximus pisze:
Małgorzata pisze:Termin: 11 września 2008 (do 0.00)
Zastanów się, Zabroniona, o co się awanturujesz - czy 00:15 11 września będzie za 3 godziny, czy była 21 godzin temu? A potem cofnij się w czasie o te piętnaście minut i będziesz wiedziała, kiedy była 0:00 11 września :P
datę.
Przyznam się szczerze, że sam tłumaczenia owego nie rozumiem, natomiast rozumiem datę 11 września 0:00. Tak czy owak, Maximus - mistrz erudycji jeśli chodzi o temat czasoporzestrzeni - nie do przebicia :D

Kurczę, nie żebym się niecierpliwił, ale trema zaczyna mnie zżerać :D
Niecierpliwy dostaje mniej.

Awatar użytkownika
KPiach
Mamun
Posty: 191
Rejestracja: śr, 18 sty 2006 20:27

Post autor: KPiach »

@Zabroniona
Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale nie masz racji. 11.09 godzina 0.00 ewidentnie jest w nocy z 10 na 11.
Nota bene to wszystko przez błędne przeświadczenie, że istnieje coś takiego jak godzina 24.00. Kiedyś byłem świadkiem jak kapitan jeździł po oficerze wachtowym za wpis do dziennika jachtowego pod godziną 24.00. Była jatka.

Przepraszam za offtop. Już znikam!
Myślenie nie boli! Myślenie nie boli! Myślenie... AUĆ! O, cholera! To boli!

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Ej ludki, Wasze teksty są już online. :) Przerwijcie więc zbędne spory.
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Maja

Post autor: Maja »

Buu - spóźniłam się:-(
Kiedy kolejna edycja? ;-)

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Ta się jeszcze nie skończyła. Omawianie tekstów trwa. Jak się skończy, to będzie następna. Jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie.
So many wankers - so little time...

Zablokowany