VI EDYCJA ZAKUżONYCH WARSZTATóW TEMATYCZNYCH

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Gata Gris
Kurdel
Posty: 701
Rejestracja: sob, 18 paź 2008 09:23

Post autor: Gata Gris »

KPiach pisze:Nic nie ujmując temu projektowi, ale nie jest to zbyt solidne źródło wiedzy.
W tym akurat przypadku zapis potwierdza wszystko, co zostało powiedziane w wątku :)

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

So many wankers - so little time...

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »


Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

A przeczytałaś post Wielkiego Piaska, Xiri? :P

edit: Linka dodana.
So many wankers - so little time...

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Nie zauważyłam. Zatem najmocniej przepraszam :]

Niemniej jeszcze jedna wzmianka przyda się w temacie. Dla utrwalenia.

Awatar użytkownika
JanTanar
Fargi
Posty: 383
Rejestracja: wt, 22 lip 2008 21:10

Post autor: JanTanar »

Xiri, dzięki za komentarz, szczególnie jeżeli ciężko się czytało. Pierwsze zdanie zepsułem przy skracaniu, nie ma co dyskutować. Styl (kompozycja) miał być taki do myślenia, ale może troszkę przesadziłem. Tutaj najmniejszy komentarz dla mnie cenny.
Co do ewolucji masz rację, odwołałem się do nie całkiem aktualnej teorii, tak trochę na skróty, żeby pojawiło się słowo "kikut". Ale właśnie tutaj zbyt naukowy być nie chciałem.
Natomiast ostatnie zdanie miało być takie bardzo sztywne i formalne (choć może nie naukowe), tyle że jest kluczem do opowiadanka, jak ktoś się znudzi i przez nie nie przebrnie, to i całości nie zrozumie, więc może i znowu przesadziłem.
Fajnie, że przynajmniej za pomysł dostałem plusa.
(naprawdę mam taki przyciężki styl, czy za bardzo "zakręciłem" w pomyśle?)

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Uważam, imo, że to wynika z tego, że sporo chciałeś zawrzeć w tych 3 tys. znaków (sam napisałeś, że skracałeś, byle zmieścić, ściachałeś wątek naukowy, a nawet zdanie). Znudzić tu się nie dało rady, bo to szort :), więc szybko kończyło się czytać. Napisz może teraz coś dłuższego i wrzuć do ZW, ciekawe, jak Ci wypadnie.

Jeśli chodzi o "kikut", mogłeś napisać po prostu: "jesteście kikutem ewolucji, na wymarciu, bez przyszłości" ( z punktu widzenia bohatera wymawiającego te słowa) czy coś podobnego, a byłoby dobrze.

Zablokowany