VII A EDYCJA WARSZTATÓW TEMATYCZNYCH

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Północ w czwartego grudnia tego roku. Kiedy to jest? No, kiedy? Dziś jest trzeci grudnia i jeszcze nie nadeszła północ. Ale nadejdzie, bo północ przyjść musi...

Rany, czuję się jak cymbał brzmiący... :(((
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
emigrant
Pćma
Posty: 224
Rejestracja: wt, 11 lis 2008 20:26

Post autor: emigrant »

Małgorzata pisze:Północ w czwartego grudnia tego roku. Kiedy to jest? No, kiedy?
Ile mamy czasu na odpowiedź? Do północy piątego grudnia? Gdzie ten emoticon ze złośliwym uśmiechem?
Indianin uzbrojony był w uk i tą mahawkę.

Siergiej

Post autor: Siergiej »

Wiecie co? Chyba lepiej dla Waszego zdrowia psychicznego bedzie, jak organizując warsztaty, będziecie ustalać deadline na godzinę 23:59 ;)

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Nawet jeśli ustalimy na 18:49:59 to będzie trzeba wyjaśniać, że to oznaczenie czasu, a nie kawałek mak adresu karty sieciowej. ;)))))
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Albo najlepiej napisać: teksty przysyłać do północy między 4 a 5 grudnia. I po kłopocie.

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

A nie lepiej nauczyć się, co znaczy "północ 04.XII. 2008" ?

e.
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Atsa
Mamun
Posty: 177
Rejestracja: pt, 31 paź 2008 15:39

Post autor: Atsa »

Xiri pisze:Albo najlepiej napisać: teksty przysyłać do północy między 4 a 5 grudnia. I po kłopocie.
A którego roku? A 4 jest w poniedziałek, środę czy w czwartek? Na pewno nie chodzi wam o południe?
Zawsze znajdą się głupie pytania.
Nie widzę w dacie nic niezrozumiałego.
A w ogóle to najlepiej nie wysyłać na ostatnią chwilę.
Plum ;P
Metallic ma rację.
Nieokiełznany wulkan imaginacji.

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Z tą środą i rokiem to już ostro przesadzasz, wiadomo że nikt takiego pytania nie zada :) A ta północ naprawdę wielu osobom się myli. Czemu akurat północ, a nie np. 21.00 jak kiedyś było? Trzy jaja przynoszą pecha ;p

Awatar użytkownika
Buka
C3PO
Posty: 828
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 16:55
Płeć: Kobieta

Post autor: Buka »

Xiri, północ, bo Władza wie, że najlepiej się pisze wieczorkiem:P

I ludzie, zastanówcie się, bo kilka razy przeczytałam w tym wątku już, że ,,czy nie lepiej byłoby napisać, że do północy z 4 na 5 grudnia", bo północ 4 grudnia wypada w noc między trzecim i czwartym grudnia. Anno Domini 2008.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Żyłam sobie w błogim przekonaniu, że dzień liczy się od chwili, kiedy ranne wstają zorze do zachodu słońca, kiedy to zaczyna się noc, oznaczona tą samą datą, co dzień, który tę noc poprzedzał. I w tę noc nadchodziła północ...

Niestety, czas linearny zawsze był mi obcy, musiałam się długo uczyć tej koncepcji.

Otóż, Moi Drodzy, termin nadsyłania prac na następne Warsztay Tematyczne zostaje niniejszym ustalony w oparciu o moje poczucie czasu: PROSZĘ PRZYSŁAĆ PRACE W TERMINIE.
So many wankers - so little time...

jaazoo

Post autor: jaazoo »

Temat fajny. Tekst napisałem, włożyłem do szuflady jak rodzice uczyli, przeczytałem, poprawiłem (następnie czynności 2, 3 i 4 powtórzyłem:) i wysłałem, a jaki ten koń jest, to już się okaże przy krwiożerczych komentarzach (ej, ty! gdzie z tą siekierą?!:). Mam tylko pytanko jako początkujący warsztatowicz. Rozumiem, że uczestnictwo w pierwszej części zobowiązuje mnie do wysłania tekstu na część drugą. To ok, bo ja z tych, którzy jak powiedzą już "a", to muszą powiedzieć też "b":) O ewentualne konsekwencje niedopełnienia warunku się nie pytam, chodzi mi o to, czy sama odsłona 7a jest traktowana jako przepustka do "Zakużonych warsztatów", czy jednak muszę poczekać na cdn "Warsztatów tematycznych", żeby wstawić coś nie- tematycznego? Jeśli to drugie, to też ok. W końcu czas jest najlepszym przyjacielem opowiadania:)

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

jaazoo pisze:czy sama odsłona 7a jest traktowana jako przepustka do "Zakużonych warsztatów", czy jednak muszę poczekać na cdn "Warsztatów tematycznych", żeby wstawić coś nie- tematycznego?
Odsłona 7A nie jest przepustką do ZakuŻonych. Trzeba najpierw uiścić tekst w 7b i dopiero wtedy jest przepustka. :)
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

jaazoo

Post autor: jaazoo »

Dzięki, Bebe:)

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Kruger »

Bebe pisze:Odsłona 7A nie jest przepustką do ZakuŻonych. Trzeba najpierw uiścić tekst w 7b i dopiero wtedy jest przepustka. :)
A to się zdziwiłem... Nawet takie poczucie bycia lekko uszukanym się zjawiło.
Uważam, że takie precyzowanie reguł, na tym etapie, narusza prostą życiową zasadę: "Nie zmienia się zasad w trakcie gry".

Ale już milczę. Ot, poczekać przyjdzie miesiąc-półtora dłużej.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Reguła została doprecyzowana, ponieważ zostało zadane takie pytanie. Ot prosta konsekwencja. Kto wie, co by się działo, gdyby nie pojawiło się pytanie uściślające zasadę w 100% i bez marginesu na interpretację. :P
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Zablokowany