EDYCJA VII B WARSZTATÓW TEMATYCZNYCH

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Xiri pisze:a taki tekst można luzem napisać w kilka minut.
Napisałem na tej zasadzie a teraz wyrzuty sumienia dręczyć mię będą jeszcze z pół roku pewnie :/
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Tekst można napisać w dowolnym czasie. Ale na dopracowanie trzeba poświęcić co najmniej dwa razy tyle. Wtedy wyrzuty sumienia nie dręczą.

Chociaż, diabli wiedzą...
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Tenshi
Pćma
Posty: 201
Rejestracja: pn, 28 sty 2008 22:19
Płeć: Kobieta

Post autor: Tenshi »

Spalić ich!
Choć nastrój miałam radosny jak zaraza (ah, życie, życie, kopie zawsze kiedy trzeba), a czasu niedostatek (SESJA, ZUO) to napisałam. Pisałam i pieściłam to z dwie godzinki, ale nie odleżało należycie, więc i tak wyrzuty są :P

<tak, tak - poniekąd spamimy sobie>

Ten.
Ponoć, wchodząc między wrony, musisz krakać jak i one. Smutne to, bo przecież wiadomo, że większość wron wysławia się nader fatalnie...

Awatar użytkownika
terebka
Dwelf
Posty: 562
Rejestracja: ndz, 13 lip 2008 23:56

Post autor: terebka »

mirgon pisze:Jeśli karą będzie np nie komentowanie "łamaczom umowy" tekstów na ZW to złośliwie zauważę że nic się nie zmieni ;-D
Tenshi pisze:Spalić ich!
Napawa mnie to niesmakiem. Jątrzenie niczemu nie służy. Wuadza sama wie najlepiej, co ma robić. Tyle ode mnie.

Awatar użytkownika
mirgon
Mamun
Posty: 133
Rejestracja: pt, 16 lis 2007 09:59

Post autor: mirgon »

To nie jest jątrzenie, w moim przypadku to tylko czysta złośliwość.
Przegapiłem co się stało i dlaczego z "niezależnymi", ale przez jakiś czas myślałem o tym czy aby tam nie umieszczać tekstów, nie dodam dlaczego.
Ale nieważne, nie narzekam (tylko zauważam:) i narzekać nie będę dopóki za komentarz płacę jedynie dobrym słowem.
Dead man dance, dead man dance, stary...

Awatar użytkownika
iskra
Sepulka
Posty: 42
Rejestracja: sob, 19 kwie 2008 12:50

Post autor: iskra »

terebka, a czy przypadkiem nie masz za szeroko otwartych oczu? Czasem dobrze jest je przymrużyć albo chociaż przysłonić nieco palcami.

(A przynajmniej ja nie dopatruję się niczego niesmacznego w ironii. Zresztą, sam napisałeś "wuadza wie najlepiej" i z pewnością na próby jątrzenia czegokolwiek byłaby obojętna. Tak myślę.)
"I" of enthrallment.
Milcząca podglądaczka okazjonalna.

Awatar użytkownika
Tenshi
Pćma
Posty: 201
Rejestracja: pn, 28 sty 2008 22:19
Płeć: Kobieta

Post autor: Tenshi »

Tak, bo ja bym ich serio spaliła <niesie chrust, rozglądając się złowrogo>. Rety, tutaj już nic napisać półserio nie można, bo się ktoś zaraz uczepi o prawa gwoździ do życia. Pffff....

A co do osób, które nie dotrzymały terminu. Rozumiałabym, że ktoś nie napisał, bo coś mu się przykrego w życiu stało i wolał nic nie wrzucać, niż wrzucać chałę (ja się nad tym zastanawiałam, ale doszłam do wniosku, że mój tfuur aż taka tragiczną chałą nie jest). Ale nie uwierzę, że 9 osób nagle spotkało tsunami. Chyba, że takie tsunami lenistwa. Znam to, przed sesją często zalewa człowieka.

<tak tak znowu>

Ten.
Ponoć, wchodząc między wrony, musisz krakać jak i one. Smutne to, bo przecież wiadomo, że większość wron wysławia się nader fatalnie...

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Stosy proszę przygotować na placu głównym.
Chrust proszę układać równo i elegancko, żeby nie drażnił Oka Władzy brakiem estetyki i symetrii.
Tworzywo proszone jest o odpowiedni ubiór - białe giezła, wyprane w Perwolu lub w Vizirze, na przykład, i polane substancją łatwopalną.
Tworzywo może się przywiązać do słupów przy stosach, ale dopiero pod wieczór, gdy zacznie się przedstawienie.
Jeżeli tworzywo samo nie przyjdzie, przyprowadzimy. Nie każdemu dany jest zaszczyt wzięcia udziału w widowisku ku chwale RedAkcji.
A wyrzucone na śmietnik ścierwa - nie ruszać, niech gniją.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
mirgon
Mamun
Posty: 133
Rejestracja: pt, 16 lis 2007 09:59

Post autor: mirgon »

A to ja po kiełbaski i piwo skoczę...

-----------------------------------------------
EDYM: tak mnie jeszcze naszło, że trzeba by ofiary zakneblować żeby kiełbasek nie podjadały.
Ostatnio zmieniony wt, 20 sty 2009 14:29 przez mirgon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dead man dance, dead man dance, stary...

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

A ja będę sprzedawać bilety i inkasować od widzów za wstęp na plac.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

beton-stal
Fargi
Posty: 312
Rejestracja: wt, 12 gru 2006 01:49
Płeć: Mężczyzna

Post autor: beton-stal »

To ja wam pojadę po calaku. Od dwóch tygodni mam obie ręce w gipsie, a mimo to udało mi się napisać drabble'a. Postawcie mi, cholera, jakiś pomnik czy co...

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Postawimy Ciebie, Beton-stalu. Już jesteś częściowo zagipsowany, to się dokończy dzieła, monumencik jakiś znajdzie - zostaniesz ozdobą imprezy. :)))
So many wankers - so little time...

beton-stal
Fargi
Posty: 312
Rejestracja: wt, 12 gru 2006 01:49
Płeć: Mężczyzna

Post autor: beton-stal »

Myślałem o czymś bardziej ze spiżu, marmuru itp. Ale niech będzie. Tylko nie przyprowadzajcie mi żadnych wycieczek szkolnych - cudze bachory mnie drażnią.

Awatar użytkownika
Teano
Kadet Pirx
Posty: 1309
Rejestracja: wt, 05 cze 2007 19:05

Post autor: Teano »

mirgon pisze:A to ja po kiełbaski i piwo skoczę...
A ja akurat zrobiłam Kartoffelnsalat tylko bez szczypiorku, bo kurdle zeżarły. Część w dziwny sposób zdematerializowała się w trakcie śniadania, ale trochę jeszcze mi zostało.
Będzie jak znalazł do kiełbasek i iluminacji ;) :P
Mordor walnął maczugą Orbana w łysy czerep. Po chwili poczuł to samo.
Umowa sporządzona została w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach,
po jednym dla każdej ze stron.

� Dżirdżis

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Niezła imprezka się rozkręca. Tylko, żeby łzy tych, co ocaleli, ale znajdują się na liście rezerwowej, nie zgasiły stosu. :P
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Zablokowany