Jęki niepocieszonych

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Ina:
Brak umiejętności duszenia rupy skutecznie eliminuje z zawodów twórczych.
Mogę na makatkę nad wyrkiem? Mogę, mogę, pliiiiisss...
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

więc to nigdy nie było wystarczająco mocno dawane do zrozumienia?
Nie. W każdym razie ja po czytaniu tego wątku (pobieżnym, bo ile razy można to samo?) zrozumiałem, że jak Redakcja znajdzie wolny czas to się zajmie warsztatami.
bo altruizm to na Warsztatach był zawsze, jakby ktoś tego nei zauważył
Nie wiem, jak traktowała to Redakcja, ale ja za czasów NWL bynajmniej się altruzimem nie kierowałem.

Jeśli wkłada się rękę do pijawek (aby się trochę pożywiły) nie należy się dziwić, że potem człowieka obsiądą.

No i przedstawiasz dwa sprzeczne zdania - albo Redakcja sie altruzimem nie kierowała (i napisała, że jej sie nie chce) albo kierowała - wtedy "nie chce nam się" nie byłoby z jej strony argumentem.

(Wiem, że zaraz komuś podpadnę)
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Maximus
ZasłuRZony KoMendator
Posty: 606
Rejestracja: sob, 20 sty 2007 17:24

Post autor: Maximus »

No-qanek pisze:
bo altruizm to na Warsztatach był zawsze, jakby ktoś tego nei zauważył
Nie wiem, jak traktowała to Redakcja, ale ja za czasów NWL bynajmniej się altruzimem nie kierowałem.
Ja nie mówiłem o NWL. Na NWL to było wszystko i nic. Cały czas rozmawiamy w temacie WT i o WT.
No-qanek pisze:No i przedstawiasz dwa sprzeczne zdania - albo Redakcja sie altruzimem nie kierowała (i napisała, że jej sie nie chce) albo kierowała - wtedy "nie chce nam się" nie byłoby z jej strony argumentem.
Nie widzę sprzeczności.
Altruizm to nie jest coś nieskończonego, czasem każdemu może się nie chcieć. To nie jest wieczne podawanie ręki. Altruizm, przypominam, to (podejrzewam, że i słowniki podadzą podobną definicję) kierowanie się dobrem innych - uważam, że wielokrotne powtarzanie tego samego powinno w końcu nauczyć niektórych pewnych rzeczy. Tak, aby sami zaczęli dostrzegać chociaż 1% tych błędów. Bo altruizmu może się odechcieć, jak ktoś setny raz zapyta o to samo, albo będzie chciał nam dyktować, jak ten nasz osobisty altruizm mamy wyrażać.
Poza tym w tym, że nowej formuły Warsztatów bądź też nowej edycji nie będzie, upatruję również pewien altruizm. Dawanie komuś wszystkiego, czego ten zapragnie, zazwyczaj nie jest najlepszą możliwą opcją. Czasem trzeba nauczyć się cierpliwości czy tam innych cnót. Kardynalnych, czy jakichś.
Cokolwiek to było, mea maximus culpa.

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Ebola pisze:Siedem stron bicia piany. Wy się nie tylko nudzicie, macie również dużo wolnego czasu. Nic tylko pozazdrościć.
Osiem stron. Ja właśnie się skręcam z zazdrości. :D
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
Sexy Babe
Fargi
Posty: 308
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 23:42

Post autor: Sexy Babe »

A ja tam myślę że przydałby się taki etatowy reformator warształtorski.
Formatowałby takich użyszkodników bezczelnych, roszczeniowe posty i podejrzane wątki strącałby w otchłań (dotyczy zwolenników fantasy) albo fypierdalałby w kosmos (dotyczy sy-fy) zanim te wpadną w Oko albo innej Mendzie pod kosę i humor spsowają.
Roboty na cały etat, ale przeca od razu mówiłem: etatowy.

Z drugiej strony zastanawia mnie - dlaczemu Mendy w ogóle czytają takie wątki?
- Z ciekawości to nie - bo z góry wiadomo o co tam biega (chyba że z ciekawości komu tym razem, ale w sumie co to za różnica?).
- Z nadmiaru czasu wolnego - też wątpię.
- W skłonności maniakalno-depresyjne też wątpię.
- We wiarę że komuś może przetłumaczą to co jest wypisane w forumokiecie, zasadach, regulaminach, fakju i wałkowane przy każdej tego typu okazji - no nie wierzę że jeszcze w to wierzą, fsensie Mendy.
Jedyny powód na który jestem w stanie wpaść samodzielnie to taki, że boją się bidulki, że jak nie udzielą odpowiedzi publicznie, to ich te kuffa użyszkodniki i inne bezmajty zaczną PMami bombardować, skrzynki mailowe zapychać, sesemesy słać w środku nocy, w końcu czekać pod klatką w deszczowe wieczory, dalej to boję się myśleć.

Ładnie to tak, Mendy zastraszać, HĘŁ?
Słowami polskiego bizmesmena z Wysp: TO HAŁ AJ KEN TEJK, KUFFA!
Zbyt mało pamięci lub miejsca na dysku aby...

Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Post autor: Husiaty »

Pisałem propozycje, bo warsztaty miały być "nowe, lepsze". Skoro są robione i dla mnie, to wypada chociażby spróbować pomóc przy ich tworzeniu. Nie autocentrycznie, margocentrycznie, ikocentrycznie etc., ale forumocentrycznie. Przynajmniej taki ja miałem cel, potem się trochę pozmieniało to wszystko, jak widzę. No nic, zeszło na dobrych chęciach...

Małgorzata nie wie, a może ktoś wie: czy na czas zmian tak jak NWL zostało zamknięte, to tematyczne są zawieszone?

Pozdrawiam,
Husiaty

Awatar użytkownika
Sexy Babe
Fargi
Posty: 308
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 23:42

Post autor: Sexy Babe »

Ja wiem.
Ale nie powiem.
Albo powiem: Warsztatanty to sprawiły że się Mendy powiesiły.
Zbyt mało pamięci lub miejsca na dysku aby...

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Nie, no skąd. Po co mam się wieszać? :P
Husiatemu gratulujemy czytania ze zrozumieniem.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Husiaty pisze:Małgorzata nie wie, a może ktoś wie: czy na czas zmian tak jak NWL zostało zamknięte, to tematyczne są zawieszone?
Źle ją zrozumiałeś. To, że Małgorzata nie wie oznacza, że ani ona, ani ja, ani żadna inna osoba z moderatorstwa/Redakcji nie wie kiedy będzie znów czas na kolejne tematyczne.
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Znowu mnie witki opadły. Ja sobie muszę naprawić te witki.
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Koniecznie :D Szczurka, czy ty zasłaniasz się królikiem?

a co, ja też sobie pooftopuję, bo dopiero teraz zobaczylam co szczura ma w avku :D
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Ależ po co... Twoje witki są całkiem w porządku, Szczura, wiesz. Po prostu jeszcze nie przechodziłaś surwiwalu w kontaktach międzypokoleniowych.
Kiedy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko... - no, takie tam. Niestety, wiedza nie czyni mnie tolerancyjną.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Moment, to za mną się już wpycha następne pokolenie? Ja jestem jeszcze młoda, młodości mojej szkoda. Ale te witki to z tych takich opadających są ostatnio.

Offtopeniek: A pewno, że królikiem. Niebieskim.
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

offika c.d.: dobrze, że nie łóżowym :)

ta dyskusja czy cokolwiek to jest, jest bzdurne. Chodźmy spać jak cywilizowani ludzie, co?
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Oszalałaś?! Tak WCZEŚNIE?! Toż to nawet nie słowik się zgrywa! :P

Szczurka, spokojnie. Te następne pokolenia i tak są przegrane z Twojej perspektywy. Masz nad nimi przewagę wieku i nic Ci tego nie odbierze. :)))
So many wankers - so little time...

Zablokowany